e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nagrody konkursowe inaczej  (Przeczytany 78571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Nagrody konkursowe inaczej
20 lipca 2006, 17:58
Cytat: "groszek"
ak wujek Heniek wsadzał cioci Jadzi? Laughing

butelkę oczywiście...

W butelkę W  :mrgreen:

Offline groszek

• maniak
20 lipca 2006, 23:23
Cytat: "okruszek"

Nie bawią mnie zabawy w rozbierankę.

A dlaczego? Przecież ty traktujesz nagość, jako coś zupełnie normalnego, zwłaszcza w rodzinie, a na weselu jest prawie i wyłacznie sama rodzina. A poza tym, na weselu nikt normalny do naga się nie rozbiera. Nie słyszałam o takich zabawach. :)
Symulowanie stosunków, zwłaszcza, kiedy na weselu sa dzieci, uważam za niedopuszczalne. Dzieci potem wszystko nasladują.

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
21 lipca 2006, 00:07
Symulowanie stosunków, zwłaszcza, kiedy na weselu sa dzieci, uważam za niedopuszczalne. Dzieci potem wszystko nasladują.

Dlatego u nas dzieci nie będzie na weselu :!:

Offline Moniqa

• forumowicz
21 lipca 2006, 23:40
Cytat: "Ninka"
A mnie przeciwnie  :mrgreen: zawsze jest kupa śmiechu przy tym :) I dłuuugo się wspomina takie zabawy

hehehe właśnie właśnie :lol:  :D  :D

na weselu sa dzieci

wesele nie jest dla dzieci, tylko dla dorosłych :!:  nie tylko są zabawy
"kopulacyjne"

jest również alkohol-czyli również nie dla dzieci :!:

Offline groszek

• maniak
22 lipca 2006, 10:37
Jak najbardziej! Dlatego u nas nie będzie bachorów na weselu. Sorki- na PRZYJECIU WESELNYM  :mrgreen:

Offline Moniqa

• forumowicz
22 lipca 2006, 11:34
a z tymi zabawami to tak jak już pisałam tsha trafić w gusta gości :D

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
22 lipca 2006, 15:11
Jak najbardziej! Dlatego u nas nie będzie bachorów na weselu. Sorki- na PRZYJECIU WESELNYM

W naszych rodzinach są dzieci, ale nie będą uczestniczyły w PRZYJĘCIU WESELNYM, a bachory wsród bliskich nam osób nie występują  :twisted:

Offline groszek

• maniak
23 lipca 2006, 21:42
To bardzo dobrze Ninko! Nie ma nic gorszego niż bachory :) No, może więcej bachorów  :mrgreen:
"ja wam się ponawygłupiam jeden z drugim!" :hahaha:
No i niech mi ktoś powie, że nie mam podejścia do dzieci...
A zdzwiliby się co niektórzy..  :D

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
23 lipca 2006, 22:11
W naszych rodzinach są dzieci, ale nie będą uczestniczyły w PRZYJĘCIU WESELNYM, a bachory wsród bliskich nam osób nie występują

U mnie były DZIECI ale do 24 poszły już spac do wynajętych domków .
Bachorów nie znam wogóle , zreszta tak nie nazywa sie dzieci , chyba ze sie ich nielubi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline okruszek

• maniak
23 lipca 2006, 22:38
Dlatego u nas nie będzie bachorów na weselu

Boże ....  :shock:  :shock:  :shock:  co ja tu czytam ....  :shock:
I to pisze osoba po studiach pedagogicznych i pracująca w szkole  :roll:  :roll:  :roll:
No nie ....  :shock:
Chyba pomyliłas zawody groszku  :roll:

Offline groszek

• maniak
24 lipca 2006, 08:33
Wiesz, ja się nie czepiam, że jesteś policjantką. Bo też nie czuję się bezpiecznie wiedząc, że takie ewenementy, jak ty pracują w naszej policji. :) Więc, vice versa okruszku, vice versa  :D

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
24 lipca 2006, 08:51
ochddziewczyny, ja tak tylko sobie pożartowałam..... Przecież groszek, tylko tak  z jajem określiła maluchy. No, koniec z tym :!:  :!:  :!:

Bachory, dzieci, szkraby, szkodniki, czy to istotne :?: Ma ich nie być na weselu, by można było sprośne dowcipy opowiadać i pić wódkę i rozebrać wója Leona do pantalonów  :lol:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
24 lipca 2006, 19:55
Tu był napisany tekst odnośnie osoby która jest najzłośliwsza osoba na forum , ale stwierdziłam ze nie bede sie jej czepiac i niech sama pomyśli nad swoim zachowaniem .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
25 lipca 2006, 00:15
Cytat: "ela"
Tu był napisany tekst odnośnie osoby która jest najzłośliwsza osoba na forum , ale stwierdziłam ze nie bede sie jej czepiac i niech sama pomyśli nad swoim zachowaniem .

a ja wiem, o kogo chodzi   :Kill:

Offline okruszek

• maniak
25 lipca 2006, 15:33
ela napisał/a:

a ja wiem, o kogo chodzi

Ja też :) :twisted:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
25 lipca 2006, 17:02
Wiecie , bo nie tylko ja widze co ta osoba tu wyprawia i jak innych "tyra"

Offline groszek

• maniak
25 lipca 2006, 18:17
Drogie panie, nie zasmiecajcie tematu.  :lol:
Wracając do wątku głównego. Musimy kupić 14 nagród. Bardzo nam się spodobał pomysł z "Ekspresem do kawy", tyle, że "szarpniemy się" na całe opakowanie jakies lepszej kawy, a nie filiżankę z kawą, jak to było w oryginale :) Myslimy także, aby u nas do wygrania był "samochód" -czyli jakaś stosowna miniatura. A oprócz tego miniatury Whisky i jakiegoś innego markowego alkoholu. I słodycze.

Offline Anielka Kobieta

• maniak
    • Relacja z naszego ślubu:)
  • data ślubu: 15.08.2006
26 lipca 2006, 13:09
Hmm...  :D ten pomysł z samochodem to świetna sprawa - ale byłaby checa jakby tak powiedziano przed konkursem, ze do wygrania jest auto.... heheh.... co niektórzy mający już troszke promili może by i uwierzyli :wink:  Chyba zastosuję ten pomysł na moim weselu. Będzie ubaw :wink:

Offline skarbek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: październik 2007
26 lipca 2006, 16:21
Pomysły są super! Podoba mi sie zwłaszcza ten z expressem do kawy i samochodem a sprzatanie po weselu też jest nie złe:) ale by sie "mistrz" zabawy zdziwił gdyby dosyał gąbkę!!!! :shock: Ja niestety nie znam ciekawych prezentów bo na wszystkich weselach nagrodą była wódka lub szmpan ale z checia prześledzę ten temat

Offline ulciaaa

• nowicjusz
26 lipca 2006, 16:48
drogi groszku,a mogłabyś napisać jakie konkursy przewidziałaś? bardzo cię proszę :oops:  :)

Offline groszek

• maniak
27 lipca 2006, 06:34
E... nie wiem :) Konkursy przygotowuje orkiestra. Nie wiem, co oni tam wykombinowali. Ale po weselu opiszę. Wiem jedno- nie będzie zabaw "kopulacyjnych", bo sobie ich nie życzymy. Ale tu sie akurat zgraliśmy z orkiestrą, bo oni tez nie gustują w takich rzeczach.

Offline ulciaaa

• nowicjusz
27 lipca 2006, 10:54
to tym bardziej czekam na odpowiedż,bo fanką takich zabaw tez nie jestem :id_juz:  przyjmij groszku ode mnie najlepsze zyczenia na nowej drodze życia :serce:

Offline skarbek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: październik 2007
27 lipca 2006, 19:38
Przykładowa zabawa:Każda z osób biorących udział w zabawie ma "wypić" 50 bułki tartej i gwizdnąć.Kto gwizdnie 1 wygrywa. Jest to dość ciekawe i zabawne bo bułka przykleja się do podniebienia i języka.Fajnie popatrzeć jak ludzie się"męczą"

Offline groszek

• maniak
2 sierpnia 2006, 07:53
Z zabaw, które wcześniej chyba nie były opisane, mieliśmy taką... 6 par tanecznych (myślę, że ilość par jest dowolna) dostaje 6 par śmiesznych, wieeelkich gaci na gumkach. Gacie są oczywiście tak wielkie, że można się w nich utopić i uszyte są z różnych kawałków materiału, żeby jak najkomiczniej wyglądały.
Zabawa rozpoczynała się założeniem gaci przez facetów (oczywiście na spodnie!)
Zadaniem par było tanczyc czarlstona i na wyciszenie muzyki mężczyzna jak najszybciej wyskakiwał z majtasów, a partnerka musiała je jak najszybciej ubrać. Para ostatnia odpadała.  Konkurs trwał dopóki nie wyłoniono zwycięskiej pary.
Było to bardzo smieszne, bo gacie wygladały czadowo, aż niektóre pańcie pozdejmowały buty, by sprawniej majty zakładać i zdejmować.
Dodam, że i w tej, jak i w innych zabawach każdy uczestnik dostawał chociażby nagrodę pocieszenia.

Offline Aniutek83 Kobieta

• maniak
2 sierpnia 2006, 11:45
to z bułka tartą znam bo byłam ostatnio na weselu gdziwe było to częścia jednej z zabaw ale dziewczyny , które miały zjesc ta bułke tartą to sie centralnie nia dławiły , nie wspominały tego doswiadczenia potem mile! Ta bułka jest sucha i jak jej niczym nie popijasz to uczucie podobno jest okropne!

Offline MELODYJKA

• bywalec
  • data ślubu: oj dawnoo;)
26 października 2006, 13:14
nagrodą moze byc tez "deskorolka"-czyli prosta deseczka i rolka papieru toaletowego :twisted:

Offline jolanda

• użytkownik
10 lutego 2007, 01:07
dobre to z ta deskorolka melodyjka,podoba mi sie :brawo_2:

Offline MELODYJKA

• bywalec
14 lutego 2007, 19:09
:los:

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
14 lutego 2007, 21:46
My tam będziemy mieli "Poloneza Caro" czyli polonez wódeczka z doklejoną paczką Caro oraz rejs "Batorym" (też wódeczka) :)

Offline MELODYJKA

• bywalec
14 lutego 2007, 23:37
o! rejs Batorym mi sie podoba:)  reszte juz wykorzystywalam ,ubaw był przedni hihi

no i zdziwko mlodych kiedy informowalam gosci ,ze oto Pastwo Mlodzi zafundowali taki a taki prezent :skacza: