e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 319808 razy)

Offline Mariolka Kobieta

a co Ty?głupią udajesz?
przeciez  Bruce Willis i Demi Moore to było przez wiele lat małżeństwo..................

Offline ela Kobieta

....a właśnie mi się przypomniałam że całą cerię ma w wydaniu "książkowym" :D

aaa Bruce Willis...sorry ja tak przeczytałam ale mózg odczytała jako Robie Wilaims      :P
Mariola wygrywasz z tekstami hahaha

A która to ?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Aaaaahahahaha padłam z Was :):):)

Offline Olaa Kobieta

Ja też oglądam Majkę  ;)
Z nudów obejrzałam 1 odc. KSD i Usta Usta... no zobaczymy  ;D

Offline Kasia* Kobieta

no i ja tez oglądnęłam kilka odcinków Majki- może być.
ale jakoś nie pasi mi ta aktorka, która gra główną role ::)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline gagatka Kobieta

Ja skończyłam właśnie Jericho. Polecam! Teraz trzeba by coś nowego zacząć ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ja tez się nie mogę przekonać do tej aktorki grającej Majkę... Nie pasuje mi Ona do tej roli  :-\ Ale serial tez ogladam jak mi sie przypomni.

Offline isiaczek Kobieta

Nie wiem co ludzie do tej Majki mają. Na onecie jak był o niej artykuł to tak ją strasznie czytelnicy potraktowali: że brzydka, że chuda, że sztuczna.
Ja osobiście serial uważam za fajny, bo nie nudny, szybko wszystko się dzieje, a sama Joasia jest urocza, śliczna, sympatyczna i bardzo naturalna. Wszystkie Żmudy-Trzebiatowskie, Dereszowskie i Cichopki chowaja sie przy niej. Nareszcie normalna dziewczyna, która nie stroi durnych min, nie strzela oczami, nie jest kobietą wampem/modliszką  albo innym cudakiem tylko jest zwykłą subtelną i delikatną dziewczyną. To że jej historia jest trochę kosmiczna, to inna sprawa, ale sama dziewczyna jest wg mnie bardzo fajnai z przyjemnościa na nią patrzę.

Offline *Ewelina* Kobieta

Ja tez pare odcinkow ogladałam Majki z przewami na "pierwsza milosc" :) a mnie wciagneli chirurdzy teraz na polsacie sie konczy kolejna seria ale na FoxyLife leciec bedą nowe odcinki. :)

Zaczelismy oglądać " Wyspę Harpera" - wg mnie zadna rewelacja, ale skoro tylko 1 sezon to dociagne do konca.

Za to ostatni odcinek "Gotowych na wszystko" był REWELACYJNY ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline *Ewelina* Kobieta

Gotowe na wszytsko  są rewelacyjne :) na foxy life kolejny sezon :)

Offline Mariolka Kobieta

Zaczelismy oglądać " Wyspę Harpera" - wg mnie zadna rewelacja, ale skoro tylko 1 sezon to dociagne do konca.

Za to ostatni odcinek "Gotowych na wszystko" był REWELACYJNY ;D
mówisz o striptiserce...?
 ;D

No...striptizerka jest the best ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ela Kobieta

Ja teraz też zaczełam ogladać na nowo gotowe na wszytsko :) Zaczełam od 4 sezonu :)

Offline Ninka Kobieta

Mnie urzekły 2 darmowe odcinki KSD na onecie. Bomba! Chcę więcej. Czy dziś w TVN leci 3 część?

Offline malgosiask Kobieta

Dziś dopiero 1 odcinek...
Też obejrzałam wczoraj. Fajnie się ogląda.

Offline ela Kobieta

No to ja też zerknę jak taki fajny :)

Offline ciriness

KSD niezłe, śmieszne, dynamiczne i takie nowatorskie :D

Ja osobiście oglądam chirurgów, desperatki, amerykańską brzydulę i majkę :D Jestem maniakiem serialowym ! Czasami włączę też House'a :D

Mi tez Majka ani Michał od początku się nie podobali ale teraz się do nich przyzwyczaiłam

Offline Kasia* Kobieta

ja tez juz po pierwszym odcinku.
szału nie ma ale też uważam że się rozkręci.

jakoś przejadła mi sie Anna Dereszowska ::)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Mariolka Kobieta

Dereszowska mi też...
ale jakos nie mogę patzreć na Poniedziałka jak gra jej faceta,skoro deklarował się jako gej

Offline Kasia* Kobieta

no własnie Poniedziałek mi jakoś nie pasuje....
za to uwielbiam Anię Przybylską. Super z niej babka i taka śliczna!

Offline loona Kobieta

I ja się napaliłam na ten Klub dziewic i po 20 minutach mnie uśpił  :-\ Ale nagrałam sobie więc dziś zrobię drugie podejście. I mnie Dereszowska się przejadła a Poniedziałek całkiem w porządku.

Uważam,że Kasia i Tomek i Magda M. to jak do tej pory najlepsze seriale wg mnie.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Mi się KSD bardzo podobał.

Offline Anjuschka Kobieta

To chyba muszę ten Klub Szalonych Dziewic obejrzeć, skoro tak zachwalacie.

Dereszowska moim zdaniem rewelacja :)

Poniedziałek mnie w oczy wręcz razi... ;) Zupełnie nie pasuje do swojej roli jakoś ;)

Offline loona Kobieta

Nie wiem dlaczego czepiacie się Poniedziałka. Gdyby nie jego "defekt" powiedziałabym,że to fajne ciacho jest i dobrze gra.  ;)

No przecież napisałam dlaczego - zupełnie nie pasuje mi do tej roli  ;)

Offline malgosiask Kobieta

:) A mnie denerwuje Przybylska swoim sztucznym graniem. Non stop "rzuca" swoimi oczyskami. I co? I nic :)
Rzeczywiście Poniedziałek to niezłe ciacho. Jego role zawsze takie zrównoważone, stabilne. Bardzo podobał mi się w filmie Trzeci.

Ale KSD to jakoś nie "mój serial". Wolę Usta, usta - Wilczak i Bohosiewicz są prześmieszni...

A tymczasem ->   ;)

A mi się podobał w Magdzie M.  :)

No, a że ciacho... nikt chyba nie zaprzeczy :)