e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ODLICZANIE NINKI I PAWEŁKA :)  (Przeczytany 22453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
ODLICZANIE NINKI I PAWEŁKA :)
16 maja 2006, 21:38
w końcu.... i jeszcze

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
16 maja 2006, 21:42
W czwartek idziemy z tesciami mierzyć Pawcia garnitur. Bardzo nonszalancki garnitur Vistuli. Wiecie,że teraz modne są gajerki bez marynarki :). A moja matula jutro ma pierwszą przymiarkę sukni na nasz ślub, hmm wcześniej ode mnie :P

Offline Kaśka Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 10.06.2006
16 maja 2006, 22:11
Cytat: "Ninka"
Wiecie,że teraz modne są gajerki bez marynarki

jejku Ninka bez czego :?:

Ninka jeżeli Vistula to tylko na Wyzwolenia bo w Galaxy panie są straszne

Cytat: "Ninka"
Bardzo nonszalancki garnitur Vistuli.

czy to taki ręcznie wykańczany  :?:

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
16 maja 2006, 23:28
BEZ KAMILZELKI haahaha :P, ani w Galaxy, ani na Wyzwolenia. Na Jagielońskiej u Daniela :)

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2006, 00:00
A takim autem pojedziemy do ślubu:

Offline Ecia

• uzależniony
17 maja 2006, 00:11
Ninka świetna auto! Zawsze mi się takie podobały :) Ale Ci zazdroszczę - my ze względów oszczędniościowych pojedziemy pewnie renault megane :lol: hehe

A tak z ciekawości - ile taka przyjemność kosztuje?

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2006, 00:24
Duzio :( prawie 750 zł za 3 godz. z dojazdem do Kobylanki i dekoracją :)

Offline Anielka Kobieta

• maniak
    • Relacja z naszego ślubu:)
  • data ślubu: 15.08.2006
17 maja 2006, 10:33
Ninka super auto:) ja jadę błękitną Warszawą. Uwielbiam takie zabytkowe auta. Są wystrzelone w niebo. :D

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2006, 11:32
Cytat: "Anielka"
Ninka super auto:) ja jadę błękitną Warszawą

Ja też ją chciałam, zaraz Warszawę czy Syrenkę.... och nie pamiętam, ale Pawciowi się nie podobała, więc jest Bantley :P

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
17 maja 2006, 14:46
Baaaardzo mi się podoba ten bukiet

Offline narwanka Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 26.08.2006
17 maja 2006, 18:20
Buket śliczny :) Samochód tez, mnie niestety na to nie stac :( Wszystko oprocz wesele placimy sami a duzo razem nie mamy ;))

Butki kupilam inne, ale bardzo wygodne. Fotka u mnei na watku

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
17 maja 2006, 19:32
fajny ten bukiecik!!bardzo oryginalny!!

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
18 maja 2006, 07:17
Bukiet rzeczywiście...orginalny, ale proponuje z mniejszą łodygą...bo jak dla mnie ten wygląda jak batuta...albo jak berło  ;) nawet Pani na zdjęciu ma problem z jego utrzymaniem;) Ciut mniejszy i będzie super  :mrgreen:

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
18 maja 2006, 10:54
Cytat: "dziubasek"
wygląda jak batuta...albo jak berło Wink

Bo, to jest nawet rodzaj bukietu, który zwie się "berłem" :)

Pani na zdjęciu ma problem z jego utrzymaniem;) Ciut mniejszy i będzie super

Co racja, to racja jest ciut za długi i masywny  :oops:  :wink:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
18 maja 2006, 10:55
Podzielam zdanie Dziubaska - bukiecik jest bardzo ładny ale trzeba go trochę zmodyfikować, bo jest zbyt masywny.

Offline aniula

• entuzjasta
18 maja 2006, 12:13
Na targach ślubnych ogladałam podobny bukiet, tez długi i masywny. Florystka powiedziała że nie trzyma się go w dłoni tylko tak jak na zdjeciu ponizej

Offline sylwanika

• zapaleniec
  • data ślubu: 02.09.2006r.
18 maja 2006, 14:42
Ninka sliczną będziesz miała suknię szczególnie podoba mi się to że bedzie awangardowa i na pewno będziesz w niej fantastycznie wygladać :) teraz dalej buty superowe (sama muszę pomyśleć o awaryjnych bo moje są wyższe 7,2 cm) , autko tak odjazdowe że nic nie piszę na ten temat... Wiązanka myślę że jak najbardziej stylem bedzie pasowała so sukni a faktycznie możesz poradzić sie florystki czy troszkę krótsza nie będzie lepsza choć mi i w tej formie się podoba :P będziesz przepiękną panną młodą ja będę trzymać kciuki żeby wszystko było jak najlepiej  :D
wklej jak możesz garnitur Twojego Pawcia bo Sebastian cały czas szuka i z chęcią obejrzę podobają mi sie jeszcze garniaczki Bytomia buźka :*

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
18 maja 2006, 15:25
No, cóż dziś kupiliśmy 2 Garniaki dla mojego mężusia (przyszłego) Jeden na ślub -ciemny (ale nie czarny), a drugi jasny na poprawiny. Jak Pawcio przyjdzie wieczorkiem do domq to go pomęczę aparatem i może uda się wkleić zdjęcia. A teraz poszukam, może na necie podobnych gajerków.
BTW. Gdy zobaczyłam mojego przyszłego w tych ubrankach, to aż mi się cieplutko zrobiło...mmmmm moje CIASTECZKO :)

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
18 maja 2006, 17:18
Niestety Vistula ma dziwną stronkę i nie mogę tam znależć ślubnego garnituru mojego Pana :) . Teraz lecę na nauki i kurs przedmałżeński... uffff to już 4 spotkanie kursu i trzecie nauk  :roll:

Offline narwanka Kobieta

• entuzjasta
18 maja 2006, 17:32
Tez idziemy z Krzysiem do Vistuli :)))) Nie wiem tylko kiedy go w końcy namówie żeby ze mną poszedł. I myslałam tez o garnturze w kolorzez grafitowym :) ladnie sie prezentuje :)

Offline sylwanika

• zapaleniec
18 maja 2006, 19:23
Ninko pomęcz swoje Ciacho ;) i zrób mu choć po jednym zdjątku ja mam suknię ecru z cappucino więc albo kupimy garnitur czekoladowy <choć jeszcze ani jednego nie widziałam w żadnym z salonów są co najwyżej takie jasno brązowe ale boję się że się zlejemy w jedno> albo właśnie ciemny ale nie chciałabym czarnego dlatego jestem taka ciekawa co Wy wybraliście :)

a co do nauk to dobrze niech Was pomęczą ;) ja mam wuja kościelnego i nie muszę chodzić na kursy i całe szczęście bo bym sie pewnie z księdzem pokłóciła... :D ale jakbym czegoś po ślubie nie wiedziała to od razu Ninuś zwrócę się do Ciebie oki?? ;)

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
18 maja 2006, 19:28
Idźcie na Jagielońską do Daniela, ten to się zna na rzeczy. Łojejku ile on ma pojęcia o przędzach, guzikach, fasonach...  :shock: Pomógł nam dobrać cuda dla Pawcia :) . Jasny garnitur będzie na poprawiny, a ciemny na ślub. Sama niewiem, w którym lepiej wygląda  :mrgreen: Taki jest ładniusi  :lol:

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
18 maja 2006, 19:40
OTÓŻ DZISIAJ UDAŁO NAM SIĘ:

:arrow:  kupić garnitur na ślub
 :arrow: kupić krawat do garnituru ślubnego (bielusi, półmatowy- jak moja suknia :)  )
:arrow:  kupić garnitur na poprawiny
:arrow:  kupić krawat do garnituru na poprawiny
:arrow: kupić pasek do garniturów
  :arrow:  odbyć 3 z 4 spotkanie konferencyjne z Księdzem
:arrow: odbyć 4 z 10 spotkanie kursu przedmałżeńskiego (a właściwie zaliczyć, bo odwołane zostało)

BTW Ale miałam dziś głupawkę na konferencji z Księdzem. Uspokoić się nie mogłam, aż na mnie co niektózy krytycznie spoglądali..., a inni śmiali się ze mną. Mój Pawcio też się chichrał, zaraziłam go  :mrgreen:

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
18 maja 2006, 22:57
Ninko widzę, że bardzo dużo spraw dziś załatwiliście.
Gratuluję udanego dnia! :)

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
18 maja 2006, 23:52
Troszku :)
Martwi mnie tylko to, że Pawcio specjalnie na poprwainy ma garnitur :( Tzn cieszę się, tyle, że ja będę musiała pomysleć o jakiejś wymyślnej kreacji. Nie mam na to kaski :( , Pawciowi za wszystko zapłacili rodzice, a ja sama opłacam sobie fryzjerkę, kosmetyczkę, maniciure, welon, buty.... Niewiem, czy dam radę wyskubać jeszcze na jakąś kiecuchę. Od rodziców dostałam jedynie na suknię ślubną.... (jeśli chodzi o mój wizerunek)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
19 maja 2006, 09:11
Ninka -  a sprawdzałaś na allegro - tam można zamówić fajne kiecki szyte na miarę, cena ok. 250  :?  :roll:

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
19 maja 2006, 10:18
Ninka, przejdz się do Fali- tam jest mnóstwo kiecuszek w bardzo przystępnych cenach... albo poszukaj czegoś w szafie!! Ja na poprawiny przerabiam swoją starą kiecunie.... doszyję ramiączka, gdzieniegdzie poprawie...i kieca jak się patrzy :D

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
19 maja 2006, 11:29
Cytat: "Anusia-szczecin"
na allegro - tam można zamówić fajne kiecki szyte na miarę, cena ok. 250

niby tak, ale 250 zł to też duzo, choć jak znam siebie, to pewnie coś zakombinuję.

albo poszukaj czegoś w szafie!

Myślę nad tym właśnie :)

Dzięki, kochane jesteście :)

Offline sylwanika

• zapaleniec
19 maja 2006, 13:35
Ninka ja bym poszła za radą Dziubaska i przewertowała szafę :) czasami wystarczy jakiś kwiatek czy ladne cekiny, małe marszczenia tu i ówdzie, a kieca że aż miło popatrzeć... Bo jeśli nie masz w zanadrzu jakiś większych imprez to kiecka będzie wisiała potem w szafie a jak znowu będziesz gdzieś szła to bedzie już niemodna... Takie jest moje zdanie ale oczywiście zrób jak uważasz ;) Ja np. kupuję materiał na który wydam 12 złoty ( w Łodzi są sklepy z materiałami po niższej cenie więc przypuszczam że w Szczecinie też są ) i Babcia Sebastiana uszyje mi klasyczną, prostą sukienkę do łydki dopasowaną w pasie bez ramiączek i myślę że taka mi wystarczy dlatego zanim wydasz kupę forsy pomyśl czy warto bo możesz wyglądać elegancko bez wydawania wielkiej kasy :P buziaczki i nie martw się o to będzie ok

Offline narwanka Kobieta

• entuzjasta
19 maja 2006, 18:05
Nie martw sie Msiek, kaska sie znajdzie.

My z Kotem płacimy za wszystko oprócz samego wesela w Zamku (zarelko, sala, ozdobienie sali, tort, alkochol itp) za które płacą rodzice moi. Na Kota rodzicow nie mozemy liczyc. Nio a razem mamy niecale 2 tys. Ale skladamy wszystko i radzimy sobie :) Wiec uszka do gory. Tez szukam sukni na poprawinki ;)