e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 29137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline axela2008 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
oj a ja mam zdanie pomiędzy wami. opieram Anjuszkę że jak ktoś chce bardzo bobasa to zawsze znajdzie się wyjście w przypadku braku pieniędzy, zawsze rodzice pomogą, rodzeństwo [ciuszki, wózek itp] ale z drugiej strony ja bym tak nie zrobiła i tego nie popieram. Dziecko jest największym szczęściem jakie może spotkać kobietę i małżeństwo ale nie ma nic gorszego jak nie móc mu zapewnić normalnego domu. Normalnego wg mojego mniemania...i nie chodzi mi o pampersy, bo mogą być tańsze pieluszki, czy zmechacone ciuszki. Chodzi mi o to że gdyby okazało się po urodzeniu ,,tfu,tfu''  że ma ciężką chorobę i potrzeba pieniążków na leki [nie mówię o baaardzo dużych sumach] a ja nie miałabym 300-400zł na wykupienie recept, czy 200zł na szczepienia dodatkowe itp. to czułabym się ,,słabą'' mamą bo nie potrafiłabym zapewnić odpowiedniej opieki... wiadomo wszystkiego się nie przewidzi, ale godnie wychowywać to dziecko i żeby starczało na chleb to podstawa.
My o dziecku pomyślimy jak kupimy mieszkanie i się urządzimy czyli za jakieś 3 lata. Do tej pory nie ma mowy o dziecku bo nas nie stać, mimo że oboje byśmy już chcieli....

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Dokł2adnie.
Mi chodziło o te pary które nie mają z czego zrezygnować  ;) które żyją od 1 do 1  :(

Offline maggi-80 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19-06-2010
Mogę dołaczyć? Macie ślub dzień przed nami, a raczej dzień przed naszą pierwszą rocznicą :D

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Ale się tu dyskusja rozwinęła  ;D ;D ;D
Też uważam, że tak naprawdę nigdy nie ma się wystarczająco dużo kasy, by mieć pewność, że starczy nam na wszystko dla dziecka.
Mało kto ma taki komfort.
My z PM-em nie planujemy od razu dziecka po ślubie, ale pewnie też nie będziemy zbyt długo czekać.
Trochę się nacieszymy sobą we dwoje i będziemy działać  ;)
Tylko, żeby z tego cieszenia we dwoje, nie było nas od razu troje  :D :D :D ;)

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
My też nie planujemy dziecka zaraz po ślubie...
Chcemy jeszcze zaliczyć jakieś wczasy w ciepłych krajach, no a poza tym w sierpniu 2012 szykuje nam się kolejne wesele, na którym chcemy być :)
No a wolałabym nie być wtedy z brzuchem czy dzieckiem ;) Także po roku od ślubu zabieramy się do "pracy"  ;D

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Dziewczyny zgadzam się z Wami na dziecko nigdy nie jest najlepszy czas choć tak jak napisała Justyna trzeba do tego podchodzić z głową ;) Kiedy planujemy dziecko ?? hmmm w wakacje może się coś uda zmajstrować :D Oboje mamy dobrą pracę więc damy radę :)

• Chuck Norris

Offline netka0003 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02 lipca 2011
no to jeszcze ja dodam swoje 5gr ;)

wg mnie wiadomo, mozna jakos pogodzic, z czegos zrezygnowac itd dla dziecka.

no, ale jak wlasnie jest tylko jedna pensja 1400zl?

teraz trzeba myslec zeby gdzies mieszkac po slubie...

czyli na dziecko mnie akurat nie byloby stac. ::)

dlatego jak znajde jakas prace (i nie mowie tu o praacy na umowę zlecenie :| ) to wtedy zaczniemy robic dziecko :)

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
no nie napisalam posta i go nie ma to w skrocie od nowa
Kacha obrazam sie kupilas wszystko dla PM i to nie u mnie o nie!! ;D hehe....ciesze sie ze macie to z glowy a do muchy mam nadzieje ze dali wam łamany kołnierzyk a nie klasyczna koszule? i ogolnie to mucha bardziej do smokingow no ale kwestia gustu...

A co do dyskusji o dzieciach troszke mnie Anjuszka zdziwila twa wypowiedz ze dziecko wcale tyle njie kosztuje bo wlasnie ze kosztuje ja mam dwojke dzieci wychowuje je sama i uwierz ze szukam dodatkowej pracy zeby zaczac normalnie zyc....gdyby nie pomoc mamy skonczylibysmy pod mostem.Zawsze jakies wydatki sie znajda chociazby w razie choroby leki kosztuja,pampersy no ok na ubrankach mozna zaoszczedzic pod warunkiem ze ktos ma od kogo brac ja np nie mam od kogo...wiec sa rozne scenerie

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Dokładnie....ja też w razie co...w razie przyjścia dziecka...nie miałabym skąd pożyczyć ubranka ,wózek czy inne nosidełka i foteliki.
Po prostu musiałabym zaczynać od nowa.
A z jednej pensji nie dalibyśmy rady.
Dlatego czekam na umowę o pracę i dopiero wtedy możemy zacząć :) :D

Najważniejsze żeby człowiek miał w planach dzieci ,a nie  wyrzekał się ,że ich nie chce.
Z tego co przeczytałam...to żadna z nas nie napisała tu ,że nie chce dziecka.
Z resztą ....taka jest jedna z ważniejszych ról  małżeństwa :p
Na każdą przyjdzie pora...i nie ma co tu kogoś oceniać ,bo każdy ma inną sytuację.

• Chuck Norris
Niezła się tu dyskusja rozwinęła  ::) ::) Moje drogie każda z nas wie kiedy możne "pozwolić" sobie na dziecko a kiedy nie! Poza tym nie wszystkie kobiety czują instynkt macierzyński w tym samym wieku...
Jola co do koszuli to oczywiście że kupiliśmy koszulę z łamanym kołnierzykiem nie wyobrażam sobie innej ...  ::)

i ogolnie to mucha bardziej do smokingow no ale kwestia gustu...

Nie uważam że mucha pasuje bardziej do smokingów teraz moda tak się wymiesza, że już nie wiadomo co do czego pasuje...  ;)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
To fakt Kasia, teraz są już takie krojone czasem garnitury że fajnie do nich mucha wygląda :D

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Poza tym nie wszystkie kobiety czują instynkt macierzyński w tym samym wieku...

Ja nie czuję w ogóle :D Może za parę lat coś poczuję  ::)

• Chuck Norris
Kasik, równe 2 miesiące !!!
Szał ciał !!!  :brewki: :brewki: :brewki: :los: :los: :los:

• Chuck Norris
Kasik, równe 2 miesiące !!!
Szał ciał !!!  :brewki: :brewki: :brewki: :los: :los: :los:

Rany faktycznie nawet nie zauważyłam masakra....  :mdleje: :mdleje:

:-*

No prosze kto sie pojawił Kasieńska witamy  :-* :-* :-*

Offline Anjuszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Łooo matko, coraz bliżej :) ale Ty to masz wszystko załatwione, więc na spokojnie sobie czekacie :P

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14

Za to Ty, Kacha, się ostatnio obijasz w swoim wątku  :biczowanie:  :P

• Chuck Norris

Za to Ty, Kacha, się ostatnio obijasz w swoim wątku  :biczowanie:  :P

A bo jakoś natchnienia mi brak....  ;) ;D Ale podczytuje co u Was słychać  ;) ;D

• Chuck Norris

• Chuck Norris
Bierz się za swój wątek!  ;D ;D ;D :uscisk: :uscisk: :uscisk: :los: :los: :los:

A Ty za swój  :los: :terefere:
Kurcze dziewczyny nawet jakbym chciała to nie mam co Wam napisać....
Zaproszenia rozdane, protokół spisany i cisza...   ;) 

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
Teraz oczekiwanie na ten najważniejszy dzień  ;D

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
Faktycznie tak to jest, ze na ok. 2 miesięce przed ślubem nic się nie dzieje. Większość już załatwiona, a reszta zostaje do zrobienia przed samym ślubem  ;D

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
No 2 miesiace przed to taki zastoj,
ale zobaczysz miesiac przed jaki motorek w tylku sie wlaczy ;D ;D :Rowerzysta: :Rowerzysta: :Rowerzysta:

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
No Kochana, nie całe dwa miesiace do ślubu....dopiero na miesiac przed zacznie sie...szał ciał :p

Offline Aneczq1987 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.07.2011
Leci ten czas... a w końcu nie będziesz miała czasu pisać tyle się będzie działo  ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Ajtam ajtam...zastój... za dużo  :Ganja: :Ganja: :Ganja: z Dżastą :los: :los: :los:

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
To czas najwyzszy przestawic sie na cos co pobudza :zdziwko: a nie zamula  :Maruda::P :P :P :P

• Chuck Norris
Ajtam ajtam...zastój... za dużo  :Ganja: :Ganja: :Ganja: z Dżastą :los: :los: :los:

Ze mną?   :o :o :o No co Ty  ::) ::) ::)

Dżasta, to aniołek  :Swiety: :Swiety: :Swiety: :Swiety: :Swiety: :los: :los: :los: