e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Miłość jest ślepa, a małżeństwo najlepszym okulistą." :D - 18.06.2011r.  (Przeczytany 24266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edita Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 27.07.2011
Widziałam jak układają te stoliki i muszę przyznać, że wyglądały one zupełnie inaczej bez obrusów :P można powiedzieć nawet, że były beznadziejne :) Ale efekt końcowy jest zdumiewający :)

Offline kacha8609 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Powiem Wam kochane że jak weszłam na sale to naprawdę zaparło mi dech w piersiach sala wyglądała pięknie no i ten zapach z kuchni mmmmmmm pychotka  ;D ;D ;D

Offline JolaM85 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 14.02.2015r
to przemyć cos po weselu dla forumek jedzenia  ;D i flaszeczek  :D

Offline ewelinkaaa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30 lipca 2011
Hej!
Kasiu napisz coś więcej o tej sali bo doczytałam się że byliście oglądac jak jest udekorowana przed weselem i jestem bardzo ciekawa....pozdrawiam :)

• Chuck Norris
ewelinkaaa- kiedy byliśmy na sali akurat było organizowane wesele na 90 osób. Stoły były pięknie przystrojone, żywe kwiaty w wysokich wazonach więc na pewno nie będą przeszkadzać gościom w rozmowie, pięknie poukładana zastawa stołowa a z kuchni wydobywał się pyszny zapach, więc czuć było że naprawdę jedzenie jest tam gotowane a nie przywożone przez jakiś catering. Sala wywarła na mnie ogromne wrażenie  ;D ;D ;D

Jola jak tylko coś zostanie to nie ma sprawy  ;D ;D

Offline aagaa

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2011
Hej Kasiu :)

sala super się prezentuje!!!
cieszę się że Ci się spodobała już taka przygotowana do wesela! aż się pewnie poczuło wizję swojego  :skacza:

• Chuck Norris
Witam poniedziałkowo  ;D Jak Wam minął weekend ? U mnie w sumie nic ciekawego się nie działo PM pracował więc całą niedziele spędziłam w łóżku na lenistwie hehe, ale od czasu do czasu taka leniwa niedziela jest potrzebna  ;D Pogoda do bani już chyba ciepło nie będzie  ??? Dziś rano było 6 stopni  :mdleje: Moja koleżanka przeżyła wczoraj szok termiczny bo wróciła z gorącego Egiptu heheh mówiłam jej że mogła przywieźć trochę tego słoneczka  ;D Dziewczyny liczyłam wczoraj ile musimy mieć wódki i wyszło że musimy kupić koło 140 butelek wódki. Teraz wszystko drożeje i wódka też ponoć ma podrożeć, więc zastanawiamy się z PM-em żeby kupić alkohol przed końcem roku  ??? A Wy jak robicie? Zastanawialiście się już? Bo w sumie trochę tego będzie kurde gdzie to wszystko poukładać  ??? masakra  :mdleje:
Miłego poniedziałku 11-stki  ;D ;D

Offline ylka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 2011-05-14
witaj, Kasiu, po weekendzie. 3 dni mnei nie było, a tu tyle nadrabiania  ;D
Jeżeli chodzi o wódkę, to my tez najprawdopodobniej jeszcze w tym roku kupimy.

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
A my pewnie w przyszłym  ;)
Nie mam gdzie jej trzymać...

Offline aniolek86 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Co racja to racja wódka drożeje,nawet u mnie na wsi :P wczoraj się patrzyłam z ciekawości i ceny mnie powaliły :P Tak więc myślę,że jeśli znajdziecie jakieś miejsce do trzymania,to ja nie widzę przeciwskazań,żeby kupić w tym roku ;D

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
My kupujemy w tym roku ;) Tak na wszelki wypadek ;)

Offline shar3ware Kobieta

• M&D&M
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :i_love_you:
A my właśnie w sobotę kupiliśmy! ;D
120 butelek żołądkowej i nie żałuję ,bo to naprawdę ma wszystko podrożeć!

Kupujemy ,zamawiamy wszystko w tym roku żeby mieć jeszcze po starej cenie.
Dlatego musimy jeszcze jak najszybciej zamówić obrączki i zarezerwować miejsce na szycie sukni.

Tak więc...jeśli macie czas to długo nie myślcie tylko kupujcie! :)

Offline aagaa

• Chuck Norris
Kasiu my na pewno kupimy w tym roku nawet może i w tym miesiącu!
Nie chcemy czekać ze względu na prawdopodobny wzrost cen

;)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
My wódkę kupiliśmy 8mscy przed ślubem bo była okazja :)

Offline Paulincia:) Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.05.2011
My tez wodke chcemy kupic jeszcze w tym roku-nawet 2-3 zl drozej na butelce wodki ladnie cene podbije, :)

• Chuck Norris
Hej kochane  ;D Wczoraj rozmawiałam z księgowym u mnie w pracy i mówił że pójdzie do góry także akcyza, tak więc nie ma bata kupujemy w tym roku!! ;D tylko teraz trzeba dokładnie policzyć ile wszystkiego kupić jak liczycie alkohol 0,5l na osobę? No i muszę zapytać właścicielki sali jak wygląda sprawa z szampanem czy jest już w menu czy sami mamy kupić  ??? Oj zaczyna się załatwianie  ;D

• M&D&M
  • Chuck Norris
Hmmm...to zależy jak lubiący wypić są Wasi goście i czy macie jeszcze inny alkohol,typu:wina,piwo.
Prawda jest taka ,że w naszych czasach odchodzi się już od upijania do nieprzytomności na weselach,bo to nie wypada  :-\
Ale druga prawda jest też taka ,że to co macie ...to WASZE! ;D
Tak więc lepiej żeby zostało i było na przykład na przyszłe parapetówki czy inne imprezy niż miało zbraknąć. ;)

My liczymy 0,7l na głowę.
Do tego trzeba dokupić na polter i na bramy z 50 butelek :)

• Chuck Norris
My liczymy 0,7l na głowę.

To ty chyba chcesz gości upić :) Matko :) Gdyby ja liczyła 0,7 to chyba bym zbankrutowała  :skacza:

• M&D&M
  • Chuck Norris
Czemu upić? :)
Tak się wydaje ,że to dużo... ;) ale jest cały wieczór! :)
Ja sama bym wypiła tyle przez całe wesele! ;D  :P
A i jeszcze niektórym trzeba dać na pamiątkę przed wyjściem...
Tak się mówi,ale chcielibyśmy żeby jeszcze nam zostało na parapetówki ;D i o to się martwimy... :)
 Na razie mamy 120 butelek ,a z początku chcieliśmy kupić 160! ;D

• Chuck Norris
My musimy kupić 200 0,5 l :) I mam nadzieję, że wystarczy :)

• Chuck Norris
shar3ware- a ile będzie gości na weselu? My będziemy mieć koło 70 liczymy 0,5l na głowę i chcieliśmy kupić 160 butelek + wina. Piwa nie kupujemy bo wydaje mi się nie potrzebne

Offline ciriness

• Chuck Norris
My kupiliśmy 180 butelek na 90 gości ale ja już wiem że to będzie za dużo (wliczamy w to poprawiny i rozdawanie gościom wódki - taka tradycja). U mojej siostry na podobną ilość było 120 butelek i wystarczyło, ja planowałam więcej gości (zapraszałam 130)

Co do win kupiłam 12 butelek białego i 12 butelek czerwonego.
Dodatkowo będzie tzw. wiejski stół i bimberek :)

Offline aagaa

• Chuck Norris
My planujemy liczyć 0.5 l na osobę, osób mamy planowanych ok 110
więc wódki póki co zakupimy tak 150 butelek  (korona,brama i po weselu gościom trzeba dać)
do tego mamy tak ze 30 butelek wina ale planujemy zrobić osobno barek z kolorowymi alkoholami :)

• Chuck Norris
hmm to może ja za dużo policzyłam też liczyłam bramy, mini-poprawiny i rozdawanie gościom tym co nie będą na drugi dzień hmm no nie wiem sama  :drapanie: :drapanie: aaa najwyżej zostanie i nie trzeba będzie latać do sklepu jak będzie jakaś imprezka hehehe

• M&D&M
  • Chuck Norris
My mamy tak na 70-80 osób.
Bramy i polter osobna wódka.
Do tego z 10 butelek wina i piwo ,ale jeszcze nie wiem ile :)

Offline bluebird Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28/05/2011
Ja też myślałam 0,5l na głowę. Mój PM twierdzi że to mało! ja że za dużo ;)  A gości mamy narazie 180 więc 180 butelek liczę. Do tego dwie kegi piwa, plus bar z drinkami. Tylko wina nie wiem ile,  40 białego i 40 czerwonego, to chyba za dużo?

• Chuck Norris
No właśnie ja się nad winem też zastanawiam ile wziąźć może 20 białego i 20 czerwonego/różowego ?wydaje mi się że taka ilość będzie wystarczająca  ;D

Offline aniolek86 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Co prawda ja jeszcze nie w temacie,ale mi się wydaje,że 40 butelek wina spokojnie wystarczy ;D

• Chuck Norris
Matko to my chyba musimy kupić jakieś 300 butelek... Masakra jakaś...

Offline ciriness

• Chuck Norris
Trzeba w miarę pomyśleć kto może pić wino i kto w ogóle może pić, ale rzeczywiście lepiej jak ma zostać :)