e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 23050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiula_hh Kobieta

• Chuck Norris
ja bym nie miała na to czasu i cierpliwości ;d ale powodzenia zyczę ;)

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
Super! też czekam na fotki ;D
kacha to ja się łącze w bólu, ja robie zaproszenia i chyba na tym poprzestanę ;) dziś też ma mi przyjść dostawa

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Ja zrobię tylko zawieszki na wódkę zaproszenia i wnietki zamawiamy  ;D

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
Ja właśnie zawieszki, winetki zamówię, może też plany stołów, mamy dość dużo gości to by mi się nie chciało tego robić ;) I chyba też będą troche inne od zaproszeń, ale to dla mnie nie problem :)

Offline aniolek86 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Czeeeść ;D Mogę jeszcze się przyłączyć? :P
No i następna zdolniacha-zawieszki sama robi ;D A ja to równo kartki bym pociąć nie umiała :P

• Chuck Norris
A no pewnie lepiej żeby były takie same zawieszki, winietki i plany stołów w końcu zaproszenia goście zostawiają w domu ;D

aniolek86 :hello:
[/color]
Pewnie że możesz zapraszam  ;D Czy taka zdolniacha to się okaże hehehe

• Chuck Norris
Jak zrobisz to wkleisz fotki i będziemy Ci mówić prawdę i tylko prawdę ;D a tak serio-na pewno śliczne Ci wyjdą :-*

Offline Roksana Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 20.08.2011
E tam, poradzisz sobie na pewno - zawieszki nie sa takie trudne do zrobienia...
No a jak juz zrobisz chociaz jedna , to obowiazkowo wklejaj nam tu zdjecie  ;D

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
Ooo...komus się inspiracja w nocy przyśniła!  :P  ;)
No to trzymamy kciuki...i ...wklejaj,wklejaj,wklejaj... ;D

• Chuck Norris
Oczywiście że macie mi mówić prawdę w końcu muszę wiedzieć czy mogą ujrzeć światło dzienne moje zawieszki  ;D
Aniołku mam nadzieję że wyjdą spoko  ;D Bo zaoszczędziłabym trochę kasy  ;D w końcu 190 zł a 35zł to jest różnica nie ? ;D
shar3ware Tak tak przyznam że to ty mnie zainspirowałaś  ;D

• Chuck Norris
O kurcze,aż taka różnica :o No to nie ma się co zastanawiać tylko samej robić ;D

• M&D&M
  • Chuck Norris

shar3ware Tak tak przyznam że to ty mnie zainspirowałaś  ;D

Ha!Jak miło ,że stałam się dla kogoś inspiracją! ;D :D

Już nie mogę doczekać się Twoich efektów!  :jupi: :brawo:

A co do kosztów...to to jest diametralna różnica!
Ja robiłam zaproszenia i winietki razem i materiały tego wyszły mnie 66 złotych, a jeśli zamawiałabym wszystko gotowe przez internet to podejrzewa,że w 300zł by się nie zamknęło...

Tak więc polecam własne roboty jeśli ktoś chce zaoszczędzić i poczuć ,że to jest JEGO a nie jakieś tam kupne!
Jak goście na weselu będą się zachwycali,to znaczy ,że zachwycają się też i Tobą! :D

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
Nie no napewno warto i finansowo i satysfakcjonująco ;D Ja wogóle jestem zwolenniczką robienia czego się tylko da samemu, zeby było niepowtarzalnie i osobiście :) I w życiu bym się np nie oddała w ręce jakiejś konsultantki czy dekoratorki, to moj wyjatkowy dzien ;)

• Chuck Norris

A co do kosztów...to to jest diametralna różnica!
Ja robiłam zaproszenia i winietki razem i materiały tego wyszły mnie 66 złotych, a jeśli zamawiałabym wszystko gotowe przez internet to podejrzewa,że w 300zł by się nie zamknęło...

Tak więc polecam własne roboty jeśli ktoś chce zaoszczędzić i poczuć ,że to jest JEGO a nie jakieś tam kupne!
Jak goście na weselu będą się zachwycali,to znaczy ,że zachwycają się też i Tobą! :D
[/quote]

No co do kosztów to tak taniej wyjdzie,gorzej jak ktoś jest takim antytalenciem jak ja i nie ma cierpliwości do takich rzeczy :P

• Chuck Norris
Coś mi z cytowaniem nie wyszło-wybaczcie :-* :P

• M&D&M
  • Chuck Norris
Nie no napewno warto i finansowo i satysfakcjonująco ;D Ja w ogóle jestem zwolenniczką robienia czego się tylko da samemu, zeby było niepowtarzalnie i osobiście :) I w życiu bym się np nie oddała w ręce jakiejś konsultantki czy dekoratorki, to moj wyjatkowy dzien ;)

Dokładnie!
I po kilku dniach...miesiącach...latach...usiądziesz ze swoim mężusiem oglądając film,zdjęcia.
I z całą pewnością powiesz,że to był wyjątkowy ślub bo nasz!
Tak naprawdę...im więcej robi się samemu tym sie jest bardziej zmęczonym ,ale satysfakcja jest warta wszystkiego!!! ;D

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
No właśnie, dla mnie to jest taka frajda, uwielbiam robić takie rzeczy, a wspomnienia będą jeszcze lepsze jak sie tyle wysiłku włoży ;D

• Chuck Norris
Dziewczyny to ja wam zapłacę i zrobicie dla mnie takie cudeńka? :brewki:
Naprawdę was podziwiam,że macie cierpliwość do takich rzeczy,bo mnie by jasna cholera wzięła :P

• M&D&M
  • Chuck Norris
Nie ma sprawy!  :P
Podaj mi tylko Twoja kolorystyke i wzór i działamy! ;)  :P

NIe...żartuję...raczej nie spodobały by Ci się moje.ale mi się moje podobają bo sa MOJE ;D

Uwierz mi,że jakbyś  po jednej ,po dwóch..zobaczyła,że

• M&D&M
  • Chuck Norris
ups...za szybko nacisnęłam!  :P

...Ci naprawdę wychodzi to by Ci się spodobało... :)

• Chuck Norris
shar3ware,ale chodzi o to,że by mi nie wychodziło :hahaha: mój brat już był lepszy w takich plastycznych robotach :P
Kolorystyka? Jaka kolorystyka? ???  ;D Nie myślę o takich rzeczach-jeszcze :P

• Chuck Norris
Macie racje że za parę lat jak będę oglądać nasze wesele to będę miło wspominała że wszystko zorganizowaliśmy sami a nie przez jakąś konsultantkę  ;D Dostałam maila że pani dziś wysłała te zamówione rzeczy także koło poniedziałku wtorku powinnam je mieć  ;D Może dziś wyciągnę mojego PM-a na zakupy  ;D Miłego popołudnia kochane forumki  ;D

• Chuck Norris
ale to przecież sama przyjemność wszystkiego szukać, srawdzać, porównywa i widzieć później powalający efekt końcowy ;d

• Chuck Norris
kacha8609 skoro we wtorek będą te zamówione rzeczy to w środę pochwalisz się efektami pracy ;D

• Chuck Norris
Nie wiem czy w środę będę już coś miała  ;) muszę mieć natchnienie  ;D Dziewczyny macie jedną fotkę sali przy tym stole siedzą państwo młodzi, sala była przystrojona na kolor złoty  ;)

• Chuck Norris

• Chuck Norris
W sumie to miał być różowy ale nie będzie pasował do sali, więc chyba będzie ecru a kwiaty w wazonach różowe  ;D

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
Jestem na TAK! Będzie pięknie!  :-*

• Chuck Norris
o tak. na pewno bedzie pięknie :)
my będziemy mieć dodatki różowe i fioletowe. nie iwme jeszcze jak to będzie na sali ponieważ nie zamawiamy dodatkowego strojenia (za bagatela 1000zł) a w standardzie są kwiaty w wazonach na stołach - tylko nie wiem czy możemy wybrac kolor ;)

• Chuck Norris
Jestem na TAK! Będzie pięknie!  :-*

Ja też jestem na tak:D śliczna ta sala:*