e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: nasze 411 dni - czyli nasz slub w dniu 30.04.2011  (Przeczytany 14415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
A powiedź który model bo triumph pare ma.. a ja też bym sobie dziś kupiła na imprezkę :)

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
Ale fajnie to dziewczyny zorganizowaly :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

Konkursy super,napewno bylo bardzo wesolo,
czekamy na zdjecia oczywiscie ;D ;D ;)

Offline Myszuś Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 30.04.2011
marcella - nie wiem który model bo gorset jest w domu a ja już w pracy..... jeśli nie jest za późno to podam tobie jutro....? jeśli chcesz dzisiaj to daj cynka na pryw. i możemy się wymienic numerami i podam tobie wieczorem sms-em?

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki Myszuś za chęci.. ale wczoraj jednak i tak nie dałabym rady.. ale jak możesz napisz mi jaki model.. miałaś go już na sobie, jest jakoś bardziej ciepło w nim?? Ja po ciąży kupiłam sobie taki gorset na brzuch w la chanson ale nie jestem zadowolona do końca bo ona taki sztywny jest.. dlatego z chęcią bym sobie kupiła taki inny.. a faktycznie tak fajnie modeluje??

Offline Myszuś Kobieta

• zapaleniec
jeśli chodzi o ciepło to nie powiem do końca jak jest..... miałam go na sobie jakieś pół godziny jak byłam w przymierzalni i było ok
jeśli chodzi o moedelowanie to jestem zachwycona!! mam sporo fałdeczek a z tym gorsetem to nagle wszystko zebrane razem i gładko
wiadomo że nie wyszczupla to na tyle że można powiedzieć wyglądam na 10 kg mniej ;-) ale ładnie formuje i nie jest sztywny tylko taki milutki

wieczorem zobaczę jaki to jest model i napiszę jutro

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Ooo to ja tez czekam na info :D :D

Pytanie za sto punków..co kupić najpierw-gorset czy sukienkę poprawinową? Co do czego łatwiej krojem dopasować :drapanie: :drapanie:

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
Oki czekam na wieści :)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Pytanie za sto punków..co kupić najpierw-gorset czy sukienkę poprawinową? Co do czego łatwiej krojem dopasować :drapanie: :drapanie:

A co było pierwsze jajko czy kura :D

Moim zdaniem, jak kupisz gorset to potem może w mniejszą kieckę się wpasujesz :D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris

Offline Myszuś Kobieta

• zapaleniec
dziewczyny ja was bardzo przepraszam ale jestem trochę zakręcona i nie patrzałam jaki to jest model......  :Olaboga: :blagam: :blagam:

ale powiem wam tak - w triumph nie mają aż tyle tych gorsetów..... ja wybrałam taki, który ma ramiączka, miseczki nie usztywniane, jest bez nogawek i napewno w kolorze beżowym i czarnym i kosztuje 260 zł

myślę, że jeśli podacie te informacje to babeczki znajdą odpowiedni model
to co ja kupilam jest bardzo popularny model więc nie powinno być kłopotu  ;)

a jeśli chodzi o kolejność to radzę najpierw gorset a później sukienkę bo z tym gorsetem sukienki które wcześniej wyglądały okropnie nagle są idealne  :D jakieś czary

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy w gronie najbliższych
życzy werka ;)

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:

ŻYCZY PATRYCJA  :uscisk:

Offline krysiAK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2 lipca 2011
WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :)

Offline netka0003 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02 lipca 2011
Wesołych Świąt i mokrego dyngusa życzy Żaneta

Offline patrycja_4r Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Jak tam na 3 dni przed?  :brewki:

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
 :tupot: :tupot: :tupot: jest stresik? ;D ;D ;D ;D

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Jak samopoczucie? :)

Offline Myszuś Kobieta

• zapaleniec
wiecie co ogólnie jest ok  :) włosy wczoraj zrobiłam, dzisiaj idę na pazurki, mam w końcu buty na poprawiny, piotrus odebral staniczek  ;D ;D ;D
mamusia i siostra przyjechały wczoraj i od jutra wolne

jak na razie to stres okazuje się przez to że nie jestem głodna i gdyby bnie mój brak woreczka zółciowego i lekkie skurcze jeśli za długo nie jem to bym chyba wcale nie jadła  ;)

jutro nas czeka walka z butelkami - swiadkowa od wczoraj namacza je i wysłała mi zdjęcie..... papierek odchodzi ale klej zostaje  :o
ale coś tam wykombinuje..... będzie dobrze

dobra dziewczynki ja już się - na razie - z wami żegnam
nie będę miała czasu wchodzić i pisac ci się dzieje ale obiecuję , że jak tylko już będziemy PO i na spokojnie w domku to się odezwę!!!!!

całuski dla was i do zobaczenia za pare dni  :-* :-* :-*

Offline mka Kobieta

• Chuck Norris
3mamy kciuki :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:

Też mam problem z klejem na butelkach  :nerwus:

Offline misia241 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
No to co, juz Wam życze Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :uscisk: :uscisk: :skacza: daj znac jak juz bedzie PO ;D

Offline krysiAK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2 lipca 2011
Bawcie sie dobrze Kochana :)
Trzymam kciuki i zycze powodzenia :)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
O jaaaaaaaaaaaaa.... no to trzymaj się kochana!!!

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
3maj sie,3maj Gratuluje :-*
i czekamy na Ciebie :skacza: :skacza: :skacza: :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline słodka_wanilia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011
Ja również życzę powodzenia  ;D
Czekam na relacje :)

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony