e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 310189 razy)

Offline malgosiask Kobieta

Mnie Heroesi właśnie pod koniec 2 sezonu zaczęły nudzić, ale wrócę do nich bo mąż chce.

A Dextera skończyliśmy i z niecierpliwością czekamy do września. Gagatka, ostatni odcinek jest boski - powtórzę się, końcówkę oglądałam z otwartymi ustami :o

Offline Di Kobieta

Nie Ty jedna...mnie wbilo w fotel i zaniemówiłam...

Offline gagatka Kobieta

O kurczę to muszę się pospieszyć, bo ja dopiero na trzecim odcinku jestem :P Podobało mi się to napięcie jak już już miał być zdemaskowany ;)

Skonczylismy 4 sezon Dextera....no ładnie się skończyło.....jakaś masakra. Aż mi się mega smutno zrobiło i przez chwile siedzielismy w milczeniu po ostatniej scenie :-\
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Anusiaaa, czyli podobnie jak ja zareagowaliście... Ach, nie mogę się doczekać 5 sezonu...

Offline dziubasek Kobieta

tiaaa ja pół nocy nie spałam  :'( :'( :'( dla mnie za mocna końcówka...

Offline Edzia Kobieta

Ciekawe czy nakręcą kolejną serię Dextera, bo aktor grający główną rolę jest chory na raka :-[

Offline sarunia Kobieta

oglądałam, ale kiedy to było? ....drugi raz to już tak bardzo mnie nie interesuje. :-\

Offline Ninka Kobieta

Kochane, a o co chodzi z tą "Majką"?

Jak to jest w ciąży, ale absolutnie nie wie z kim. Czy któraś widziała poprzednie odcinki? Dziś widziałam powtórkę z wczoraj przy porannej kawce i mnie zaintrygowało.

Offline Anjuschka Kobieta

Nina, bo ona była zrobić sobie Cytologię, a Pani doktor się pomyliła (myślała, że to inna pacjentka) i Majka przeszła zabieg In Vitro.

Ojcem dziecka jest jej szef :)
A ta druga dziewczyna, która przeszła ten zabieg (bo w porę się okazało, że zabieg przeszła nie ta kobieta co trzeba) ciążę i tak straciła - co było do przewidzenia.

Offline Di Kobieta

Ciekawe czy nakręcą kolejną serię Dextera, bo aktor grający główną rolę jest chory na raka :-[

Podobno jest kręcona.

Nina, bo ona była zrobić sobie Cytologię, a Pani doktor się pomyliła (myślała, że to inna pacjentka) i Majka przeszła zabieg In Vitro.
Ojcem dziecka jest jej szef :)
A ta druga dziewczyna, która przeszła ten zabieg (bo w porę się okazało, że zabieg przeszła nie ta kobieta co trzeba) ciążę i tak straciła - co było do przewidzenia.

Z opisu widzę, że to jakaś spolszczona brazylia...  ;)
Masakra  :P

jest chory na raka :-[

Poważnie...maj gat :-\ Ja slyszalam, ze kreca kolejna serie.

Offline Di Kobieta

Bedzie jeszcze tylko jedna, ostatnia, piąta seria.

Offline aneta_81 Kobieta

4 sezon DEXtERA skonczył sie fatalnie. az straciłam chęć na 5 serie  ::)
może z czasem dojdę do siebie ;)

teraz zaczelismy 2 sezon LOST-ów. Jak dla mnie może być..

Offline aneta_81 Kobieta

hmm a tak sobie myśle nad tą Majką.. oglądam ją kontem oka, ale jakos mnie nie zachwyciła  ::)

Offline Anjuschka Kobieta

Mnie strasznie nie podoba się sama Majka - tzn. jej gra. Nie wiem, ale mnie wydaje się taka SZTUCZNA. Może się rozkręci.

Offline isiaczek Kobieta

Pewnie i Brazylia ale jak dla mnie to przynajmniej jest ciekawa ta historia. Od pierwszego odcinka serial po prostu intryguje co będzie dalej. Oczywiście że finał jest już dziś znany "i żyli długo i szczęśliwie", ale fakt jest taki że serial wciąga.
 Nie to co "Barwy szczęścia" - większych flaków z olejem nie widziałam.

Offline aneta_81 Kobieta

Barwy szczsescia.. nie oglądałam .. wieje nudą  ::)

mnie w ogóle te wszystkie "obyczajówki" nie kręcą ::)

Kręcą, kręcą.
Oglądałam na youtube rozdanie nagród Golden Globe. Odtwórca miał na głowie czarną chustę... Potem czytałam, że rak jest w remisji, a on podczas leczenia i rokowania są bdb. Poza tym nie wiem czy wiecie ale on i odtwórczyni Debry są małżeństwem :)

Offline Di Kobieta

Czytalam dokladnie to samo co Ty :)

Ja wiedzialam o tym że są razem :) Bardzo lubię postać Debry :) Ma niezle powiedzonka :D

No way...powaznie...to jest małzenstwo...ale mi dzisiaj niespodzianki podajecie :o

Offline Ninka Kobieta

Hmmm, a ta fabuła z Mai, to jest w ogóle możliwe?

Dexter jest ok, ale Lost trochę się zamotał. Widziałam już wszystkie odcinki, a od marca mają wyjść nowe.

Offline jo-all

Majka miała inseminacje, zamiast cytologi.Kto wymyśla takie bzdury...A propos taką fabułę ma jeden z seriali brazylijskich:))

Offline isiaczek Kobieta

no bo ten serial jest na licencji jakiegos tasiemca brazylijskiego. To akurat żadna nowina. Ale tak czy siak wg mnie jest o niebo lepszy niż południowoamerykańskie seriale. Nie cierpię tych sztucznych min tamtejszych aktorów, tych wytrzeszczonych oczu i mówinia  wiecznie podniesionym głosem. A ci "nasi" graja tak zwyczajnie, ani jakoś wybitnie ale też nie drewnowato.
A sama Majka mi sie bardzo podoba i wg mnie jest bardziej naturalna niż niejedna "wyżarta" aktorka.
Ale ja akurat lubię te tzw. "obyczajówki", ale oczywiście nie wszystkie, bo np "Plebanii", "Samego życia", "Pierwszej miłości" czy wspomnianych wczesniej mega nudnych "Barw szczęscia" nie jestem w stanie oglądać.

Offline Edzia Kobieta

No way...powaznie...to jest małzenstwo...ale mi dzisiaj niespodzianki podajecie :o

anusiaaa chyba czas zacząć czytać Pudelka ;)

Ale jaja! ja tam pudla przeglądam ale takiego newsa nie znałam!

Offline gagatka Kobieta

Obejrzałam ten ostatni odcinek Dextera. :-[ Ciekawe kiedy będzie ta piąta seria. 

Offline ela Kobieta

A ja się wciągnęłam w Majkę  ;D
Tzn nie oglądałam od poczatku tylko wczoraj postanowiłam obejrzeć pierwszy odcinek on line ...i tak obejrzałam 8  :)
Dzisiaj już wciągnełam 5 i do wieczora będe na bieżąco  ;D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -