e-wesele.pl

social media

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Pogaduchy / Odp: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mysikróliczek dnia Dzisiaj o 00:29 »
Serio czytasz instruncje do takich sprzętów? U mnie w kantynie tak robią, więc spróbowałam i u siebie. Ja nie tostuje wyłącznie chleba testowego, ale bajgle, bułki, pity. ...ze wszystkiego są okruchy, które bez tacki trudno ogarnąć.

Zawsze czytam instrukcję do sprzętu kuchennego żeby wiedzieć co zrobić z nimi przed pierwszym użyciem, co mogę myć w zmywarce co nie itd. I jasne, że wciskam tam bułkę przekrojoną czy inne pieczywo :) Ale nigdy z masłem, serem czy czymkolwiek innym ;)
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Edzia dnia Wczoraj o 23:50 »
A ja bym chciala toster na jedna kromke, bo czesto robie tylko jeden tost i moj P. mowi, ze nie powinno sie tak robic, bo moze sie spalic ten pusty.
Tostuje wszystko lacznie ze swiezym chlebem i mrozonymi goframi, ale nie przyszloby mi do glowy wlozyc tam cos co ma maslo albo ser :P od tego sa takie poziome tostery.
Szufladke na okruchy mam, ale i tak raz w tygodniu nim potrzasam do gory nogami zeby wszystko wylecialo.
Obudowa Wam sie nagrzewa? W moim nie.
Mam toster DeLonghi kmix, ale chyba ten sam model na Europe wyposcil Kenwood.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Daruda dnia Wczoraj o 23:19 »
Serio czytasz instruncje do takich sprzętów? U mnie w kantynie tak robią, więc spróbowałam i u siebie. Ja nie tostuje wyłącznie chleba testowego, ale bajgle, bułki, pity. ...ze wszystkiego są okruchy, które bez tacki trudno ogarnąć.
4
Pogaduchy / Odp: Mądry Polak po... zakończeniu budowy ;)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justys851 dnia Wczoraj o 22:46 »
Gosia dokładnie, dla mnie wykonczeniiwka to była/jest masakra.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mysikróliczek dnia Wczoraj o 22:40 »
Daria, ja tam nie wiem, ale w każdej instrukcji tostera jaki miałam było napisane, że nie wolno takich rzeczy w nich robić, nawet jak miał tackę ;)

Magda, ja mam teraz taki na 4 tosty od razu i taki radzę poszukać szczególnie dla 4 osobowej rodzinki :) Nie polecam mojego, bo nie wiem czy się nagrzewa, nie odważyłam się go dotknąć jak robi tosty ;)
6
Pogaduchy / Odp: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mysikróliczek dnia Wczoraj o 22:36 »
A widziałyście serial "Big little lies"?

Jesli nie, to polecam. Może zwiastun nie jest super zachęcający ale serial jedt mega wciągający i prawie że do końca nie wiadomo kogo zamordowano i kto to zrobił.

Ja przed ciążą próbowałam przy tym ćwiczyć - nie dałam rady... 2 albo 3 odcinki zmęczyłam, ale kompletnie nie mój klimat :(
7
Pogaduchy / Odp: FIT przepisy, czyli jak nie przytyć nie głodując.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcella dnia Wczoraj o 22:32 »
Witam i tutaj po długiej przerwie.. Mam plan się w końcu za siebie zabrać :) Od tygodnia jestem na diecie i w sumie już 2 kg mi poszło. Diety pilnuje sama z aplikacją fat secret. Chciałabym schudnąć jeszcze 5kg. Program wyliczył mi, że mam jeść 1700 kalorii, ale anusiaa jak widzę u Ciebie tylko 1300.. To może powinnam zmniejszyć ilość kalorii? Zamierzam wrócić do ćwiczeń, ale coś ciężko mi się zmobilizować..
8
Pogaduchy / Odp: Być FIT - oto jest wyzwanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcella dnia Wczoraj o 22:24 »
Witam po długiej przerwie.. Chciałam wrócić do tego wątku, bo pamiętam, że dzięki Wam miałam świetną mobilizację do ćwiczeń..  Oj dawno nie ćwiczyłam i każdy mój mięsień nawet nie pamięta co to znaczy większy ruch..
Polecicie mi jakieś ćwiczenia dla bardzo początkujących. Od tygodnia jestem na diecie i dzięki temu poszło mi 2kg. Pilnuję kalorii z aplikacją fat secret i trzymam się 1700 kalorii.
9
Po tej stronie brzuszka / Odp: ZAKUPY DLA NASZYCH POCIECH - PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OKAZJE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Wczoraj o 22:13 »
U kogo z Was stoi nieużywany x-box 360 z kinect i chciałby zmienić właściciela?  :P
10
Kupię/Sprzedam / Odp: WYPRZEDAŻ! Czyścimy magazyny moich dzieci!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia Wczoraj o 22:08 »
Poczytny wątek to się podepnę :)

Nie macie na sprzedaż x-box z kienectem? Do 500 zł max.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10