e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P  (Przeczytany 319807 razy)

Offline .:Anka:. Kobieta

ja też się wkręciłam w Ranczo ;-)

wczoraj trafiłam na  AXN na 7 odcinek Harper's Islnad - muszę koniecznie zobaczyć wszystkie!!!

Offline Mariolka Kobieta

Cezary Żak podoba mi się najbardziej w roli wójta...

Offline izabelle13 Kobieta

wczoraj trafiłam na  AXN na 7 odcinek Harper's Islnad - muszę koniecznie zobaczyć wszystkie!!!
Faktycznie wyspa Harpera to fajny serial :DWciągnęłam się po dwóch odcinkach :D

Offline .:Anka:. Kobieta

juz go wcześniej Edzia polecała
ale jakoś nie myslałam, że już u na sw tv też będzie
żałuję, że dopiero niedawno go odkryłam

Offline frezyjka81 Kobieta

To i ja dołączę do fanek Dr  Housa - niesamowite riposty i sam facet cóż...
Poza tym namiętnie i na okrągło Seks w wielkim mieście i Gotowe na wszystko - niektóre odcinki oglądam po kilkanaście razy.
Kiedyś oglądałam Ostry dyżur, Ally Mcbeal - z racji zawodu...:)
Z polskich seriali: kiedyś Złotopolscy a teraz to już chyba nic, ale nie!!! Ranczo mnie wciągnęło!!!, ale hitem który nałogowo powtarzam jest 40-latek, z uwagi n boską Annę Seniuk.
Pozdrawiam!!!

Offline Elcik Kobieta

Ja obecnie siedzę w 2 serii Dextera, potem będzie Wyspa harpera i ciągnie się 5 seria Housa :)

rybkawiedenka

• Gość
Laski kto ma 4 sezon Prison Breaka??? Potrzebuje pilnie ostatnie 8 odcinków, a przy iplusie jest to nie do sciągnięcia. HEEEEEEEELP

Ja miałam, ale niestety się ich pozbyłam... 

Niestety zaraz po obejrzeniu. Coś okropnego, dobrze, że tego dalej nie kręcą.

A tak w temacie - ostatnio jestem fanka "Jak poznałem Waszą matkę" Przyjemne na odstresowanie :)

Ryba jest taka strona filmio się nazywa i tam możesz on line oglądnąć.

rybkawiedenka

• Gość
Morgaina fantastycznie! DZIĘKUJE w imieniu M!

Proszę bardzo, ja teraz wieczorami jak już mlodzież śpi herosów męcze niestety po 1 odcinku bo padam ;D

Offline dziubasek Kobieta

Ryba jakby co to ja mam 4 sezon :D Wg mnie bomba.... i zakończenie w końcu realistyczne ;) Jakbyście mieli problem z oglądaniem on-line rzuć hasło to wypalę płytę i Ci prześle.

My na chwilę obecną "męczymy" Dextera. Całkiem fajny, ale póki co nic mi nie podchodzi jak Prison Break.

rybkawiedenka

• Gość
Aniu bardzo dziękuje!

Ania, my po pierwszej serii Dextera wlasnie...dzis zaczynamy II...ale juz mam dosyc seriali o morderstwach ;)Czekam na kolejny sezon "Desperatek" człowiek moze sie posmiac :D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Edzia Kobieta

Dla wszystkich miłośników "Zagadek kryminalnych..." aka "CSI.." wiecie, że od września będzie leciał nowy serial "NCIS Los Angeles" z LL Cool J'ejem i Chrisem O'Donnelem - zapowiada się świetnie :)

Offline kaarolinka Kobieta

Ja uwielbiam Housa    Detektywa Monka  Prison Break i herosi

Offline dziubasek Kobieta

Anusia my też zaczęliśmy już drugą serję Dexa :) Faaaajny jest! Myślałam, że będzie straszny, a to taki lekki i przyjemny serial ;) przynajmniej narazie  ::) A desperatki mnie w ogóle nie wciągnęły.

Ja nawet polubiłam tego Dextera...ale II seria już jest gorsza moim zdaniem. Ciekawe co bedzie w III i juz podobno IV jest :)

A mnie wciągnęło Californication. Pierwsze dwa odcinki trzeba się przemęczyć, ale później? Rewelacja  :D

Pierwszy sezon w jeden wieczór obejrzeliśmy - tak wciąga  ;D

Offline mikka Kobieta

Odp: Seriale , tasiemce , opery mydlane :P
5 października 2009, 22:19
Ja oglądam oczywiście M jak Miłość, Gotowe na wszystko. Z serialami to dla mnie najlepszy jest program Fox Life. Tam też zaczęłam oglądać nowe Beverly Hills 90210. Zapomniałam też o :Brzyduli". Dopiero od września oglądam i coraz bardziej go lubię. Też fajnefilmy i zaczynają mnie wciągać.

Offline Elcik Kobieta

7 października 2009, 10:46
No więc ja teraz jadę na bieżąco z Housem (s6), TBBT (s3) i Californication (s3), ściąga się jeszcze Dexter (s4) ale s3 nie obejrzany jeszcze....jeszcze mam The office... ale czasu brak :)

Offline Anjuschka Kobieta

7 października 2009, 11:16
A ja nadal jestem wierna House (S06), Grey's Anatomy (S06), Private Practice (S03).
Zaczęłam oglądać Melrose Place 2009 (S01).
A z polskich to:
M jak Miłość, Na wspólnej, Na dobre i na złe, 39 i pół, Teraz albo nigdy i obowiązkowo BrzydUla.

Nic tylko przed telewizorem siedzieć ;)

Offline bozena84 Kobieta

7 października 2009, 13:11
Ja uwielbiam  Dextera.,Gotowe na wszystko nawet razem z mężem oglądam  :skacza:
A z polskich to na wspólnej,brzydula  ;D i 39 i pół,Teraz albo nigdy (jak nie usnę wcześniej) ostatnio tez mi się spodobał Ojciec Mateusz

7 października 2009, 14:31
"39 i pól" to dla mnie mega dno ::) Sztuczne, mało zabawne...mnie sie nie podoba.

Offline mikka Kobieta

7 października 2009, 19:18
A ja właśnie lubię ten serial. Oglądam go z synem który jest w gimnazjum i się oboje przy tym serialu śmiejemy. Synuś mówi że film na czasie. I też jestem tego zdania.

Offline martulka Kobieta

8 października 2009, 00:03
Dla mnie dno to "Teraz albo nigdy"

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
8 października 2009, 13:02
"39 i pól" to dla mnie mega dno ::) Sztuczne, mało zabawne...mnie sie nie podoba.

A ja uwielbiam :D Tzn. teraz slabsze juz sa te odcinki, ale pierwsza seria wymiatala i bardzo mi przypominala to, co naprawde dzieje sie z wieloma znajomymi. my z mezem w miare wczesnie sie opamietalismy, ale mamy przyjaciol, ktorzy w wieku 30-35 lat zauwazaja ze zabawa, rock'nroll, dlugie wlosy i ramoneska nie zawsze pasuje do otoczenia... a zyc nie ma za co

12 października 2009, 12:12
Widać i "39 i pol" ma swoich zwolennikow ;D

A ja zakonczylam wczoraj 3 serie "Dextera" i już sie nie moge doczekac 4 8)

Offline isiaczek Kobieta

12 października 2009, 14:20
Dla mnie "Dom nad rozlewiskiem" to straszna chała. Dno i bąble!

12 października 2009, 14:47
A coż to jest "Dom nad rozlewiskiem" ???