e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: 21.06.2008 .... i żyli długo i szczęśliwie... czyli SaTine odlicza  (Przeczytany 24240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
hehe a ja uwazam ze ta fotke z psem pilka i fredka powinnas zglosic na jakis konkurs  ;D

Offline adusiaxxx Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 12.04.2008
Forum fertkowe heheheheeheh  ;D ;D ;D

Tak, tak  ;D  A fotka z psem i piłeczką jest bosska  :D  Uwielbiam te potwory  :Serduszka:

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
U mnie w domu wszyscy stwierdzili jednogłośnie, że masz kochane zwierzaki.  :skacza:

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.06.2008
Zwierzaki dziekuja za komplementy  :-* ;D

Mam wam troche do opowiadania... zacznę od numeru 1 dzisiaj -TRZĘSIENIE ZIEMI W ANGLI !

Pierwsze od 25 lat (ostatnie było tutaj w 1984 roku). Ok 1 w nocy zerwałam sie z Marcinem z łóżka... straszny hałas.. i wszystko zaczeło dygotac... drzwi sie trzęsły...i to tak przez parę sekund.

Nie wiedzielismy co jest grane, Marcin zszedł na dół, przeszukał cały dom (bo myslelismy że może coś spadło...) Dopiero nad ranem dowiedzielismy się z wiadomości że to było trzęsienie. Bylismy dosyc daleko od epicentrum .. ale odczulismy to.

Z innych newsów mamy w końcu pozwolenie na slub w innej parafi !!!!  ;D ;D... ale było strasznie cięzko.
Mój proboszcz jest okropny!!!! Z racji tego, że my jestesmy w Angli, a chciałam miec to juz z głowy wysłałam babcię żeby nam to dzisiaj załatwiała... kłóciła się z nim chyba z pół godziny.

A on cały czas uparty , że mi nie wyda pozwolenia i że slub mamy brac w mojej parafi. A mojaj babacia uparta kobieta powiedziała że nie wyjdzie  on nam tego nie wypisze !! Zdenerwował się strzanie.. z tych nerwów musiał 3 razy pisać bo sie mylił co chwile. Ale w końu WYPISAŁ !!!!
No mówię wam normalnie cyrk !!

Tego własnie najbardziej się bałam, że nie dostane tego pozwolenia.. ale teraz juz mogę spac spokojnie ;)

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Kasiula to super, że już pozwolenie załatwione i do odhaczenia z listy.

A trzęsienia nie zazdroszczę, ja u siebie w domu dwa razy przeżyłam tąpnięcia i też byłam nieźle wystraszona.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
o jezu a co to za proboszcz? Co mu tak zalezalo? No pewnie kasa przeszla mu koło nosa...

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
o jezu a co to za proboszcz? Co mu tak zalezalo? No pewnie kasa przeszla mu koło nosa...

no dokładnie, jeden ślub mniej = mniej kasy

Ale ja zawsze mam mega stresa jak mam do niego iśc...

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ja jak kiedyś byłam u takiego księdza żeby dał mi zaświadczenie że mogę być chrzestną to potem miałam taki uraz... ale na szczęście go przenieśli gdzie indziej  ;D

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
Kasiu wiem jaka to ulga.... super, ze macie te licencje! :D

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
Kasiu wiem jaka to ulga.... super, ze macie te licencje! :D

no prawde mówiąc ta licencja nie dawała mi spokojnie spać... Ale teraz to już tylko z górki  ;D

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
przyznam Ci sie Kasiu, ze jak mielismy wszystkie "papiery" zalatwione to zostaly juz tylko przyjemnosci :) kamien z serca po prostu..

ucaluj Frecie ;D

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
ucaluj Frecie ;D

Karolcia 'fredzia' ucałuje pod koniec marca jak przyjade do Polski  ;D

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
aaaaaaaaaaaaaaaa ups "fa pa" przepraszam Pana Fretka hehe ;D

Offline roza_83

• zapaleniec
Jeju to mieliście szczęście że daleko od centrum mieszkacie,trzęsienie ziemi to horror  :-\

Offline Karolcia_us Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.08.2008
 :hello: :hello: :hello:
WITAM, WITAM SERDECZNIE!!!  :-* :-* :-*
I zabieram się za czytanie wąteczku od początku - a trochę tego jest...  ;) ;D

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
brrr z tym trzęsieniem ziemi, a księdza  :ckm:

Gratuluje załatwienia licencji i   :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: dla babci

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ejjj no trzesienie ziemi.....brrrrrrrrrrrrrrr ::)

A o tych księżach to normalnie już szkoda języka sobie strzepic :-\
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
oo trześnienie ziemi przeżyłam kiedys na Cyprze, tyle że w  dzień, wszytsko z szafek leciało, szklanki, talerze... i trwało 10 min ale nogi z nerwów trzęsły mi sie jeszcze ze dwa dni :P
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
dobrze, ze nic Wam się nie stało :o
no i gratuluję załatwienia licencji i wytrwałej babci  ;)  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

Offline Natienka Kobieta

• ...ubi tu, ibi ego...
  • uzależniony
    • Nasze filmy ślubne
  • data ślubu: 21 czerwca 2008
Hehe ja tez sie w nocy obudzilam i bylam pewna ze to pociag, ale to chyba bylo to trzesienie bo rano w gazecie przeczytalam o nim.
Ale bylo b. leciutko bo Londyn daleko od centrum tej imprezy ;)

Offline Aguś-sc Kobieta

• entuzjasta
satine to dobrze, że nie mieszkacie blisko gdzie było to trzęsienie, jejciu a Ci ludzie co tam mieszkają co musieli czuć, takie tragedie to coś strasznego  :(

i fajnie, że otrzymaliście tę licencje, babcia powiadasz wojownik  ;) hi hi  to dla babci :brawo_2: :brawo_2:

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Gratulacje dla Babci  ;D ;D ;D

ps. ja nigdy nie przezylam prawdziwego trzesienia ziemi   ::) ale bylam w muzeum gdzie wchodzilo sie do takiego pokoju i ten pokoj trzasl sie zeby pokazac jak to jest ...masakra  :o :o

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
satine to dobrze, że nie mieszkacie blisko gdzie było to trzęsienie, jejciu a Ci ludzie co tam mieszkają co musieli czuć, takie tragedie to coś strasznego  :(
na szczescie nic sie nikomu nie stało podcazas tego trzesienia... i nie było poważniejszych szkód

W KOŃCU WEEKEND  ;D ;D ;D ;D

Jutro jedziemy na drugie nauki przedmałżeńskie  :) Jeszcze jedno spotkanie i koniec:)

Zarezerwowalismy wczoraj bilety do Polski, przylatujemy 30 marca na 4 dni żeby pozałatwiać resztę spraw (z urzędem i kościołem)
Chcemy tez rozdać zaproszenia i spotakć się z panią Ulińską w sprawie dekoracji.....

Tyle tego  :o Bedziemy musieli włączyć turbo-dopalanie żeby z tym wszystkim zdążyć w 4 dni :mdleje:

Offline agu-s Kobieta

• Chuck Norris
4 dni to rzeczywiście niewiele ale dacie radę  ;)
ciekawa jestem ile mniej więcej bierze za dekorację pani Ulińska, bo też się nad nią zastanawiamy.
A masz już jakiś pomysł na dekorację ??

Offline roza_83

• zapaleniec
Ja też chciałam dekoracje u pani Ulińskiej ale miała już zajęty Nasz termin ale nic nie szkodzi mam już nową dekoratorke  i jestem bardzo zadowolona  ;D

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
ciekawa jestem ile mniej więcej bierze za dekorację pani Ulińska, bo też się nad nią zastanawiamy.
A masz już jakiś pomysł na dekorację ??

marzą mi się kolory żółty- z zielonym :)

Offline Natienka Kobieta

• ...ubi tu, ibi ego...
  • uzależniony
    • Nasze filmy ślubne
  • data ślubu: 21 czerwca 2008
SaTine a kosciol dekoruje p. koscielny/a ? czy sami, czy nie dekorujecie? Bo P. Ulinska chcialas tylko na sale tak?

ps. Jak Ci ida przygotowania? Bo u mnie jakis zastoj... jak bylo pol roku 'do' to sie stresowalam, a teraz jest 3 miechy 'do' i nic mi sie nie chce :P

Offline sarmaxarica Kobieta

• maniak
 :hello:
Nareszcie mam „porządny” ;) internet i mogę nadrobić zaległości. :)

Zacznę może od wybranej sukni-jest śliczna i bardzo ładnie w niej Kasiu wyglądasz. :D
Co do zaproszeń to myślę podobnie i sama też wybrałam w tym stylu.

A propos rozsadzania gości to ja też ma mieszane uczucia. Z jednej strony chciałabym,żeby pousadzali się sami ale wiem że może być przy tym duuuuuużeeeeee zamieszanie i chyba lepiej przygotować winietki........Sama jeszcze nie wiem na co się zdecydujemy,ale u Was będzie więcej gości więc myślę że to dobre rozwiązanie.No i chciałabym żeby blisko nas siedzieli najbliżsi i świadkowie a nie dalsze ciotki lub wujkowie.  :mdleje:

A Twój ogoniasty i piesek są takie kochaniutkie,że od razu chce się je przytulać.
Najlpesze zdjęcie jest to w wannie.

Dobrze że nic się Wam nie stało podczas tego trzęsienia ziemie.Nieprzyjemna sprawa.

Pomysł Mamy z 2KC po prostu mnie mega rozbawiła.  :hahahaha: I gratuluję uporu Babci.Jak się domyślam chodzi o „cudownego” proboszcza Wincentego?Nam utrudnia sprawę nauk.

A jak idzie myślenie o bucikach?Może są nowe pomysły?

Offline SaTine Kobieta

• ღ KM ღ
  • Chuck Norris
SaTine a kosciol dekoruje p. koscielny/a ? czy sami, czy nie dekorujecie? Bo P. Ulinska chcialas tylko na sale tak?

ps. Jak Ci ida przygotowania? Bo u mnie jakis zastoj... jak bylo pol roku 'do' to sie stresowalam, a teraz jest 3 miechy 'do' i nic mi sie nie chce :P

U mnie przygotownia tez troche staneły ( oprócz tego że chodzimy na nauki ) Wszystko troche znowu ruszy w kwietniu jak bedziemy w Polsce ;D
Co do dekorowania kościoła to z tego co na początku ksiądz mówił to oni się wszystkim zajmują.. ale musze sie tego jeszcze dokładnie dowiedzieć.. żeby później nie było zaskoczenia ...

:hello:
Nareszcie mam „porządny” ;) internet i mogę nadrobić zaległości. :)
Pomysł Mamy z 2KC po prostu mnie mega rozbawiła.  :hahahaha: I gratuluję uporu Babci.Jak się domyślam chodzi o „cudownego” proboszcza Wincentego?Nam utrudnia sprawę nauk.

A jak idzie myślenie o bucikach?Może są nowe pomysły?

Witaj Sandra  :-* :-*

Ps. a kiedy twoje odliczanko???????????

Co do księdza to nie pamietam jak on się nazywa... ale to jest ten z tego kościoła przy Parku Kasprowicza.  A jakie ty masz problemy z naukami?

Jeśli chodzi o buciki to narazie zostaje przy tych co wybrałam, w kwietniu zobaczymy jeszcze na co sie zdecyduje  ;D

Kochane mam pytanko, czy przy podpisywaniu protokołu trzeba już podawać świadków? Tzn. czy trzeba juz miec jakies zaświadczenie od śiwadków (jesli tak to jakie?)Bo mamy taki problem że świadek Marcina nie ma jeszcze bierzmowania (ale będzie robił)

« Ostatnia zmiana: 2 marca 2008, 11:28 wysłana przez SaTine »