e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 459040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85 Kobieta

ja mam tefala, i jak daje mrożone to już nie daje nic a nic oleju, mi osobiście one lepiej smakują jak z piekarnika

Offline sylwiq Kobieta

Smakuja zupełnie inaczej niz z frytkownicy.
Dla mnie tak jak z piekarnika  a dodatkowo mniej ich mozna na raz upuec niz w piekarniku.
Ale sa bardziej równomiernie upieczone te z beztluszczowrj.
Mialam i oddalam bo niestety to nie to

Dziewczyny potrzebuje lodowke z duzym a nawet bardzo duzym zamrazalnikiem...ktos cos??

Offline _patka_ Kobieta

Ja mam haier taką na dwa podzieloną i jedna połówka to zamrażalnik więc jest naprawdę duży. https://m.ceneo.pl/42629458

Offline Katrinka Kobieta

Szukam ekspresu do kawy, najlepiej z młynkiem. Macie jakieś sprawdzone?

Offline loona Kobieta

Tylko siemens albo Jura. Różne już przerobiłam. Te są nr 1.

Offline Katrinka Kobieta

a jakiś przykładowy? zależy mi żeby byla kawa biała i latte bo takie pijemy.

Offline loona Kobieta

Siemens wcale nie musi być z tej górnej półki aby kawę podawał wyśmienitą. Kupiłam ostatnio do pracy taki i wszystkie inne ma pod sobą. Marzę o tym aby za jakiś czas moj philips się zepsuł (albo wystawie go na olx i biorę siemensa  :-*)

https://www.neonet.pl/ekspresy-do-kawy/siemens-tp501r09.html?___store=neonet&gclid=EAIaIQobChMIlPKJvOXc6wIVDxd7Ch2hsAzBEAQYASABEgLy7vD_BwE

Jura to już wysoka półka, a kawa i tak identyko jak z siemensa więc sama zdecyduj.

Nie kupuj żadnych Saeco, Philips czy inne. Szkoda kasy.

Offline agu-s Kobieta

A ja mam Phillips LatteGo i jest super.
Przede wszystkim nie ma żadnych rurek do spieniania mleka, a pojemnik do spieniania myje się bardzo łatwo o szybko. Mam go od sierpnia zeszłego roku.

https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/philips-ep3243-50.bhtml

mam identyczny jak Ilona podała tego simensa kawa jest pychaa ,

Offline loona Kobieta

Aga. Generalnie Twój czy mój Philips podaje dobrą kawę, ale w porównaniu z Siemensem jest ogromna różnica na korzyść tego drugiego oczywiście. 

Zgadzam się co do Jury - robi świetną kawę i jest super, ale częście do niego to kosmos. Są strasznie drogie. Nie wspominajac o akcesoriach, które w obawie przed gwarancją trzeba uzywać iryginałów....też się cenią.

Ja mam w domu 8 letniego Boscha i robi pyszną kawę, praktycznie bezawaryjny.

Dobre są tez Delonghi.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

My mamy 2 lata delonghi dinamica jest fajny. Przeszlam przez 4 ekspresy i ten narazie wygrywa co do jakosci serwowanych kaw.

Miałam przed simensem delinghi ale simens robi o wiele lepsza kawe , ja akurat pije latte i lepsza pianka tez jest z simensa :-)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 6
  • data ślubu: 2006-10-07
Mam Siemensa ÈQ 6plus s.300 i jest rewelacyjny

Offline agu-s Kobieta

Loona bardzo możliwe, nie miałam okazji porównać. Ale dla mnie decydująca była łatwość mycia systemu do spieniania i brak rurek bo pijemy tylko mleczne kawy

Offline Katrinka Kobieta

Dziękuję!!
Loona napisz czy ten wstawiony przez Ciebie ekspres ma pojemnik na mleko? bo nie mogę znaleźć..
Będzie ten lub eq 6 plus.

Dziękuję!!
Loona napisz czy ten wstawiony przez Ciebie ekspres ma pojemnik na mleko? bo nie mogę znaleźć..
Będzie ten lub eq 6 plus.
Są 2 opcje z i bez :-) ja mam ten bez i sobie bardzo chwale, w zesniejszy ekspres był z pojemnikiem ale jednak bez jest bardziej praktyczny

Offline loona Kobieta

Ten siemens ma wężyk , który się wkłada bezpośrednio do pojemnika z mlekiem. 
 I także bałam się takich expresow. Teraz użytkując jednocześnie taki z pojemnikiem i taki z wężykiem zdecydowanie wolę ten z wężykiem.

Offline loona Kobieta

Katrinka. W moim najbliższym otoczeniu mam użytkowników tego Siemensa
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/ekspresy-i-kawa/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-siemens-te657313rw-eq-6-plus

Tego:

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/ekspresy-i-kawa/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-siemens-te651209rw-eq-6-plus

No i ja w pracy mam ten EQ500.

I powiem Ci, że wszystkie te 3 expresy robią IDENTYCZNĄ kawę z rewelacyjną pianką tak wiec sama zdecyduj czy warto przepłacać i bulic dodatkowe 1500 zł za np. podświetlenie tacki na której stoi filiżanka  ;D

Offline Katrinka Kobieta

Zamówilismy ten z 2 linku. Mąż zdecydował ;)

Offline loona Kobieta

Napewno nie będziecie żałować. Podziel się opinią jak Już odpijecie pierwszą kawę. 

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 6
  • data ślubu: 2006-10-07
Moja siostra i koleżanka tez kupiły ten sam ekspres po mojej rekomendacji i degustacji mojej kawy :) nie żałują :)

Offline Katrinka Kobieta

Pierwsze kawki wypite, są przepyszne !! Także bardzo dziękujemy za rekomendacje :)

Offline loona Kobieta

;D

Offline sylwiq Kobieta

Katrinka ktory w koncu kupilas?
Wklej link prosze bo tez sie czaje

Offline Asiq Kobieta

Mam Siemensa ÈQ 6plus s.300 i jest rewelacyjny

to ja mam chyba ten sam. Jest mega

« Ostatnia zmiana: 16 Września 2020, 09:47 wysłana przez Asiq »
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Katrinka Kobieta

Ten z 2 linku loony. Siemens eq 6 plus s.100

Offline .caril.

Trzeba przyznać, że macie dar przekonywania  ;)
Chyba też zdecydujemy się na zakup, choć ja tylko okazjonalnie latte piję, więc żaden ze mnie smakosz kawy.
W związku z tym padnie chyba na Philips Latte Go EP5335/10

Offline loona Kobieta

Caril nie kupuj Philipsa. Serio jest ogromna różnica w spienianiu mleka pomiędzy nim a Siemensem. Szczerze  odradzam.