e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...bo chodzi o to by dobrze zjeść :)  (Przeczytany 92617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
ta pierwsza to w hotelu dworskim
a ta na mierzynie... sliczna ale jesli zarcie takie mini na big talerzu to chyba sie moja rodzinka nie naje.

ale dzieki! co jeszcze polecacie?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Weranda ma pysznie. Lubie tam chodzic bo klimat jest dosyc swobodny, piekne widoki w ogrodzie zimowym i pyszne jedzenie. Ostatnio zaczeli sie cenic.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
Polecam werandę :) urządziłam tan 60tke niespodziankę mojej mamy :) wszystko wyszli super, jedzonko tez, obsługa git :) tak wiec polecam :)

Dziś byłam w pasta i basta i chyba wolę kuluary ;) pizza dobra (na poziomie z kuluary) tylko wystrój nie dla mnie. Taka pizza Take away mi się wydała :D

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
moim zdaniem kuluary to im do pięt nie dosięgają jesli o pizze chodzi. Wystrój faktycznie gorszy :P
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Kasia w Lawendowej są wlasnie takie mini porcje ... 30-tkę swoją tam robiłam. Średnio polecam.

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
Byliśmy w Pizza pasta i basta no i pizza rzeczywiście rewelacyjna :D następnym razem chętnie spróbuję tam jakiś makaron.

Dzisiaj byliśmy w Kathmandu i mam mieszane uczucia. Tzn jedzenie bardzo smaczne i fajnie podane. Ale kiedys zamawiając np. Chicken Tikka Masala był w cenie do wyboru ryż albo chlebek naan i to kosztowało cos ok 35 zł. Teraz danie kosztuje 32 zł ale ryż (10 zł) lub chlebki (8 zł) trzeba zamówić osobno i robi sie danie za 40-42 zł. Jedzenie dobre, ale wg mnie cena trochę za wysoka.
Kiedyś na dzień dobry dostawało się starter w postaci jakiegoś ichniego chrupiącego chlebka i zestawu sosów- teraz zrezygnowali z tego.
Może gdybyśmy byli tam pierwszy raz to nie zwrócilibyśmy na to uwagi, a tak to mamy mieszane uczucia.
Ale podkreślam, że jedzenie bardzo smaczne ;)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Jest popyt na to jedzonko to i poucinali  ::)

Offline Daenerys Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 28.08.2015.
Jest popyt na to jedzonko to i poucinali  ::)

albo odwrotnie, nie idzie, to tna koszty.  w Kathmandu od 13 do 16 za 25 zl jest zupa i 2gie danie od pon. do piatku.
gdzie zabrac Meza na Dzien Chlopaka? ale tak zeby sie najadl, a nie mini porcje. takie lokale mnie nie  interesuja typu bon-ton -pierda- jak to mowi Pani Gessler.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Może Stara Komenda?

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Wczoraj przechodziłem obok i pelno bylo.
A jak pachniało ♡♡♡♡
Muszę się wybrać bo z indyjskich smaków znam tylko Namaste india z Kołobrzegu i tamten lokal meeeeega polecam!

Co do Twojego zapytania Deanerys polecam Harnasia i Hospudka.
Porcje ogromniaste A i smaki bardzo dobre.
Polecam tez Jin Du- chińska restauracja w smaku zupelnie co innego niż wszystkie wietnamskie budki w szczecinie...

No i moze zachwalana tu przez Agus  szczeholnie Planeta?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 09.06.2012
My wczoraj byliśmy w unagi sushi i to była chyba najlepsza knajpa w jakiej jedliśmy sushi wlasnie. Nie dość że jedzenie super to jeszcze łódeczki pływające dookoła mili ludzie którzy obsługiwali i fajny kucharz który dał nam w gratisie sałatkę z glonów i prawdziwe wasabi do spróbowania ;) wina mają bardzo dobre również!