e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 607388 razy)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Odp: Wczasy
11 stycznia 2018, 17:40
Moj maz sie rzadko na cos upiera, bardzo rzadko. Więc w takich sytuacjach zazwyczaj ustępuje. Mamy powod, wolę wiedzieć nniej więcej gdzie jechac.

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
11 stycznia 2018, 17:46
Rozumiem. Od Was to chyba okolice Trójmiasta najbliżej, prawda? Więc ja z miejscówką nie pomogę :(

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
11 stycznia 2018, 17:49
Justyna, namów męża na Warmię. Lepsza niż Mazury :)  Rok temu byliśmy w Rezydencji Warmińskiej. Polecam!
http://www.rezydencja-warminska.pl/

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
11 stycznia 2018, 18:48
Demka daj znac !
Ja poki co jestem cala podjarana i pierwszy raz nie boje sie pogody ( pewnie bedzie piekna na przekór)
Kumpela teraz jest i mowi ze jest cudnie i bedzie wracac.

Karola ja moge ci cos podpowiedziec jak ro beda nasze kolice..
Międzywodzie
Rewal
Niechorze
Pogorzelica
Kołobrzeg

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
11 stycznia 2018, 19:06
Nie żaden powrót :) od razu po pierwszym dniu proszę zdać raport jak tam jest ;)

Oki oki :D

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
11 stycznia 2018, 20:07
Karola - Aquarius w Kołobrzegu powinien spełnić Wasze oczekiwania :)

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
11 stycznia 2018, 20:27
Nikt nie jeździ do domków?Tylko do hoteli i? ;) jak patrzę na ceny to jednak wolę zagraniczne wypady  ;) ja domki w Debkach mogę polecić-pełne wyposażenie A zjeść na mieście też się da :)
Natalka 4.11.2012

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
11 stycznia 2018, 20:41
Monika ja do hoteli nie jezdze ;)
raczej pokoje bo nam to wystarczy  ;)

Bardzo prosze o sprawdzone noclegi w Chorwacji - nie ważne który rejon  ;) potrzebuje na 3-4 rodziny  ;)

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
11 stycznia 2018, 20:46
my ezdzimy w wakace w polsce tylko a domki i moge polecic takie w okolicach poznania kaszub i mazur

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
11 stycznia 2018, 21:04
Justyna ja dopiero jadę ale mam sprawdzone przez znajomych. Jeśli chcesz to wyślę namiary ale to już jutro Ok? Żadne luksusy ale blisko do morza i wszystko co potrzebne jest.

• Chuck Norris
11 stycznia 2018, 21:12
Tak chcę , Ania ja z tych nieluksusowych  :D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
12 stycznia 2018, 09:04
Ania ja tez chce namiary.
Dmonik te poprosze o te w Debkach. Moja mama chce jechac ze mna na kilka dni.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
12 stycznia 2018, 09:35
Ja również poproszę namiary na donki nad morzem. Na Chorwacje tez moze kiedys sie skusimy.. mloda coraz lepiej znosi jazde autem uff.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
12 stycznia 2018, 10:52
Monika ja do hoteli nie jezdze ;)
raczej pokoje bo nam to wystarczy  ;)

Bardzo prosze o sprawdzone noclegi w Chorwacji - nie ważne który rejon  ;) potrzebuje na 3-4 rodziny  ;)

Wyślę ci wieczorem jak będę miała dostęp do kompa.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
12 stycznia 2018, 17:10
Ja Chorwację w tym roku odpuszczam. Nie znalazłam nic fajnego w przyzwoitej cenie. Wszystkie domki i campingi w jakiś chorych cenach. Miałabym ochotę na namiot ale mojego męża w życiu nie namowie niestety. Ja to bym mogła z Tobą Anusia te Maroko ;) i już pomijam ze to Maroko ale wlasnie sposób wypoczynku i zwiedzania. Mój musi mieć spełniony szereg warunków. A mi chciałoby się przygody :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2010
12 stycznia 2018, 20:35
My w zeszlym roku bylismy tu :
https://m.adriatic.hr/pl/zakwaterowanie/dalmacja/zadar/vrsi-mulo/5796/A-5796-d?location_id=pl-602&pl_r=20
Bez luksusow ale czysto i schludnie, gospodarze mili, najblizsza plaza z kamyczkami ale niedaleko kilka plaz piaszczystych.. miasteczko raczej spokojne. Kilka restauracji i sklepow :-) ogolnie polecam

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
12 stycznia 2018, 21:20

http://www.brelaonline.com/en/9/villa-arija/ :) Proszę :)

Kasia, w prawdzie długo nie musiałam mojego namawiać ale na początku tez miał opory.
Teraz sam wymyśla rózne ciekawe rzeczy ;)
Ale czasami muszę mu ustąpić bo uważa, że z dziećmi nie powinnam tak szaleć :)

• Chuck Norris
12 stycznia 2018, 21:44
Dzięki dziewczyny

Offline kjp83

• Chuck Norris
13 stycznia 2018, 10:55
Alinka dzięki za namiary ale u nas basen to podstawa. Ja mam azs i po tyg moczenia sie w słonym adriatyku moja skóra bardzoooo cierpi. Musze miec tez alternatywe słodkiej wody.
Poza tym już klepnęłam Włochy. Blisko ale z mocem atrakcji i pewnym słońcem no i na 10 dni :)

Ania musze cos wymyslic żeby pokazać mu że można.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline kjp83

• Chuck Norris
13 stycznia 2018, 13:40
Dziewczyny czatuje na bilety do Londynu. Skąd cześciej trafiają sie okazje- Szczecin czy Berlin? Jaka cena za osobe to już "okazja". Mam za 2 osoby ze wszystkimi opłatami 360zł- brać czy czekać na lepsze okazje?

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
13 stycznia 2018, 13:57
Kasia, ale z bagażem rejestrowanym czy tylko z podręcznym? Ja nie latam ze Szczecina czy Berlina, ale z Warszawy byłby mi ciut drogawo przy założeniu, że masz tylko podręczny i nie musisz lecieć w bardzo określonym terminie. Przeważnie czatuję na bilety za 60zł-70zł za osobę w jedną stronę. Dla mnie to jest okazja i atrakcyjna cena :)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
13 stycznia 2018, 14:04
nie wiem jak z cenami na Londyn , ale z doświadczenia wiem ,że ważne jest jaka to linia i na jakie lotnisko jak jest kilka a tak jest w Londynie . sprawdzić trzeba ew. koszty dojazdu z danego lotniska do miejsca docelowego . bo często tani lot jest na lotnisko bardzooo daleko, a potem dojazd  ztego lotniska wychodzi dużo drożej ,niz zakup biletu na jakieś bliższe lotnisko

Offline kjp83

• Chuck Norris
13 stycznia 2018, 14:08
Lot jest na Stansted wiec sprawdze :) dzięki za uwagi. No własnie tak to wygląda- chce na 2-3 dni wiec podreczny spokojnie starczy. No i termin okołoweekendowy ale tez dowolny. Dzięki, czekam dalej :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
13 stycznia 2018, 16:09
Kasia, cena 50 zł to okazji ;) 360 zł to mega drogo :) Tyle to ja płacę za bilet do Maroko :P

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
13 stycznia 2018, 16:20
Nie Jest to jakoś bardzo drogo ale jeśli macie wolny termin to jeszcze bym poszukała. Zazwyczaj latam ze Szczecina ryianair do Liverpool i 300zl za 2 os to dobra cena. Na Londyn jednak częściej są dużo lepsze oferty.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
13 stycznia 2018, 18:22
Jeżeli cena podana jest tylko z bagażem podręcznym to jest drogo. Dobra cena to jest £9.99 - £14.99, powiedzmy do 20 czyli w okolicach 100zł. Nie wybieraj terminów kiedy są ferie w szkołach, ani w PL ani w UK bo wtedy ceny szybują do góry. Kiedy są ferie w UK w Londynie mogę Ci wysłać listę terminów. Pod koniec lutego mój R Leci do Szczecina za £9.99 w jedną stronę i wraca za tyle samo (leci  na cztery dni) więc takie ceny są jak najbardziej do wyrwania. Jeżeli Ci nie zależy na jakimś konkretnym terminie to czekaj i obserwuj. Na Berlin też można popatrzeć czemu nie. Ostatnio lepszą cenę miałam z Berlina nawet wliczając w to cenę busa.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
13 stycznia 2018, 22:03
Wlasnie chcialam pisac zwby anulla napisala o cenach di londynu ;)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
14 stycznia 2018, 00:25
Anulla, zazdroszczę wam tych cen biletów. ...choć dobrze pamiętam czasy jak latalam Szkocja -Irlandia za kilka funtów. .....u nas Ryanair ma już kosmiczne ceny nawet w Maju! !!!!bo. ........Komunie!

Offline kjp83

• Chuck Norris
14 stycznia 2018, 11:25
Dzięki dziewczyny. A powiedzcie mi czy szukać gdzieś jeszcze poza esky.pl? Bo tam nawet jak cena wyskakuje niezła to później doliczają. Np ta „okazja” o której pisałam to bilet za 110 za osobę plus oplaty 70.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
14 stycznia 2018, 11:30
Kasia, ja latam ryanairem tylko, tam nie ma takich dopłat dziwnych jak np w wizzair.