e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 307538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ricardo Kobieta

Na tej stronie iitv.pl jest limit? Czy trzeba się zalogować? akurat musiałam wychodzić z domu więc nie sprawdziłam. Są jakieś strony gdzie nie trzeba się logować i można  oglądać normalnie?

Offline gagatka Kobieta

Nie trzeba się logować, a limit wyskoczył mi chyba ze dwa razy, nie wiem od czego to zależy... :hmmm:

Offline ricardo Kobieta

Ja już mam Fringe nadrobiony :) W tym jestem na bieżąco. Ten 3 sezon jest najlepszy. Taki najbardziej o bohaterach. Podoba mi się i z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki.

Teraz zabieram się w wolnej chwili za 3 sezon Czystej Krwi :)

Offline Elcik Kobieta

A właśnie ja z powodu przerwy nadrabiam Mentaliste (The Mentalist) :) bardzo fajny, niebanalny, kryminalny i sympatyczny :)

Offline aneta_81 Kobieta

Mentaliste ogladam z "doskoku" .. dla mnie fajny, przyjemny..

Offline ricardo Kobieta

Ja czasami włączę na vod jak już nic nie ma... ale szału nie ma... taki sobie.

A my wrocilismy do kotrzeni i z blaku laku i niecheci rozpoczecia czegos nowego zaczynamy 4 sezon CSI NY, ktore w pewnym momemcie nam sie obrzydlo :)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline *Ewelina* Kobieta

My hausa wszystkie sezony,ale szukam pamietniki wampirow sezon1 --gdzie moge znalesc caly sezon?

Offline loona Kobieta

A ja chyba się wciągnę w ten nowy, tvnowski serial z Muchą w roli głównej. Od poniedziałku rusza emisja. Może byc ciekawy. Zobaczymy...

Offline malgosiask Kobieta

A ja się wzięłam za Cougar Town - Miasto kocic. Zabawne perypetie 40-letniej rozwódki (Courteney Cox). Śmieszne dialogi i postacie. Poza tym gra tam aktorka ze Scrubsów, więc tym bardziej mi się podoba. Po obejrzeniu 2 odcinków polecam.

Offline ricardo Kobieta

Dla mnie twn nowy serial z mucha to normalnie jak druga "brzydula"... Wielki biznesmen ten sam, to samo biuro, znow zakocha sie w asystentce, jego narzeczons to bogata larwa... Wszystko to juz bylo.... Ale oczywiscie z ciekawosci obejrze.

Offline loona Kobieta

A ja się właśnie w Brzydulę nie wciągnęłam, a potem żałowałam więc teraz zamierzam oglądać ten z Muchą.

Dla mnie twn nowy serial z mucha to normalnie jak druga "brzydula"... Wielki biznesmen ten sam, to samo biuro, znow zakocha sie w asystentce, jego narzeczons to bogata larwa... Wszystko to juz bylo.... Ale oczywiscie z ciekawosci obejrze.

A tam nie ma byc o boksie ??? Ale i tak godzina dla mnie nie osiagalna wiec nie bede ogladac.

A ja się wzięłam za Cougar Town - Miasto kocic. Zabawne perypetie 40-letniej rozwódki (Courteney Cox). Śmieszne dialogi i postacie. Poza tym gra tam aktorka ze Scrubsów, więc tym bardziej mi się podoba. Po obejrzeniu 2 odcinków polecam.

Ale to mnie zaitrygowalo  :D Zaraz zlece mezowi sciagniecie jakiegos odcinka ;D

Offline loona Kobieta

Właśnie wyczytałam, że na FoxLife 2 stycznia startuje 2 sezon Cougar Town: Miasto kocic. Trzeba by obejrzeć 1 sezon i już na bieżąco oglądać 2 w tv.

Offline wiolcia Kobieta

A ja sie wlasnie wciagnelam teraz w Brzydule :)
Wczesniej jak lecial na tvn to nie ogladalam,a teraz powtarzaja na tvn7 dwa odcinki na raz i ogladam :)

Offline ricardo Kobieta

tak, o bokserce... A ona potem szuka pracy i dostaje ją u niego jako asystentka czy ktoś podobny... I historia się powtarza... On się w niej zakochuje, ona w nim...

Cougar Town: Miasto kocic obejrzałam pierwszy odcinek..nawet śmieszny ale tyo taki serial 25 minutowy...

Offline loona Kobieta

Cougar Town: Miasto kocic obejrzałam pierwszy odcinek..nawet śmieszny ale tyo taki serial 25 minutowy...

A ja wytrwałam pierwsze 3 minuty... Nie zainteresował mnie  :-\ Chyba spróbuję jeszcze to Jerycho.

Offline wiolcia Kobieta

A ja juz po pierwszych odcinkach kolejnego sezonu Californication :)

Offline ela Kobieta

ooo jest nowy sezon  ? super :D :D :D :D
wymęczę gotowe i zabieram się za niego :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline wiolcia Kobieta

Tak,ja juz 2 odcinki obejrzalam :)

Offline loona Kobieta

I jak podoba się "Prosto w serce" - tym, którzy oglądali? Bo mi całkiem przypadł do gustu.  ;D

Offline ricardo Kobieta

Mi się cały czas kojarzy z Brzydulą... Kurcze no! Ten sam aktor, tak samo wyglądające biuro... I Mucha mnie osobiście irytuje... Aczkolwiek z ciekawości i jak się czasowo uda to obejrzę jeszcze - może się wciągnę.

Offline Kasia* Kobieta

no właśnie mnie irytuje Mucha!
chyba nie będę oglądać... ::)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline loona Kobieta

Kurcze! To ja inna jestem bo Majek ani innych Brzydul nie oglądałam, a ten serial akurat mi pasuje no i... bardzo lubię Muchę  ::)  ;D Ale ja mam do niej sentyment jeszcze z czasów "Matek,żon i kochanek". Grała tam taką sympatyczną, a zarazem przemądrzałą Klarę :)

Apropos "Serca" - to serial mocno naciągany i przesłodzony, ale i tak mi się podoba :) Właśnie obejrzałam na VOD 3 odcinek, a w tv nastawiłam sobie nagrywanie dla wszystkich odcinków  :P

Offline Kasia* Kobieta

no to pewnie dlatego
Brzydule oglądałam dość regularnie, a Majkę sporadycznie
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Wzielam, wlaczylam na VOD to "Prosto w Serce" i faktycznie mam podobne skojarzenia jak Patrycja...no mogli sie troche wysilic i przynajmniej aktorów pozmieniac ::)

Offline loona Kobieta

W ogóle uważam, że najlepszym serialem, jaki w ciągu ostatnich 20 lat wyprodukowała Polska telewizja (nie mylić z TVP!) jest serial Odwróceni!

Każdy odcinek oglądałam z otwartą gębą. Dobór i gra aktorów... MAJSTERSZTYK! Takiego serialu jeszcze długo nie będzie niestety :(

Offline ciriness

No niestety trochę skopali to Prosto w serce, ale ja takie samo mam podejście, Muchę lubię więc pooglądam jeszcze kilka odcinków, może mi się spodoba :)

Offline Kasia* Kobieta

loona a o czym to bylo bo nie pamietam?