e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: jaką piosenkę w podziekowaniach dla rodziców??  (Przeczytany 13765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Cały czas podtrzymuję swoje zdanie  :D. Ponadto zgadzam się z adą1988 i MELODYJKĄ  :D

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
moja orkiestra tą piosenke naprawdę wykonuje perfekcyjnie :)
tym bardziej ta piosenka mnie o dreszcz zawsze przyprawia :)
ja zawsze marzyłam aby na moim weselu w podziekowaniu poleciało "cudownych rodziców mam" ja to uważam, że to stare ale jare :)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
A kiedy wg Was najlepiej jechać na cmentarz do rodzice Pary Młodej? Przed kościołem, po kościele czy też zupełnie w innym dniu?

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
a ja myśle, że po kościele to Wam dużo czasu nie zajmie - a na pewno bedzie to coś bardzo miłego :):):):):)

Offline ismenka1986 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.10.2009
Muszę przyznać, że u nas na weselu będzie piosenka " Cudownych rodziców mam" oboje w tej sprawie byliśmy zgodni:)

• Chuck Norris
Też myślałam, żeby właśnie po kościele jechać, ale tylko z wtedy już mężem. Nawet świadkowie w aucie by zostali. A później w auto i na wesele.

Myślałam, żeby przed kościołem jechać (bardziej po drodze, a później będziemy musieli się wracać), ale boje się, że będę zbyt wzruszona i popłakana w kościele.

No i podziękowania na weselu nie będzie właśnie z racji fizycznego braku "wszystkich" rodziców.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
no wiadomo tylko z mężem, ja bardzo popieram taki pomysł :)
to taka wzruszająca chwila :):):):)
gratuluje Wam pomysłu  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

• Chuck Norris
Aż za bardzo wzruszająca. Tym bardziej, że narzeczony był ze mną gdy ojciec umarł i na pogrzebie i w ogóle. I mimo, że minął rok  to ciągle na samą myśl mam lży w oczach. I pewnie dla niektórych widok laski w sukni  ślubnej na cmentarzu jest nie do przejścia to ja sobie inaczej nie wyobrażam.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
ludzie i tak będą się gapić itd a Tobie bedzie lżej na sercu :):):)

Offline tasiek Kobieta

• Wiktor 2.10.2010 :D
  • entuzjasta
  • data ślubu: 19.09.2009
MADZIATKO ja rózniez nie mam taty...i tak jak ty zamierzam po kościele pojechać do niego na cmentarz...ale ja zdecydowałąm się robić podziękowania...przygotowałam prezentacje gdzie mam nadzieje widac że dziękuje tacie i mam go w serduszku, ponadto prezent wreczam mamie ale dla nich oboje z napisem kochanym rodzicom...bo wiem że mój tata będzie w tym dniu ze mną, będzie na mnie patrzył i mam nadzieje że bedzie dumny...chę mu równiez pozdiękować choć fizycznie go ze mna nie bedzie, to jednak dzieki niemu jestem jaka jestem, jestem kim jestem:). POzdrawiam

Offline obserwator

• maniak
Oj, pieknie powiedziane :Daje_kwiatka:

• Chuck Norris
Pięknie powiedziane, ale ja bym się zbyt wzruszyła i wątpię, żebym cokolwiek choćby powiedzieć umiała. Wiem, że na weselu będzie tylko najbliższa rodzina i przyjaciele, ale dla mnie te uczucia i przeżycia są zbyt świeże i bolesne. A mojej mamie i przyszłym teściom podziękujemy wcześniej lub później.

Offline kasieex Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 07.08.2010
Popieram madziatko , wspanialy gest ! :)

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
Ostatnio słyszałam na weselu inna piosenkę w ramach podziękowań dla rodziców, było tam coś o tym żeby rodzice się nie bali że dzieci zaczynają wspólne życie, i że kochaja ich itp. Tylko tyle pamiętam... Ktoś wie co to za piosenka? :)

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
my mielismy A. Jantar Radosc najpiekniejszych lat

Offline tasiek Kobieta

• Wiktor 2.10.2010 :D
  • entuzjasta
  • data ślubu: 19.09.2009
myslę ze może chodzić o piosenkę "dzięki wam"

Offline nuage Kobieta

• forumowicz
Sprawdziłam "dzięki wam" - to nie ta piosenka  :neutral:

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
paooolka czyżby pomysł od nas  ;)? Cieszę się, żę ktośma podobny gust do naszeg o  ;D   Pozdrawiam

Offline paooolka Kobieta

• Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
przyznaje, troche zgapiłam  ::) ::) ::)
Kocham A.Jantar no i moja mama tez wiec nie bylo co sie zastanawiac :)

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Bardzo się z tego cieszę  :D uważam, że to cudowna, delikatna i niepowtarzalna piosenka  ;D

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Posłuchałam A.Jantar i faktycznie bardzo ładna piosenka na podziękowania dla rodziców ;)

Offline suprynka Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07-08-2010
Fajny pomysl z ta Jantar. Damy ją chyba na podkład do prezentacji a zatańczymy "Cudownych rodziców mam".

Offline cooltras Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: szczęśliwy małżonek:)
A my ułożyliśmy tekst podziękowań do melodii znanej piosenki aczkolwiek nie kojarzącej się z podziękowaniami dla rodziców i przy samym układaniu tekstu już mieliśmy świetliki w oczach:).  Wyszło super i mam nadzieję,że tak tez wyjdzie na weselu ;) [...]

Offline sarenka7 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: czerwiec 2011
Jestem tu nowa i nie moge znalezc piosenki A. Jantar, o ktorej mowicie.  :-[ Czy mozecie podac link?

Offline suprynka Kobieta

• maniak
U nas było "Cudownych rodziców mam". Nie ma to znaczenia, skoro tekst jest dopasowany, wzruszajacy i oddaje uczucia. Moja mama do dzisiaj nie moze wymowic tytuly, bo od razu sie wzrusza ;)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
My napewno zrezygnujemy z "Cudownych rodziców mam". W tym roku mamy za sobą już 4 wesela i na każdym było to samo... Chcemy jakoś wyróżnić naszych rodziców - tylko nie wiemy jeszcze jaką piosenkę wybrać...

Offline obserwator

• maniak
Bardzo fajne piosenki są np.:

1. To dla Was  -  zespół Preludium
2. Podziękowanie dla rodziców - zespół Cliver

Offline suprynka Kobieta

• maniak
Bardzo fajne piosenki są np.:

1. To dla Was  -  zespół Preludium
2. Podziękowanie dla rodziców - zespół Cliver
Dla mnie Cliver to masakra muzyczna ;)

Offline obserwator

• maniak
Są gusty i guściki. Zależy co komu się podoba ;)

Offline kaassia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.11.2010
Ale tak porównując - "Cudownych rodziców" i te dwie...to lekko te zalatują disco polo... Więc chyba raczej będziemy czegoś na inną nutę szukać. Żeby trochę bardziej delikatnie brzmiało, nie łup łup łup, bo to będzie przez większość wesela