e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 319392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anjuschka Kobieta

Ja przeważnie oglądam sama, jak dzieci idą spać (bo męża i tak nie ma), ale jak P. wraca, to nadrabiamy to co oglądamy razem, też jak dzieci śpią - tak z 2-3 odcinki na dzień.

Ale nie oglądamy w ogóle telewizji (jako telewizji) ani filmów.

Offline ricardo Kobieta

Eovina ja pisałam o Grimm, jest ciekawy ale jak teraz oglądam Pretty Little Liars to ten bije Grimma na głowę :) naprawdę polecam!

Offline eovina Kobieta

Obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek Grimm i w sumie spoko był, fajny klimacik. Teraz będziemy oglądać na przemian Grimm i Homeland a potem się skusze na Pretty Little Liars  :)

Offline ciriness

Kurcze my pomiędzy świętami a Sylwestrem obejrzeliśmy 5 sezon Dextera i zakończenie mnie wmurowało...Ja tu teraz wytrzymać rok  ::)

Offline justyna85 Kobieta

Teraz z racji zalegiwania na kanapie mam więcej czasu ;) a że aktualnie brak nowych odcinków w serialach jakie oglądam to zaczęłam oglądać kolejny  ::) serial  ;D ;D ;D Pretty Little Liars (słodkie kłamstewka) i powiem Wam, że całkiem niezły :) Coś w stylu "koszmar poprzedniego lata", jest jakiś sekret, tajemnica, coś się dzieje, romans... Ciekawy :)

też to właśnie zaczęłam oglądać , ale czasem wkurza mnie ten serial ale jestem dopiero na 15odcinku 1serii

Offline ela Kobieta

Jest nowy odcinek Gotowych i Californication na iitv
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ricardo Kobieta

Justyna a co Cię tam wkurza? Ja trochę przymykam oko bo to amerykańskie realia no i nastolatki (nie to co my ;) ). Ja już kończę prawie pierwszy sezon - zaraz sobie włączę 21 odcinek :)

Obejrzałam ostatni odcinek "Homeland" i jestem zawiedziona. Wg mnie zakończenie mega słabe.
Mogli tak pięknie i "z hukiem" ;) zakończyć ten serial, ale nie...musieli otworzyć sobie furtkę na przyszły sezon....ja już na pewno nie będę go ogladać ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ricardo Kobieta

e Ania no co Ty, napewno z ciekawości obejrzysz chociazby pierwszy odcinek przyszłego sezonu :) hehehe, już ja Ci go odpowiednio zachwalę  ;D ;D ;D

z odmóżdżająch seriali dla nastoletek polecam Gossip Girl....ktoś z Was ogląda? po ciężkim dniu jak ulał ;)

Offline ricardo Kobieta

Kolejny wieczór iitv.info nie działa... Wkurzają mnie.

Offline anulla_p Kobieta

Faktycznie nie działa ale mój R oglądała dzisiaj tyle,że wcześniej i około 18 wszystko było bez zarzutu

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline anetka71 Kobieta

no i lipa...

wiadomość z fb :
iiTV.info - najlepsze seriale online
Jak już wszyscy zdążyli zauważyć (a my dopiero 30 minut temu) megavideo.com już nie istnieje, serwis został zamknięty przez amerykańskie władze. VideoBB i Videozer jeszcze działają, do jutra zrobimy porządek w bazie (tak, usuniemy linki do megavideo). Pewnie niedługo odcinki, które były tylko i wyłącznie ma megavideo.com zaczną pojawiać się w nowych odtwarzaczach (o ile ktoś je tam wrzuci).

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,11001138,Smierc_megapirata.html

połowa (jak nie więcej) seriali zostanie usunięta  :-\

Offline ricardo Kobieta

Ale lipa.

Offline ciriness

Czy ktoś z Was oglądał serial Rizzoli&Isles po polsku Partnerki?

To jest na podstawie książek Tess Gerritsen którą bardzo lubię i ciekawa jestem jak ten serial wypada.

Offline ricardo Kobieta

Ja oglądałam pierwszy sezon jak leciał na polsacie. Trafiłam na jedną książkę z tej serii i to już po obejrzeniu serialu ale mi się serial podobał :)

Teraz już chyba żadne stronki nie działają, nad czym ubolewam.

Offline anulla_p Kobieta

znalazłam jedną i działa: http://videomaniak.tv/

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline ricardo Kobieta

Ja teraz zaczęłam oglądać na www.serialeonline.pl - nie wiem czy wszystkie seriale działają ale ja oglądałam vampire diares i pretty little liars i działają.

Offline *Ewelina* Kobieta

Ale chyba na iitv tez działają...???

Spartakus nowy juz jest :)

Offline Elcik Kobieta

Zabrałam się za "Grę o tron" - ciekawy :)

Offline justyna85 Kobieta

Dzis z mezem zaczelam ogladac nowy serial "w garniturach"  jest to amerykanski serial o prAwnikach ale barzo wciagajacy

Offline kkotek Kobieta

My oglądamy Julkę i "Gotowe na wszystko"  ;D
Aaaaa i jeszcze "Przepis na życie" i "Szpilki na Giewoncie" ale coś czuję, że ta seria będzie kiszkowata  ::) ::) ::)

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline ricardo Kobieta

A my zaczeliśmy oglądać jeszcze "Alcatraz" - fajne dosyć :)

Offline Elcik Kobieta

A ja z mężem "Camelot" :) fajne fajne

Offline loona Kobieta

A mi podoba się nowy serial TVN7 - "Reguły gry". Fajna obsada, fajne teksty.

Tylko Jankowski jakoś tak dziwnie zmienia tam głos, ale ok.

Offline .:Anka:. Kobieta

a kiedy jest ten serial?

Offline loona Kobieta

W czwartki o 20:00.

Offline .:Anka:. Kobieta

dzięki., spróbuję nie zapomniec  :)

Offline loona Kobieta

Ja sobie ustawiłam nagrywanie ;)