e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 326686 razy)

Offline elemelka Kobieta

Właśnie, jakie macie wrażenie po grze o tron? Bo ja się czuję zawiedziona. Jakoś brakuje mi logiki w tych odcinkach, ucianania wątków i ogólnie smuteczek  :P

Offline _patka_ Kobieta

Mam podobne odczucie, a jak się ostatnio dowiedziałam , że piąty odcinek był przedostatnim to tym bardziej poczułam zawód. Strasznie skrócili i splycili wszystko to, co rozkręcalo się przez 7 sezonów... Ciekawe jaki będzie finał.
Ja z kolei ostatnio oglądam Teorie wielkiego podrywu. Polecam :)

Offline justyna85 Kobieta

Już jest 2 seria małe wielkie kłamstewka :-)

Offline _patka_ Kobieta

Oglądam też, bardzo fajne :)

Offline agu-s Kobieta

Też oglądam, czekałam z niecierpliwością na Małe wielkie kłamstewka  :)

Skończyła się Teoria Wielkiego Podrywu, smuteczek  ::)

Offline Daruda Kobieta

Ja zaczynam dzisiaj

Offline Daruda Kobieta

Macie tak czasem z serialami, że chcecie obejrzec całość w jeden wieczór, a jak zbliża się koniec to nie chcecie myśleć, że to już? What If! !!dla mnie mega został mi może odcinek czy dwa i .......już jestem zła

Offline Vivka Kobieta

My w końcu zaczęliśmy oglądać Czarnobyl. 2 odcinki za nami. Podoba nam się o ile można tak powiedzieć o tej tragicznej historii...

Offline japcio Kobieta

Daria, miałam tak z Dexterem. Obejrzałam 8 sezonów w kilka tygodni, a potem rozpacz :(

Wszyscy chwalą The Strange Things. Można gdzieś obejrzeć poza Netflix?

Offline _patka_ Kobieta

Japcio można ściągnąć z filmyHD.net a tak to Netflix.

Offline .caril.

Nowy sezon "The Strange Things" mnie rozczarował. Urokliwe nadal jest osadzenie akcji w latach 80, ale trochę nudnawo. Czwarty sezon może zaskoczy, albo przez 2 lata zapomnę co mi nie pasowało w trzecim.

"Dark" za to mnie zmęczył. Ciągle sobie zadawałam pytania typu: yyy, ale że jak? :P Tam akcja jest tak pogięta, że trzeba się bardzo skupić.

Teraz czas na "Suits" i "Orange is the new black", choć ten drugi już ostatnio był naciągany.