e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 359657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

A mi został jeden odcinek i się okaże, czy przewidywalny czy nie ;)
Ja tam swoją teorię jakąś mam :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline _patka_ Kobieta

Ja obejrzałam The Stranger i podobał mi się, teraz obejrzę W głębi lasu i zobaczymy czy mi się spodoba :)

Offline anulla_p Kobieta

Kryminał zawsze taki jest bo taka specyfika gatunku. I to nie chodzi o to czy przewidywalny czy nie. Zawsze próbujemy zgadnąć kto zabił  w pierwszym odcinku. Zgadłam - słaby przewidywalny, nie zgadłam - nooo super był. Tak jest?

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Daruda Kobieta

Czyli zgadła jedna osoba na 10, dla niej był przewidywalny, dla reszty nie. Hahha

No skończyłam...nadal uważam, że efektu wow nie było. Ot, serial kryminalny.
Czy byłam jakoś bardzo zaskoczona...no nie, choć oczywiście nie wszystko udało mi się rozkminić wcześniej ;)
Ale nie był to dla mnie serial, który zapamiętam.

Co tam macie fajnego do polecenia z Netflixa, bo za chwile z niego rezygnuję, to jeszcze coś poogladam :D

No skończyłam...nadal uważam, że efektu wow nie było. Ot, serial kryminalny. Bardzo piękny i ślamazarny.

Czy byłam jakoś bardzo zaskoczona...no nie, choć oczywiście nie wszystko udało mi się rozkminić wcześniej ;)
Ale nie był to dla mnie serial, który zapamiętam.
Oprócz tego kilka wątków nie jest dla mnie jasnych....np. wątek pani Chinki.

Co tam macie fajnego do polecenia z Netflixa, bo za chwile z niego rezygnuję, to jeszcze coś poogladam :D

Offline elemelka Kobieta

Anusia z a takich mniej popularnych to bardzo mi się spodobał "Kierunek noc".

Offline .caril.

Również polecam :)  Z "White lines" też szybko nam poszło, a w sobotę nowy sezon "Dark".

Offline _patka_ Kobieta

Czekam na Dark. Włączyłam w Głębi lasu ale to nie dla mnie ;) straszna nuda :P

Offline elemelka Kobieta

Z Cobena, takich starszych obejrzeliśmy Safe, fajny :-)

Offline japcio Kobieta

Odp: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P
16 Października 2020, 20:15
Będzie nowy sezon Dextera :) 10 odcinków.  Super wiadomość!

17 Października 2020, 18:04
A my skończyliśmy Uwięzione i zaczęliśmy Good Girls hehehe Fajny jest. Można się pośmiać. Taka odskocznia od tych morderstw.

Offline _patka_ Kobieta

18 Października 2020, 22:11
Good girls fajny :)
A ja teraz oglądam Jane the Virgin, świetny serial, taki luźny, trochę o miłości, komedia i taka ala telenowela ;)
I fajny jeszcze jest Santa Clarita Diet z Drew Berrymore, komedia taka trochę porypana   ;D

Offline .caril.

18 Października 2020, 22:20
Też lubiłam ten serial o przedsiębiorczych mamusiach.
"Santa Clarita Diet" kolei porzuciliśmy, bo stopień porypania był jednak za wysoki  ;)

Podobał mi się ostatnio polski "Szadź" , a teraz jesteśmy w połowie "Motywu".
Na netflix obejrzeliśmy ostatnio "Social dilemma" i "Morderstwo po amerykańsku".

Offline Daruda Kobieta

19 Października 2020, 07:10
Morderstwo po amerykańsku, aż ciary przechodziły.....

Offline _patka_ Kobieta

19 Października 2020, 08:17
A i ostatnio oglądałam Nawiedzony dom w Bly, a później Nawiedzony dom na wzgórzu. Jeden i drugi fajny, ale jak ktoś szuka akcji to nie tutaj ;) trochę strachu, trochę duchów i fajne wątki :)

19 Października 2020, 08:23
"Mordertwo po amerykansku" też widzieliśmy, ale mi się podobał średnio.

Za to obejrzeliśmy dwa filmu: jeden dość stary z 2007 roku, ale wcześniej go nie widziałam z A.Hopkinsem i R.Goslingiem "Słaby punkty", i "Contratiempo" - ten drugi bardzo fajny.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 6
  • data ślubu: 2006-10-07
19 Października 2020, 15:48
Ja właśnie ogladam Szadź, za chwile włączę 3 odcinek. I w końcu 3 sezon Watahy muszę obejrzec

Offline Pati90

20 Października 2020, 10:23
Chwilowo nic nie ogladam, czekam na drugi sezon Mandalorian i czwarty Stranger Things :)

Offline elemelka Kobieta

Słaby punkt był super :-)
My oglądamy Orange is the New black, spodobał mi się, tylko przeraża mnie ilość sezonów.
Ostatnio oglądaliśmy też 2 sezon turbulencji, ale to na HBO. Ostatnio też wciągnął am mój tydzień z Marylin. Podobał mi się bardzo, ale to chyba moja słabość do Eddiego Redmayne :-p
Na netflixie jeszcze Pralnia z M. Streep, a dziś stażysta z de Niro, lekki i przyjemny. Jeszcze fajny był proces 7 z Chicago.

O tak, ten Stażysta był bardzo fajny :) I chyba pierwszy raz podobał mi się De Niro :P Nie lubie z nim filmów ;)