e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szczęśliwa  (Przeczytany 45224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Odp: Szczęśliwa
19 sierpnia 2014, 20:36
i po co te nerwy w zagrożonej ciąży - bo tylko w takowej robią tak często usg w szpitalu....i jeśli mnie pamięć nie myli, to nawet jak podasz tu swoje dane, to i tak nam nie udzielą informacji, bo na tym etapie to się jeszcze karty ciąży nie zakłada.....podszkol sie merytorycznie kochana, jak masz zamiar tu dalej ściemniać, ja jestem słowna i osobiście posypię głowę popiołem, jak się pojawisz w Szczecinie z dzieckiem i metryką na swój dowód osobisty...do tego czasu dla mnie temat zamknięty  ;D

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
19 sierpnia 2014, 21:19
Na zdjęciu usg brakuje nazwiska pacjenta, wieku etc., wielu drobiazgowych danych, które są na każdym zdjęciu małym druczkiem.

Ja na żadnym ze zdjęć usg nie mam takich danych - ani z gabinetu prywatnego, ani z gabinetu na NFZ.

Na usg chodzę do szpitala w Nowy Tomyśl więc sobie sprawdźcie nawet zadzwońcie czy mam ciąże czy nie

Ale że jak? Mam zadzwonić i zapytać, czy Sabina G. z forum weselnego jest w ciąży? Do psychiatryka mnie skierują  :glupek:

Dziwne jest to, że po dłuższej nieobecności wpadasz na forum z informacją o ciąży, nic nie trzyma się kupy. Większość z nas to matki, które przechodziły przez etapy - starania, potwierdzenie ciąży, ciąża, poród. Mamy sporo doświadczenia w tej materii. Więc nie dziw się, że tak zostałaś przyjęta.

Miałyśmy już tu wiele ciężarnych ufo. Na innym forum jedna z dziewczyn uśmierciła nawet swoje dziecko, potem siebie. Dzięki czujności administratorów sprawa wyszła na jaw i trafiła na policję.

Więc jeśli pogrywasz sobie z nami, prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Nie straszę, nie grożę - broń Boże! Tylko informuję.

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
19 sierpnia 2014, 21:20
Ja liczę że Ci się udało być szczęśliwa po tych wszystkich perypetiach związanych z przekladaniem ślubu, czymkolwiek to szczęście miałoby być :)

Czy wierzę czy nie w to się nie będę zagłębiać bo w tym "wieku" ciąży jeszcze wiele się może stać (tego złego oczywiście Ci nie życzę) wiec na prawdziwe gratulacje i tak przyjdzie czas po porodzie  ;)

Będę zaglądać do Ciebie i spokojnej ciąży Ci życzę

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
19 sierpnia 2014, 22:30
aż sprawdziłam swoje zdjęcia z USG i z pierwszej ciąży swoich danych personalnych  nie mam, z drugiej mam - oba gabinety prywatne, więc to pewnie zależy, czy ginekologowi chce się wklepać  :) ale w szpitalu, gdzie jest to rozliczane raczej powinny byc - choć w trosce o swoje dane osobowe pewnie na forum tez bym fotkę obrobiła i wykasowała, więc tego akurat się nie czepiam :) pomijając merytoryczne nieścisłości to z reguły przyszłe mamy w swoich wątkach dzielą się w  miarę na bieżąco samopoczuciem,  rozterkami itp. a nie tylko wpadają raz na jakis czas z fotką.....jakas forumka miała w ogóle przyjemność poznać Cię osobiście? Inna sprawa, że jesli ja bym się spotkała aż z taką podejrzliwością, to bym sobie odpieranie niby niesłusznych ataków odpuściła i cieszyła się upragnioną ciążą w gronie najbliższych, realnych osób...to tyle z mojej strony, nie będe już nabijać wątku, ale mam Cię na oku  ;)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
20 sierpnia 2014, 08:36
Trochę niemądre wrzucać swój adres i pesel na forum publiczne....

Offline Sabineczka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
20 sierpnia 2014, 08:58
Trudno jak mi nie wierzycie...

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
20 sierpnia 2014, 09:01
Gratuluję i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
Nierrozumiem tylko po co tak chcesz udowadniać,  że jesteś w ciąży?  Mnie to by było obojętne czy ktoś wierzy czy nie.

• uzależniony
20 sierpnia 2014, 09:02

Masz rację i już nie mam zamiaru im nic udowadniać to ich problem że mi nie wierzą.. Dziękuje :)
« Ostatnia zmiana: 21 sierpnia 2014, 12:43 wysłana przez Maja »

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
20 sierpnia 2014, 09:06
Ale zdjęcia rozpulchnionej szyjki macicy nie wrzucisz? Bo wtedy to faktycznie miałybyśmy problem.... żołądkowy  :Blee:

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
20 sierpnia 2014, 17:03
Miska w 7 tc nie zakładają karty ciąży?

Mi to obojętne czy to.prawda z ta ciąża czy nie, po.co się tak spinacze.

A Ty Sabina jak jesteś w ciąży to ciesz się tym.stanem i nic nikomu nie udowadnia,  bo pamiętaj - winny się tłumaczy.

PS. .na zdjęciu z usg jest termin na 15 kwietnia, czemu masz suwak na 31 marca?
Tfu na 13.04.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
20 sierpnia 2014, 18:27
no cóż, widocznie ja i mój lekarz jesteśmy już starej daty  ;) bo pomimo, że obie ciąże planowane i wyczekane (choć starania na szczeście trwały krótko) to nie robiłam testu przed planowaną @ tylko czekałam do jej terminu, dopiero potem test i gdy wyszła blada kreska to dla pewności beta HCG.....pierwsza wizyta  na przełomie 8/9 tygodnia i wtedy usg dopochwowe, wtedy tez dopiero miałam założoną kartę ciąży (aż sprawdziłam w dokumentacji, żeby nie być gołosłowną).....zaznaczam, ze druga ciąża miała miejsce niecałe pięć lat temu, wiec możliwe, ze standardy w tym szpitalu, którego pieczątkę wkleiła Sabineczka są inne - na nfz (bo chyba w szpitalu ten lekarz nie prowadzi prywatnej praktyki????) robi się i usg przed planowaną @ i zaraz potem następne w 7 tygodniu.....aha na toxo i różyczkę to ja miałam skierowanie na etapie przygotowań do starania się o dziecko, teraz może też kolejność sie odwraca.....a już to usilne udowadnianie wirtualnym  znajomym (bo nadal nikt tu chyba nie potwierdził, ze zna osobiście autorkę wątku) to już dla mnie jest w ogóle nie zrozumiałe - no ale byc nie musi  :P ok na zakończenie (bo juz tu miałam nie nabijać postów) życzę wszystkiego najlepszego  :) 

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
20 sierpnia 2014, 18:36
miśka, ja na toxo miałam w ciąży i wyszlo, że jest, potem powtórzone etc., na rózyczkę nie dawał, bo byłam szczepiona, więc zawierzył moim słowom.
Także to akurat ok., brak nazwiska też usprawiedliwiony na usg, skoro mówicie, że nie zawsze bywa, ja miałam na kazdym zdjęciu swoje dane. Widać nie jest to normą.
Dziwi tylko to usilne udowadnianie, że ciąża jest, skoro dziewczyna pisze, że ją nie obchodzi nasze zdanie i nie będzie udowadniala, a zaraz wkleja zdjecia, zapewnienia etc., to nie wiem po co. Po co nerwy. Po co.

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 09:47
Ania wiem ze pisze na 13.04 ale lekarz powiedział że według miesiączki wpisuje mi na 31.marca na usg jest to plus 2 tygodnie
Według ostatniej miesiączki to 8 tydzień , według lekarza 7 tydzień  dziecka

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
21 sierpnia 2014, 09:54
To ja bym na Twoim miejscu brała pod uwagę termin z USG a nie z OM. Ja wg. OM mam wcześniejszą datę ale taki pomiar nie jest miarodajny.

Tylko ta rozbieżność pomiędzy datą porodu z OM i USG wydaje sie być duża. Ale może po prostu miałaś bardzo późno owulację.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 09:57
Ale może po prostu miałaś bardzo późno owulację.

Ale wtedy by nie wyszedł pozytyw kilka dni przed spodziewanym @. Raczej chyba.

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 10:18
Nie wiem nie znam się niestety
Według lekarza wychodzi ze jestem w 7 tygodniu ciąży , według @ w 8 tygodniu i 1 dniu a jak wpisuje na 13 kwietnia to mi wychodzi że jestem w 6 tygodniu , coś tu nie tak muszę lekarza zapytać na kolejnym usg 16 września.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 10:21
Miska ja zobaczyłam serduszka w 6t1d i 5t6d i juz dostałam wtedy karty ciąży wiec to jak najbardziej normalne.

Sabineczko jesli z OM wychodzi na 31.03.2015 to ostatnia @ miałas 24.06.2014 zakładajac cykle 28dniowe. Wiec kolejna @ powinnas dostac nie 27.07.14 a około 22.07.14.

Jesli zrobiłas test w dniu pierwszego posta czyli 23.07.14 to byłas juz po terminie @ i to by sie zgadzało. Po prostu jakos źle to liczysz i dlatego jest tyle niejasności.

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 10:24
acha możliwe bo się na tym nie znam , przepraszam za nie jasność

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 10:25
A ostatnią @ kiedy miałas?

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 10:28
Miska ja zobaczyłam serduszka w 6t1d i 5t6d i juz dostałam wtedy karty ciąży wiec to jak najbardziej normalne.

Sabineczko jesli z OM wychodzi na 31.03.2015 to ostatnia @ miałas 24.06.2014 zakładajac cykle 28dniowe. Wiec kolejna @ powinnas dostac nie 27.07.14 a około 22.07.14.

Jesli zrobiłas test w dniu pierwszego posta czyli 23.07.14 to byłas juz po terminie @ i to by sie zgadzało. Po prostu jakos źle to liczysz i dlatego jest tyle niejasności.

dziękuję :)
chodzi ci o tą w maju która miałam to 25 maja  dostałam 31 maja mi się skończyła i powinnam dostać którego w czerwcu

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 10:29
Nie, którego w czerwcu miałaś, bo nie dostałaś tej w lipcu.

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 10:31
sory  25 czerwca miałam początek @ 

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 10:33
No to kolejną powinnaś mieć 23.07.14. Więc ten termin z OM na 31.03.2015 się zgadza.

I tak jak pisałam - nie zrobiłaś testu 5dni przed (bo czekałaś na @ do 27.07) a 1dzień przed i tu już normalne, że mógł wyjść pozytywnie.

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 10:35
A widzisz chociaż jedna mi pomogła i mi obliczyła, ja sie nie znam i pisałam według siebie. Dziękuje ci bardzo. w takim razie wyszło dobrze. :):)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 10:38
Spoko, a Ty przestań przekonywać wszystkich wokół, bo przez to jesteś niewiarygodna.

I pokasuj te linki z Twoimi danymi

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 11:54
A widzisz chociaż jedna mi pomogła

Gdybyś od początku nie pisała głupot, to byłabyś wiarygodna....

• uzależniony
21 sierpnia 2014, 12:36

No popatrz mądra się odezwał która wszystko wie najlepiej
« Ostatnia zmiana: 21 sierpnia 2014, 12:42 wysłana przez Maja »

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 13:13
To do mnie? Młoda jesteś, więc ci wybaczam.

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
21 sierpnia 2014, 13:52
Sabina bez nerwów . Japciowa to przemiła , pomocna forumka. Nie spinaj się bo wpisując głupoty nie dziw ze nikt nie wierzył ... a jak się do tego doda Twoje poprzednie historie to wiesz ... :)

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
21 sierpnia 2014, 14:31
Alicja, stawiam ci kawę za taką reklamę :)