e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: To już mniej niż rok!  (Przeczytany 3985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Olimpia87 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: To już mniej niż rok!
22 lutego 2013, 22:24
dlatego też się zdziwiłam :)

Offline lidialip Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 24.08.2013
23 lutego 2013, 08:30
Chyba mnie tu nie było więc witam.
Ja a propos zaproszeń dla młodzieży.
Osobiście nie mam takiej sytuacji ale 14-latki to dla mnie dziecko i tylko zaproszenie z rodzicami.
16-latki to też dzieci. Ale jeśli są już w poważnym (!) związku (!), czyli rodzice znają partnera i akceptują, czyli zjedli chociaż jeden wspólny obiad to osobne zaproszenie. Jeśli "wiecie no chyba się tam z kim spotyka" to zapraszam z rodzicami na jednym zaproszeniu.
Jeśli chodzi o młodzież 18 plus to oczywiście osobne zaproszenie.
U nas będzie tak, że wszyscy się znamy i wiem czy są w związku czy nie i wysyłam zaproszenia z imienia i nazwiska, nie mam sytuacji żeby zapraszać "xxx z osobą towarzyszącą"
I bardzo się cieszę.

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
23 lutego 2013, 18:34
a ja sie nie zgodze. 14 latek to duża na tyle osoba, że osobne zaproszenie może otrzymać ,tym bardziej że kosztod 1-6 zł za zaproszenie nie jest duży, a na pewno będzie takiej osobie miło.

Offline lidialip Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 24.08.2013
23 lutego 2013, 19:28
Oczywiście, każdy robi jak uważa. W każdej rodzinie jest to inaczej postrzegane.
I bardzo dobrze.

Offline BeatkaN Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: Maj 2013
23 lutego 2013, 20:10
Ojej, jaki tu się ruch zrobił, fajnie Dziewczyny, że "mnie" odwiedziłyście :) Nie bardzo mi szło prowadzenie tego wątku, więc jakoś zaprzestałam...
Co do zaproszeń dla tych 16-latków, dotyczyło to kuzynostwa narzeczonego, Jego rodzice zadecydowali, że zaproszeni mają być ma jednym zaproszeniu razem z rodzicami, jako że rodzice tych kuzynów właśnie są bardzo konserwatywni i "osobne zaproszenia będą niemile widziane". Trochę mnie to zaskoczyło, ale sprzeczać się nie będę. Wręczając zaproszenia powiedzieliśmy im po prostu, że jeśli mają ochotę z kimś przyjść, to nie ma problemu. Zaproszenia już rozdane. Cieszyłam się bardzo na związane z tym odwiedzanie rodzinki i znajomych, ale nie sądziłam, że to będzie aż tak męczące :)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
24 lutego 2013, 01:00
a ja sie nie zgodze. 14 latek to duża na tyle osoba, że osobne zaproszenie może otrzymać ,tym bardziej że kosztod 1-6 zł za zaproszenie nie jest duży, a na pewno będzie takiej osobie miło.
mi nie chodzi o samo zaproszenie. mi chodzi o to ze zazeyczaj wtedy tezbjest osoba towarzysAca.... nie popadajmy w paranoje . niedlugo 12-latki beda mialy dostawac osobne zapro bo wygladaja jak szalone 15 :) osobiscie jako mama nieco bym sie zdziwila gdyby moje 14-letnie dziecko dostalo osobne zaproszenie :)))

• Chuck Norris
24 lutego 2013, 08:14
każdy ma swoje zdanie:)

• uzależniony
24 lutego 2013, 11:36
Dokładnie :) moje kuzynki, które mają 18+ dostaną zaproszenia osobne, ale bez osób towarszyszących - same wychodzą z założenia po co im faceci, jak i tak to będzie tylko znajomy a nie ukochany i wolą się bawić z rodziną niż "opiekować się" osoboą towarzyszącą :P więc akurat mam trochę mniejszy problem co do tego dylematu: z osobą czy bez ;)

• Chuck Norris
24 lutego 2013, 11:51
Aczkolwiek wpisanie pro forma z osoba towarzysząca to miły gest.

• uzależniony
24 lutego 2013, 11:58
Jak same nie chcą to nic na siłę :P

• Chuck Norris
24 lutego 2013, 21:50
pewnie, że tak. mam jedną bliską kumpele która dostaje zapke bez osoby towarzyszącej, bo jest singlem i to takim który nie zapowiada się że niedługo ktoś coś, ale ma zapowiedziane że jeżeli kogoś pozna to oczywiście zapraszamy z parą tylko ma dać znać wcześniej. :) i jej odpowiada rozwiązanie;)

Offline BeatkaN Kobieta

• forumowicz
7 marca 2013, 11:52
Dziewczyny, orientujecie się może jak to jest z dokumentami z USC przy ślubie konkordatowym, a mianowicie oczywiście muszą zostać podpisane w czasie ich trzymiesięcznej ważności i do 5 dni dostarczone przez księdza z powrotem do USC, ale czy mogą zostać dostarczone po utracie ich ważności?

Offline hacia Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.08.2014
8 marca 2013, 21:38
hej przeczytałam cały wątek :) dziewczyny zajełyście wiekszość wątku debatą na temat zaproszeń dla nastolatków...a mało co dla przyszłej PM  ;). Więc może ja bedę taka ciekawska...proszę autorkę żeby pochwaliła sie euknią ślubną :).

Offline BeatkaN Kobieta

• forumowicz
9 marca 2013, 17:51
Witaj hacia, dziękuję za zainteresowanie :) :) :) To raczej moja wina, jak już wspomniałam wcześniej, kiepsko mi idzie prowadzenie tego wątku. Ale postaram się co nieco nadrobić i wieczorkiem pokażę sukienkę.

Offline BeatkaN Kobieta

• forumowicz
5 kwietnia 2013, 10:57
Dziewczyny, doradźcie w sprawie kolczyków...
Mam taką sukienkę na poprawiny (poprawiny w formie biesiadnej - grill):

Offline BeatkaN Kobieta

• forumowicz
5 kwietnia 2013, 11:03
Ups, wysłałam nie kończąc posta...
Uprzedzając pytania - na zdjęciu jest modelka.

I do tego wybrałam takie kolczyki:

Pani zaproponowała mi zamianę żółtych kwiatów na czarne bądź białe, w kolejności: czerwony, niebieski, czarny lub biały, czerwony, niebieski. I teraz sama nie wiem. Ten czarny nie bardzo mi się widzi. Biały chyba lepszy. Z drugiej strony te żółty rozświetla całość. Co myślicie?

Offline SarCia11122 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.09.2012
6 kwietnia 2013, 08:47
ja bym raczej wzięła czerwony niebieski biały :)