e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 308569 razy)

Offline florek1983 Kobieta

USTA USTA super- Pawel Wilczak jest najlepszy :)) sie usmialismy wczoraj z mezem :)

Offline tylunia Kobieta

ja juz na bierząco z 90210  :D coraz bardziej mi sie podoba  ;D
pamietniki vampirow nadal wymiataja choc przerwa mnie wkurza  ;D

swoja droga ogladalam pare lat temu mode na sukces we wloszech i wtedy nie wierzylam w to co widze...tera probowalam zalapac co z kim ale przeczytam opis Kasi mojej babci moze mi wytlumaczy  :P

mnie strasznie wkurza polska tv -ogladam sobie jakis serial w tv i nagle wrzucaja stare odcinki a pozniej  mieszaja sezonami i ja juz nie wiem co po czym i dlaczego wczoraj aktor nie zyl a dzis ida z nim na kolacje...np seriale na comedy central  ::)

Na comedy central powtarzają odcinki i np lecą z nowymi i przeplatają starymi... nie wiem jak dlugo masz ten kanał... ale ja z 2 lata i większość tego co leci już widziałam lub wręcz znam na pamięć.

Offline .caril.

racja Mysia, fajnie można porównać jak się tam wygląd aktorów zmienia ;)

a tvn-owskie seriale rulez 8)
my się wciągnęliśmy teraz w "Gości" - drugi sezon już lecimy

jeszcze na youtube polecam serię "MaturaToBzdura.Tv" :)

Offline dziubasek Kobieta

:o :o :o :o
Ale z Was serialomaniaczki!!! 

Mam już "uzbieranych" 6 odcinków Dextera do obejrzenia, ale jakoś się nie składa...
za to na bieżąco (chyba  ::) ) jestem z Chirurgami (7 seria leci na FoxLife) i... uwaga... odświeżam AllyMcbeal :) Kochałam ten serial i nadal mnie on chwyta :)

Ja sie probuje w coś wciagnąć ale moj zapal po pierwszych odcinkach opada i nadal trwal przy Desperatkach, czekam na Dextera i "Szpilki na Giewoncie" to moi ulubiency.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Mariolka Kobieta

mnie nawet wciągnął ten nowy polski serial z Adamczykiem na TVN
Przepis na życie
czy jakoś tak
nienajgorszy

Offline Kasia* Kobieta

dziewczyny a gdzie można obejrzec np. serial Usta Usta w necie  ale poza granicami Kraju? na Vod nie da rady :-\
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Mariolka Kobieta

Ja Ci mogę podac ale musisz ściągnąc sobie odcinek,żeby obejrzec

Offline Kasia* Kobieta

poproszę Mariolka, spróbuję :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline loona Kobieta

A gdzie Ty znowu wybyłaś Kasia, że chcesz filmy z zagranicy ściągać?

Offline ciriness

Kasia przez torrenta możesz ściągać  :-*

Offline Kasia* Kobieta

A gdzie Ty znowu wybyłaś Kasia, że chcesz filmy z zagranicy ściągać?

nie daleko ;) u zachodnich  sąsiadów ;D

dzięki Gosiu :-*

Offline bielinek Kobieta

Dziewczyny wiecie gdzie można obejrzeć "Przepis na życie" z zagranicy bez ściągania?

Offline aneta_81 Kobieta

Przepis na życie.. dla mnie bardzo fajny :)

Offline loona Kobieta

Dziewczyny wiecie gdzie można obejrzeć "Przepis na życie" z zagranicy bez ściągania?

http://vod.onet.pl/przepis-na-zycie,przepis-na-zycie,8661,1,9113,odcinek.html

Offline bielinek Kobieta

loona właśnie ta stronka nie działa w UK, wyskakuje komunikat, ze dostępne tylko na terenie Polski :(

Offline loona Kobieta

Naprawdę?! To świństwo jest!  >:( >:( >:(

Offline bielinek Kobieta

Naprawdę?! To świństwo jest!

I to jaaaaakie  ;) Przecież my też Polacy z krwi i kości, tylko na obczyźnie :(

Offline ela Kobieta

,...taka mała dyskryminacja ;) do sądu  z nimi ;) hhe
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline justyna85 Kobieta

Offline loona Kobieta

Justyna85 - dziękuję za link, ale to nie ja go szukałam. Nie mniej - na pewno ktoś z niego z korzysta :)

Offline bielinek Kobieta

proszę bardzo
http://onlinezadarmo.pl/category/przepis-na-zycie/

Dzięki justyna85, to ja prosiłam o link  ;)

Ja sie zaczynam wciagac w ten "przepis na zycie" bo o dobrej porze leci, tylko mnie ten Szyc tam wnerwia bo go nie lubie ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline loona Kobieta

Ja też lubię przepis na życie. W ogóle Kumorek świetnie gra. Nie znałam tej aktorki wcześniej, ale uważam, że za tę rolę powinna dostać jakieś wyróżnienie.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ona grała kiedyś, na samym początku Agnieszkę w "Samym Zyciu", ale potem odeszła i zastapiła Ją ta żona Perchucia z "Usta Usta".

Offline Mariolka Kobieta

Ja też się wciągnęłam w PRZEPIS NA ŻYCIE

Offline martulka Kobieta

Ja też bardzo lubię Przepis na życie i Usta Usta.

Offline Elcik Kobieta

przepis leci w idealnej dla mnie porze :) niedziela po x-factor :D, toć w niedziele się gapisz w tv i czekasz na poniedziałek :)