e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 346866 razy)

Offline ela Kobieta

I w modzie matka spi z mężem córki :)

Offline Kasia* Kobieta

ta a pozniej Briget bedzie sypiac z Ridgem bo okaże sie że nie są spokrewnieni. Serio  ;D ;D ;D
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Madziulka83 Kobieta

ta a pozniej Briget bedzie sypiac z Ridgem bo okaże sie że nie są spokrewnieni. Serio  ;D ;D ;D

masakra, chyba powiem mamie co będzie w następnych odcinkach, może w końcu przestanie to oglądać  :P
Zbuntowanego anioła też oglądałam- rewelacyjny serial ;D

Offline ela Kobieta

I Macy wróci  ;D i duzo sie bedzie działo :)
Sporo można wyczytac na amerykanskich stronach :)
Brooke chajtnie sie z Ridgem jeszcze :) i to dwa razy :)

Offline Kasia* Kobieta

I Macy wróci  ;D i duzo sie bedzie działo :)
Sporo można wyczytac na amerykanskich stronach :)
Brooke chajtnie sie z Ridgem jeszcze :) i to dwa razy :)

tak i Macy po raz kolejny zginie - tym razem zabije ją żyrandol.

ja namiętnie oglądałam te wszytskie odcinki w zeszłe wakcje w niemieckiej tv.
Będzie się działo.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ela Kobieta

hhahhahaha tak sie zaczełam smiac ze az meza obudziłam

Offline Kllusia Kobieta

Dobrze, że mam 4 pokoje, bo tez bym pewnie chłopa ze snu wyrwała, ale kot - przez mój śmiech - az sie z kanapy poderwał i patrzy podejrzliwie, a ja nie mogę
 :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Offline ela Kobieta

super są te seriale :)

o matko ja nie wiem o czym piszecie :los:

ale pamietam, ze uwielbialam kiedys jeszcze jeden serial... Pokolenia :D ten policjant byl mniami :los:

Offline .:Anka:. Kobieta

ooo Pokolenia - też kiedys ogladałam!!

Offline ela Kobieta

A ja nie zanju  ::)

Offline Kasia* Kobieta

ooo Pokolenia - też kiedys ogladałam!!
Przytsojniacha Kail Masters ;)

Offline Kora29 Kobieta

Kasia, a na jakim niemieckim programie - jest "moda na sukces"????

Offline Kasia* Kobieta

Kasia, a na jakim niemieckim programie - jest "moda na sukces"????

hmmm juz dokładnie nie pamiętam ale chyba ADR albo ZDF ::) w kązdym razie zaczyna sie o 10:30 albo 11:00
kurcze no nie pamiętam dokładnie bo to w zeszłe wakacje było a tych programów na kablówce nie odbieram

Offline Kora29 Kobieta

Masz rację - na kablówce ich nie ma...Zdziwiłam się bo oglądam niemiecką telewizję i nie trafiłam nigdy...Mhhh...Zostaje mi śledzić wątek z 5 letnim opoźnieniem...a ja taka niecierpliwa jestem.... :D :D :D :D ;)

Offline Kasia* Kobieta

tu jest kawałek "Pokoleń "

a tu strona ze Ślubami Forresterów:
http://www.soap-passion.com/bb/mariages-194.html

hehe a to jest dobre
2006rok Brooke & Dominick
2007 Taylor& Dominick 
ale numer będzie z Teylor hehehe

Ten szejk, u którego kiedyś mieszkała [po wypadku samolotu] znów się pojawi, kiedy ona NIBY umrze w szpitalu i będzie przetrzymywał. A do trumny włożą manekina Taylor   
Potem Ridge to odkryje i będzie boska scena, kiedy otworzy trumnę i wyjmie popiersie Taylor z plastiku  ;D ;D

http://youtube.com/watch?v=ifYXamR2GjM    ;D ;D ;D

heheh hmmmmmmmmmmmmmm ale fajnie Kasiu dzieki super bylo przypomniec sobie Pokolenia ;D

Offline Kora29 Kobieta

Własnie dzięki Kasiu...Ci scenarzyści to mają wyobraźnię....lekko chorą....Ale "padłam" jak otworzyłam tą stronę....Hehehehehehehehehehe!!!!!!!

Offline ela Kobieta

no co ty :D super :) hehe wciągneło cie :)

Offline Kora29 Kobieta

Bo ja mam taki swój mały rytuał:Przychodzę do domu, odgrzewam obiad, odpalam tv (własnie leci "Moda na sukces"), i...zasypiam...więc śledzę wątek...No ale takich cudów, jak podała Kasia nigdy w życiu bym się nie spodziewała...Dooobre...i jak tu nie oglądać??? ::) ::) ::)

Offline ela Kobieta

Klauia ij low ju :)
Dzieki za linki

Offline Kasia* Kobieta

heheh nie źle nie?
Elcia mnie nie wciągneło - przypomniałam sobie że kiedyś koleżanka (ona to jest maniaczką ;)) przysłała mi linka do różnych scen z Mody na Sukces. Odszukałam i wkleiłam ;D. Nie mogłam się powstrzymać  :D :D :D

ale to trzeba mieć wyobraźnię na taki scenariusz no nie?

Offline ela Kobieta

No kurcze to pisał jakiś mistrz pióra

Dla wielu osób jest to bardzo opłacalne , dlatego wymyslaja coraz lepsze akcje :) Tu już kazdy z kazdym....matka z meżem córki , z bratem , ojcem cioci hhehhe
Ja tez tego nie za bardzo mam czas ogladac ale jak tylko jestemw  domku to owszem :) hehe

Offline Beacia Kobieta

Jak dla mnie numerem 1 są "gotowe na wszystko". jak lecą nawet mój Ł wstaje od kompa żeby je oglądać. moim zdaniem są nie do przebicia ;D a pokolenia też kiedyś oglądałam.

Offline Kora29 Kobieta

Gotowe na wszystko - są super!!!Tylko ta godzina emisji....Serial,który robi furorrę na świecie u nas kończy sięo 24....LLLuuudzie!!!!!

Offline Beacia Kobieta

I na dodatek nie ma powtórek. ale na te fantastyczne sąsiadki warto czekać ::)

Offline ela Kobieta

UWAGA dziewczyny odchodzic od kompów :) GOTOWE NA WSZYTSKO sie  zaczynaja :)
I low ju ten serial :)
heheh oswiadczył się Gabriel ha ha jak ja lubie ten sertial :)
...o kurcze matka grasuje  :o
hehe to prawie jak "Moda na sukces" ;)
Dynastie ogladłąm ,a  w kamioennym kręgu nie pamietam  ::)

Niewolnica izaura :los:

Offline ela Kobieta

aaaaa siur  ;D
Trzeba było napisac niewolnica izaura :)

Offline Kora29 Kobieta

Dzieczyny - a oglądałyście serial HIROS???Cz to były 2 serie już???Bo sie pogubiłam....
I to samo pytanie a'propos "4400"?????Pozdrawiam ;D ;D ;D