e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 298367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo Kobieta

A ja coś kiedyś czytałam że już nie będzie następnego sezonu "przepisu na życie" bo jest za mała oglądalność... I szczerze to mnie już przestał interesować... Pierwszy sezon był mega ciekawy a ten to jakiś taki... Już nie taki.

Offline ricardo Kobieta

Najlepsza jest Beatka :) hehehe

Offline *Ewelina* Kobieta

Ja mam zaległe odcinki przepisu na zycie ale bawi mnie jak gra Maja Ostaszewska.

Chirurdzy dopiero 5 stycznia.

Offline *Ewelina* Kobieta

Desperatki kiedy?

Offline justyna85 Kobieta

desperatki 5go grudnia

Offline ricardo Kobieta

Jest nowy odcinek "Pamiętników..." :) tyle że jeszcze bez napisów :) na iitv

Offline ricardo Kobieta

Oj gamoń ze mnie :) Zamiast wcisnąć pamietniki to ja wcisnęłam dextera :) sorki za wprowadzenie w błąd :) a już się cieszyłam :)

Bedzie 3 sezon "Przepisu na zycie" w weekend mowili w DDTVN  ;)

Ale fakt, drugi sezon nie powala, tylko Beatka jest fajna ze swoją Żabcią  :D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline aneta_81 Kobieta

a dla mnie nawet ten 2 sezon jest fajny..
nie ma chyba w tej chwili lepszego polskiego serialu.

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
A ja też kocham Przepis! Dzisiaj jest nawet spotkanie w warszawskim Empiku z aktorami, no a przynajmniej z Szycem wystepującym jako Jerzy Knappe - autor książki z przepisami Jerzego Knappe, która od dziś jest w sprzedaży. Ale nie chce mi się jechać.

Offline gagatka Kobieta

Polecam serial Revenge, bardzo bardzo fajny!
Wciągnęłam wszystkie odcinki, dzięki :) A nie wiesz Anetko, kiedy pojawiają się nowe?

Offline Elcik Kobieta

A ja z racji że mi się House, Chuck okropnie znudził i z poprzednich trwam wiernie tylko przy Dexterze i Mentaliście i TBBT to zaczęłam oglądać Glee... lekkie, miłe i przyjemne, tylko na jak długo... na razie bardzo pozytywnie dla kogoś, kto lubi mjuzikale :)

Offline ricardo Kobieta

A my wczoraj z racji właśnie przerw zaczeliśmy oglądać 4400 - fajny :) co prawda narazie tylko 1,5 odcinka ale zaciekawił nas :)

Offline anetka71 Kobieta

Glee- sezon 1 nawet fajny, 2- oj ciężko było już "dotrwać" do końca,ale dotrwałam, sezon 3- 1,5 odcinka i dziękuję bardzo ;) chyba jestem już na to za stara ;)

Offline Elcik Kobieta

mnie zainteresiłam mieszanka Adele, którą zrobili w x-tym odcinku, ale coś czuję, że za dużo tego nie pooglądam...boziu jeszcze tylko 2 Dextery a ja już płacze, że koniec!

Offline anetka71 Kobieta

Polecam serial "Once upon a time".Jest naprawdę świetny i choć nie lubię połączeń bajek z realistycznym światem - oglądam go z ogromną przyjemnością, a każdy odcinek jest coraz bardziej zachęcający ( jest dostępny na iitv.info)

Serial przedstawia historię Anny Swan, u której drzwi pojawia się pewnego dnia tajemniczy chłopiec. Malec, który utrzymuje, że jest jej synem, prowadzi ją do magicznego świata, gdzie bajkowe opowieści stają się rzeczywistością.

Offline ricardo Kobieta

Obejrzałyście ostatni odcinek Dextera?? No teraz to mnie ciekawość zżera a tu trzeba czekać na następny sezon :)

Offline malgosiask Kobieta

Obejrzany. Też jestem ciekawa jak Dex się z tego wytłumaczy ;D
Teraz czas na Californication, pierwszy odcinek chyba dziś wrzucimy.

ciiii wlasnie obejrzalam przedostatni...jak ja sie stresuje ogladajac ten serial.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Jesoooo pojęcia nie mam o czym Wy piszecie :) Zadnych z tych seriali nie ogladam, czaaaasem House'a jak leci na Dwójce :P

Offline aneta_81 Kobieta

a ja myslalam, że to ostatni sezon..
i już nawet ułożyłam scenariusz jak sie to ma skonczyc..

Offline ricardo Kobieta

Tak się skończyło że napewno będzie następny sezon :)

Offline malgosiask Kobieta

Tak się skończyło że napewno będzie następny sezon :)
... zapowiadają dwa kolejne.

Offline Elcik Kobieta

Nom główny bohater negocjował warunki nieźle ponoć.... no ale się udało i będą 2 sezony :) mają bardzo wysoko postawioną poprzeczkę po ostatnim....

Glee - jadę 3-ci sezon i dojadę do końca... to po prostu serial dla babeczek lubiących piosenki i musicale....choć wątki są jak w brazylijskim serialu, to jednak Sue potrafi zaskoczyć :D

Małż mi dziś zapowiedział, że zaczniemy od stycznia oglądać Gra o tron....

Offline Elcik Kobieta

A no i w Glee jest piekielnie przystojny Pan nauczyciel :)

Offline ricardo Kobieta

A ja dziś zaczęłam oglądać serial "Grimm" - wow, ale mnie zaciekawił :)

Mi się ten Pan Nauczyciel nie podoba... Jakiś taki dziwny...

Offline tylunia Kobieta

ja własnie wciagam Glee 1 sezon - uwielbiam musicale dlatego jade wszystkie odcinki po kolei - dla muzyki  ;D ale jest strasznie przerysowany...słyszałam ze Rachel wystepuje teraz w nowej komedi w kinach - Sylwester w Nowym Jorku - a Pan nauczyciel jest fajny...ale jak zaczyna spiewac i tanczyc to juz miooooodzio  ;D

a ja jeszcze ogladam lie to me ale mam teraz przerwe bo jakos nie moge wrocic do przerwanej 2 serii  ;D

Widzialam ostatni odcinek Dextera - no masakra ;D Teraz tylko czekac na nastepny sezon, scenarzysci beda sie musieli postarac :D

Offline anetka71 Kobieta

Nauczyciel na początku strasznie przypominał mi Justina  ;)

Offline Anjuschka Kobieta

Ogląda któraś z Was Parenthood? Ja jestem po 6 odcinkach I serii i bardzo mi się podoba. Taki serial dla mnie - bo dla męża już nie.