e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 327030 razy)

Offline gagatka Kobieta

Jak dla mnie taki sobie ten ostatni odcinek, chociaż było kilka momentów naprawdę ciekawych, ale lepszy był koniec IV sezonu. Kolejną serię oczywiście też wciągnę ;)

Ja podejrzewam, ze producenci chcieli zakonczyc serial calkowicie ze wzgledu na chorobe aktora grajacego glowna role, stad zakonczenie, ze tak powiem....bez ciagu dalszego,
Też tak pomyślałam :)

Mariolka polecam Dextera, warto się wciągnąć. :ok: Tą najnowszą serię oglądałam hurtem po 3 odcinki.

Pati ale nie musisz ściągać, ja wszystko oglądam online.

Offline Anjuschka Kobieta

My z mężem wciągamy się w Fringe - jesteśmy na sezonie pierwszym, ósmym odcinku.

Offline ela Kobieta

Dziewczyny możecie mi polecić jakiś serialik ?  ) Kurcze nie mam co wieczorem oglądać ;/
Gotowe oglądam , 90210 też :P , sex w wielkim mieście , californication równiez .

Widzę ze wymieniany jest dexter ...ciekawy ? co mi polecicie ? coś młodzieżowego :)
oooo przeczytałam recenzję fringe ...chyba się wciągne :0

Offline gagatka Kobieta

Elu ja polecam (o ile już nie oglądałaś ;) : Dextera, Grey's Anatomy (Chirurdzy), Jerycho, Flash Forward (Przebłysk Jutra), Harper's Island, Lost, Heroes, Cougar Town (Miasto Kocic).

Nie lubię seriali o wampirach, więc się nie wypowiem, bo żaden z nich mnie nie wciągnął. :P

Offline ela Kobieta

o mamo ile poleciłaś :D czyli dexter na pierszym miejscu ? :)

a jakie wampiry ? fringe ma wampiry ? bo ja też nie lubie ;/

Fringe nie ma wampirów :)

Offline ela Kobieta

o to super bo już pierwszy odcineczek mi leci :D
a jakie strony polecacie ?
Bo online ja oglądam na
ekino.tv oraz seans24.pl

Offline gagatka Kobieta

o mamo ile poleciłaś :D czyli dexter na pierszym miejscu ? :)
Hehe jakoś tak mi Dexter wskoczył na początek, ale kolejność przypadkowa, chociaż chyba coś w tym jest, bo bardzo lubię Chirurgów ;)

Najlepiej mi się ogląda na ekino.tv i ostatni hit to iiTV.info - wszystko poukładane jak na ekino.tv, obejrzane odcinki zaznaczają się innym kolorem, a dodatkowo mają opcję powiadamiania o nowym/zmienionym odcinku na maila, normalnie full wypas. ;) :ok:

Offline ricardo Kobieta

Fringe też jest fajny :)

Jeszcze polecam serial Moonlight - nakręcili tylko 1 sezon, o wampirach ale serial taki bardziej romantyczny. Straszny to on nie jest. Bardzo mi się podobał.

Chyba też zacznę coś oglądać przez stronę.

Offline loona Kobieta

Mi strasznie podobała się Wyspa Harpera. Poleciłybyście jakiś serial właśnie w ten deseń?

Offline aneta_81 Kobieta

kurcze, musze dzisiaj obejrzec tego Dextera bo umre z ciekawości. poczatek fajny a potem.. kurde ciekawa jestem..
tylko nie mowcie , że go złapali..  :P

Lostów uwielbiałam i jak się całość skończyła to sobie popłakałam ;) hehehe i musiałam kilka dni przetrawić o co w końcu chodziło... Zakończenie było ciężkie... Ale koniec końców dla mnie to było piękne zakończenie.
no prosze kolejna zagadka.. popłakałas sobie.. hmmm , nam zostało jakies 5 odcinków.. musze dokonczyc !

Offline ricardo Kobieta

Ja mam na kompie jeszcze Huff i Journeyman ale nie oglądałam więc nie wiem czy to fajne czy nie.

Jest jeszcze jeden serial - Supernatural - baaardzo fajny, nieco podobny do Fringa ale taki trochę bardziej straszny - ja czasami bałam się w nocy ;) hehehe

Offline gagatka Kobieta

Mi strasznie podobała się Wyspa Harpera. Poleciłybyście jakiś serial właśnie w ten deseń?
Ilonko może niedokładnie w ten deseń, ale podobało mi się Jerycho, zobacz a nuż Ci się spodoba :)

Offline Elcik Kobieta

Jerycho bardzo fajne, ja oglądam też The Big Bang Theory (świetny, śmieszny i młodzieżowy, rewelacja z sezonu na sezon co raz lepszy :), Chuck, House, Metalista czeka na swoją kolej, czekam na Californication..... Harper super łyknęłam raz dwa.

My Journeymana oglądaliśmy - nawet fajny. Wciągały nas odcinki :)

Dla mnie to byla straszna nuda i serial sie dluzyl niemilosiernie ::) Naciagali strasznie.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline gagatka Kobieta

Eeeeeee Aniu bo Ty od razu wiedziałaś kto co i jak :P

Agata...no w sumie racja  ;D

A o czym ten "Fringe "??

Offline ricardo Kobieta

Kurcze ja w harperze do samego końca nie wiedziałam kto był mordercą :) tzn myślałam o kimś innym. Szczena mi opadła jak sie okazało kto jest tym milusińskim.

Fringe jest o zjawiskach nadprzyrodzonych - to tak w wielkim skrócie ;)

Offline ricardo Kobieta

opis z wp.pl:

By wyjaśnić zjawiska, które nie mieszczą się w rozumowaniu zwykłego człowieka, FBI tworzy specjalną grupę badawczą, której przewodzą Olivia Dunham i Peter Bishop.

Wraz z przebywającym przez długie lata, w szpitalu psychiatrycznym, ojcem Petera - szalonym naukowcem, doktorem Walterem Bishopem rozwiązują oni dziwne i niekiedy paranormalne zagadki, które są częścią pewnego schematu i mogą być powiązane z działalnością wielkiego koncernu o nazwie Massive Dynamics.

W myśl "badaj, pytaj i trop" nowo utworzona drużyna rozwiązuje najdziwniejsze i najbardziej skomplikowane zagadki w historii FBI.

A tak w ogole fajnie musi byc,ze Dexter gra ze swoja zona ;)

A ja dzisiaj czytałam, że się rozwodzą, po 2 latach małżeństwa.

Dzieki Pati. A kazdy odcinek jest o czyms innym czy sie ciagna watki?

Offline .caril.

Anjuschka, chyba odwiedziłyśmy dziś ten sam portal 8)
chyba też się skusimy na Fringe, bo wszystko faktycznie się pokończyło.

nie był wymieniany, a świetny jest serial Weeds (Trawka)
6 sezonów po 13 odcinków (każdy ma mniej niż 30 min.)
czarny humor i baaardzo wciąga.
polecam :)

Offline ricardo Kobieta

Ania w każdym odcinku jest coś innego ale podstawa tego serialu jest w każdym odcinku. Wszystko się tyczy czegoś... Nie będę pisała czego, aby nie popsuć komuś oglądania.

Ja właśnie w chwili drzemki Natki obejrzałam 2 odcinki Fringa - 2 sezon jestem na 23 odcinku. Jak skończę Fringa to bioreę się za Czystą krew.

A właśnie - Czysta krew też bardzo fajny serial. :)

Offline gagatka Kobieta

A mnie jakoś nie zachwyciła Czysta krew, ale pewnie dlatego, że to wampirowy serial. Jak już mi się pokończą wszystkie sezony i odcinki tego, co oglądam (czyli za jakieś pół roku, bo tyle tego jest :P ) to też się wezmę za Fringe.

A ja wczoraj zobaczyla 10 odcinek Desperatek - czyli zostaly jeszcze 2.

Dzieki Pati, moze sie skusze na ten Fringe.

Offline wiolcia Kobieta

Ja rowniez goraco polecam Fringe :)
Wczesniej juz tez pisalam o Weedsie(Trawka)Obejrzalm wszystkie sezony,w tej chwili jest przerwa.

Offline *Ewelina* Kobieta

Ile jest odcinkow 7 sezonu gotowych na wszystko...???

Wyszło 10 odcinków - następny odcinek 1 stycznia.

Offline aneta_81 Kobieta

Dokończyłam Lostów... uff.. mam to z głowy..
Zakończenie dziwne.. az jestem zła, ze tak sie skonczyło..
ale ile Ci biedacy sie nabiegali po tych lasach hihi..  ;)