Autor Wątek: Wydzielone:SEX PO PORODZIE  (Przeczytany 30561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline macher

  • Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie w bólu to przywilej bycia Człowiekiem.
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #60 dnia: 25 Lutego 2008, 22:19 »
Odpowiedź jest tylko jedna Przebywasz w złym Towarzystwie !!!
Pytanie czy jesteś na tyle odważna jak inne koleżanki ??? Potwierdzam Mężczyźni też tak mają przynajmniej ja  :taktak: ale nie uważam, że w tym jest coś złego, że ktoś Kocha się Kochać tak naprawdę bez seksu ludzkość nie przetrwała by tylu wieków.
Ja znam inny dowcip i pozwolę sobie go przytoczyć
Para przed ślubem Kocha się spontanicznie i wszędzie dosłownie w każdym nawet dziwnym miejscu, po ślubie jest czas na komfort wanna pływające kwiaty, zapachy, sypialnia czułe słowa i pieszczoty. Po 20 latach (sorki moderatorki ale dowcip nie miał by sensu) spotykają się w przedpokoju i jedno do drugiego mówi pieprz się. Jak myślicie dlaczego wzrasta ilość rozwodów i zaczyna rozwijać się również w Polsce życie bez ślubów ??? Dzieje się tak bo bez względu czy to Kobieta czy Mężczyzna obie strony tęsknią za ta pierwsza fazą znajomości, miłości i seksu.
Kolorowych snów Drogie Panie  :uscisk: :Rowerzysta:
 
 


Witaj  Gość   Życie jest Piękne

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Lutego 2008, 23:11 »
Ninko! wyobrazasz sobie faceta rodzącego dziecko?? Bo ja NIE!!  :P absolutnie zaden nie zniósłby tego bólu!!

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Lutego 2008, 23:26 »
No jasne, że sobie nie wyobrażam :) I najprościej pisząc, nie mam nic przeciwko temu, że my rodzimy, a faceci nie. Raczej martwi mnie tutaj szowinizm mężczyzn, którzy nie czują, że ich głupie żarty czasem ranią. Nie chodzi tu tez o dobór towarzystwa. W każdym środowisku i każdym towarzystwie słychać takie dowcipy. W KAŻDYM, jakby go nie selekcjonować.

Dla przykładu film "Testosteron" kompletnie mi się nie podobał. Nie pozostawił na kobietach suchej nitki, zrobił z nas suki i wredne baby. Nie poruszono w nim tego, że potrafimy być kochane, ciepłe, wspierające.
W "Ladys" owszem pokazano różne typy faceta. Tego be i tego cacy, bo inaczej mężczyźni nie zabrali by swoich kobiet na niego.

Ale.... schodzimy z tematu.

Mój mąż cudownie mnie wspiera w okresie ciąży i wiecznie jestem dla niego piękna i kochana. Okazuje mi dużo zrozumienia i wierzę, że nasz I raz po porodzie będzie wyjątkowy, bo my jesteśmy wyjątkowi :D

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #63 dnia: 25 Lutego 2008, 23:29 »
No jasne, że sobie nie wyobrażam :) I najprościej pisząc, nie mam nic przeciwko temu, że my rodzimy, a faceci nie. Raczej martwi mnie tutaj szowinizm mężczyzn, którzy nie czują, że ich głupie żarty czasem ranią. Nie chodzi tu tez o dobór towarzystwa. W każdym środowisku i każdym towarzystwie słychać takie dowcipy. W KAŻDYM, jakby go nie selekcjonować.

Mój mąż cudownie mnie wspiera w okresie ciąży i wiecznie jestem dla niego piękna i kochana. Okazuje mi dużo zrozumienia i wierzę, że nasz I raz po porodzie będzie wyjątkowy, bo my jesteśmy wyjątkowi :D

Nina, fajnie, że w to wierzysz:) ja tez tak myslalam, ale zycie pokazalo inaczej. Ale jest coraz lepiej i wierze, ze w koncu bedzie normalnie.

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #64 dnia: 25 Lutego 2008, 23:36 »
Hi hi sceptycznie to wygląda:

"fajnie, że wierzysz, ja też tak myślałam"

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #65 dnia: 25 Lutego 2008, 23:37 »
Hi hi sceptycznie to wygląda:

"fajnie, że wierzysz, ja też tak myślałam"

:) taka prawda. Ale to pewnie zalezy baaardzo duzo od psychiki i samego porodu. Ja nie uwazam, ze mialam bardzo ciezki porod, ale jednak strach pozostał.

Offline macher

  • Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie w bólu to przywilej bycia Człowiekiem.
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #66 dnia: 26 Lutego 2008, 07:57 »
Poród to przeżycie dla Kobiety i Mężczyzny i tak powinno być !!! Wiem, że ból jest nie do opisania ja "rodziłem' kamienie i takie maleństwo a myślałem, że coś mi urwie  :taktak: więc nie wyobrażam sobie wersji minimalnej jakieś 2800 a o 5000 nawet nie chcę słuchać bo tracę przytomność   :mdleje: Podziwiam Was Drogie Panie  :brawo:.
Mój pełen szacunek dla was. Co do tematu to oczywistym jest, że trzeba poukładać sobie wszystko w głowie i nie kierować się jedynie egoizmem. Seks powinien sprawiać przyjemność ale jeśli sprawia ból to trzeba to konsultować z lekarzem - jeśli trwa za długo. Każdy normalny powinien to zrozumieć a każdy kto Kocha uszanować.
Pozdrowionka.  
« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2008, 08:00 wysłana przez macher »


Witaj  Gość   Życie jest Piękne

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #67 dnia: 29 Lutego 2008, 21:27 »
Moje samopoczucie pozwoliło nam na współżycie po 6 tygodniach. :) tylko, że ja miałam cesarkę i tam na dole jestem nienaruszona  ;) Rana dobrze się zagoiła i lekarz nie widział przeciwwskazań.

Doznania mam lepsze niż przed porodem :)

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #68 dnia: 5 Marca 2008, 09:25 »

Doznania mam lepsze niż przed porodem :)

cos w tym jest  ;)

Offline kamyczek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.12.2006
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #69 dnia: 9 Marca 2008, 09:29 »
hmm, mówią, że głód wzmaga apetyt ;)  to prawda - sprawdziło się, kiedy byłam w ciąży i dosaliśmy od lekarza chwilowy nakaz wstrzemięźliwości :P

jednak po porodzie, zbyt długo zwlekałam, aby ten apetyt powrócił taki jak kiedyś...
bo strach przed bólem, bo zmęczenie, brak spontaniczności!!!! bo Tymek może się zaraz obudzić....  i tak jakoś minęło sporo czasu. A "czas" na inymność pojawiał się "czasami".

I wiecie co pomogło? poczytałam sobie troszkę literatury erotycznej ;) wyobraźnia ruszyła....  mrrr
(chciałabym jeszcze dodać - Kochanie moje, dziękuję za cierpliwość, za wsparcie, za to że jesteś!!)
ANCYMONEK :)

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #70 dnia: 18 Maja 2008, 17:13 »
a ja wam zazdroszczę że jesteście już po swoim "pierwszym razie"  :-[ ja niestety nie wiem jak podejść męża i jest mi z tym troszkę źle  :'(

od 24tygodnia ciąży odkąd dowiedzieliśmy się że ciąża jest zagrożona mąż nie podchodził do mnie a ja nawet nie nalegałam.... teraz w przyszłym tygodniu minie 6 tygodni od porodu i ja już chce  ;) ale boję się jak to będzie - są takie rożne opinie na ten temat  :-\ i boję się co powie mąż bo jakoś tak chyba zapomnieliśmy że w łóżku można się poprzytulać a nie tylko leżeć obok siebie  :drapanie:

ahhhh..... zbieram się na rozmowę z nim ale jakoś tak ciągle znajduję coś żeby tego nie zrobić - a wiem że szczera rozmowa pomaga  :|| tylko kiedy i jak to zrobić...

Offline agusia1213

  • "Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1299
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 kwiecień 2007
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Sierpnia 2008, 16:53 »
A ja sie odwazyłam w szóstym tygodniu po porodzie, nie było źle. Nie bolało,ale też nie miałam przyjemności, jakoś tak dziwnie było. Ale mam nadzieje,ze nastepnym razem bedzie juz lepiej, przyjemniej.

Offline madi_001

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 635
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 wrzesień 2006
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #72 dnia: 12 Sierpnia 2008, 13:12 »
u nas już od dawna super  ;D  :brawo_2:

trzeba spokojnie powoli cierpliwie czekać na ten właściwy moment ;) :D

Offline agusia1213

  • "Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1299
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 kwiecień 2007
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #73 dnia: 6 Listopada 2008, 20:25 »
ech lipa dalej...
moze ze trzy razy w sumie sie przytulaliśmy... ja nawet nie mam ochoty.
Po całym dniu zajmowania sie małym marzę tylko o śnie, a mąż ma pretensje, że on "przecież ma swoje potrzeby" ??? ::) hmm a sex to jest ostatnia rzecz o jakiej teraz myślę, właściwie wcale o nim nie mysle... nie mam ochoty, nie sprawiało mi to za każdym z tych trzech (?) razy przyjemności....
nie wiem co z tym zrobic...?
...tylko spimy w tym samym łóżku... tyłem do siebie nawzajem... jak mąż coś próbuje,ja go prosze,żeby przestał, że nie mam ochoty i jestem zmeczona, a on wtedy "no tak nawet do własnej żony się przytulic nie moge, a mówili nie żeń sie..." i sie odwraca i zasypia ::) a mi z jednej strony przykro i smutno,ze tak jest ale to nie moja wina, moje hormony tak dzialają,że na prawde nawet nie myśle o sexie...

pewnie i tak nic mi nie dacie rady pomóc, ale musiałam się wyżalic...

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #74 dnia: 7 Listopada 2008, 13:04 »
fakt...pomoc nie pomożemy....
ale wysłuchać możemy;

trza liczyć, że to mnie
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #75 dnia: 8 Listopada 2008, 22:12 »
trzeba tylko pamietać ze zycie to tez przyjemnosci a na te trzeba pracowac razem.

potem kobiety placza ze mezowie zdradzaja.

Offline agusia1213

  • "Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1299
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 kwiecień 2007
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Listopada 2008, 22:37 »
rybko my generalnie spędzamy razem wolne chwile, tylko z sexem jest taka porażka po porodzie :-\

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #77 dnia: 11 Listopada 2008, 00:59 »
A u nas, krótko i na temat:

Rzadko, ale jak już jest to Bosko ;D

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #78 dnia: 11 Listopada 2008, 21:48 »
Agusiu trzeba znalezc wine dlaczego tak jest.

Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #79 dnia: 13 Listopada 2008, 21:58 »
agusiu chyba cię pocieszę.....

mąż przez całąciążę, a szczegolnie przez jej koniec miał obawy na przytulańced. było ich bardzo bardzo mało....potem poród, połóg i pierwszy raz po porodzie...koszmar. odczuwałam tak jak ty ból. byłam zmeczona nie miałam ochoty. odbywało sie pare prób i za każdym razem ból.  musielismy radzic sobie na inny sposób jeśli tego juz wymagała hmmmm....natura, sytułacja ? ?? zwal jak zwał ale chyba wiesz o co mi chodzi.  ja karmiłam małą piersia i dowiedziałam się że przy karmieniu piesia podczs stosunku kobieta może odczuwac dyskomfort. rozmawiałam tez z moja kolezanka ktora miała podobny, o ile nie taki sam, problem. Córkę karmiłam 1,5 roku. teraz, po zakończeniu karmienia , przytulańce to przyjemność. oczywiscie dzieki córce nie sa one tak czest jak kiedys ale nie wiaze sie to z bólem, z dskomfortem. wróciła przyjemnośc.  jakość przezylismy.

wydaje mi sie ze to była swego rodzaju próba naszego małżeństwa. ale mój mąż się spisał. zrozumiał mnie. a ja zrozumiałam ze mam czułego meza .

Cytuj
"no tak nawet do własnej żony się przytulic nie moge, a mówili nie żeń sie..." i sie odwraca i zasypi
przytulic to sie zawsze może. ja sie przytulałam sama do niego bo tego potrzebowałam. ale przytulanie w rozumieniu przzytulenia a nie seksu. jakos wysyłałam mu sygnały ze z tych spraw nici ....


a wiecie co powiedział mąż do mojej kolezanki, jak ta mu oznajmiła ze jest w drugiej ciąży ? dodam ze oboje sie o nia świaddomie starali i mieli w tedy lekko ponad 1,5 rocznego synka " zaś 2 lata bez seksu"  ;D



Offline kamyczek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.12.2006
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #80 dnia: 28 Listopada 2008, 14:46 »
kiedy karmi się piersią, warto stosować żel nawilżający, zmniejsza nieprzyjemne uczucie suchości, wzmożone w tym okresie przez hormony. Zlecił nam ginekolog - pomogło

powodzenia!
ANCYMONEK :)

Offline Gosiaczek80

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8055
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #81 dnia: 18 Marca 2009, 22:16 »
stosowałam....nie pomogło. W zasadzie do puki mał dosyć często dostawała pierś. to bolało. na mój rozum i logikę to tu mają wpływ hormony odpowiedzialne za karmienie. Bo po 3 miesiacach kiedy małą zaczełam odstawiać owszem bolało; ale nie tak i pojawiła się przyjemność.



Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #82 dnia: 19 Marca 2009, 10:24 »
A u nas nie bylo zadnego problemu i jest tak samo dobrze...a moze i lepiej niz przed ciążą..wcale nie mialam blokady ani nic z tych rzeczy.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline agusia1213

  • "Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka"
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1299
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 kwiecień 2007
Odp: Wydzielone:SEX PO PORODZIE
« Odpowiedź #83 dnia: 19 Marca 2009, 15:10 »
U nas juz jest ok od dawna :)
Zaczęłam brać tabletki Cerazette, tylko problem tkwi w tym,że mam plamienia, a to swego rodzaju dyskomfort.
Takze sex jest, nie zbyt często, ale jest i jest przyjemność ;D