e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 459166 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 6
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja już używam, jestem ZACHWYCONA!!! :) Aż żałuje ze wcześniej nie kupiłam :)

Offline gosiaczekk Kobieta

Jaki mop parowy polecacie?

Offline Vivka Kobieta

Izulek kupiłaś tą pralko suszarkę? Nam pralka już ledwo zipie i myślałam właśnie o Candy bo jesteśmy tez ograniczeni wymiarami

Offline loona Kobieta

Gosiaczek? A Ty już mieszkasz w nowym domu?

Offline izulek Kobieta

Kupiłam

Offline izulek Kobieta

Nie wysłało mi całej wiadomości, jutro napisze jeszcze raz

Offline anka332 Kobieta

Jaki mop parowy polecacie?
mam vilede i jestem zadowolona
Pawel 26.06.2013
Dominik 18.11.2016
Malwinka 28.06.2020

Offline izulek Kobieta

Pralko suszarka spełnia swoje wszystkie funkcje. Jest mała, cichutka i przede wszystkim SUSZY. ubrania są suchuteńkie. Dalej korzystamy z suszarki domowej, ale taki był od początku zamysł, to co schnie w miarę szybko na suszarkę, pościele, bluzy, ręczniki, ścierki i bielizna żeby nie była na widoku - do pralko-suszarki

Offline japcio Kobieta

Szukam naprawdę ostrych noży. Do krojenia warzyw, mięsa. Najlepiej 1 lub 2 w zestawie. Polecacie coś? Szukać w Ikei czy Lidlu? Czy lepiej gdzieś w necie?

PS czy noże podchodzą pod agd? :)

Offline sylwiq Kobieta

Noze to agd- male  ;D
Ja mam takie przemyślenia.. ze nie ma co inwestowac grubych pieniedzy  bo one i tak zaraz sie stepia.
Kupuje takie ktore mozna naostrzyc.
Mam fiskars
Mam jakies chinskie
Mam tez taki grawerowany samurajski- w prezencie dostalam.
I ten byl mega ale ostrzyc trzeba co jakis czas :)

Offline izulek Kobieta

My mamy z ikea, mąż lubi osobiście wybrać żeby leżały mu w ręku odpowiednio.

Offline _patka_ Kobieta

Ja mam jakiś zestaw z Lidla, wzięłam bo maiły ładne kolory :D
Kiedyś też jakiś facet zaczepił mnie pod sklepem i za jakieś grosze wzięłam od niego zestaw trzech noży, też są dobre. Ponoć ceramiczne są dobre, ale ich ostrzyc nie można.

Offline Justys851 Kobieta

Ja mam z ikea 10 lat i są ok

Offline japcio Kobieta

Dzięki Laski! Moje noże, które dostaliśmy 10 lat temu, tracą uchwyty (pewnie od zmywarki) i koniecznie muszę kupić nowe.

Offline Justys851 Kobieta

Ano w zmywarce noży nie myję  ;D
Aaaa mam jeszcze Berghoff i też spoko  ;)

Offline japcio Kobieta

Kupiłam jakiś nóż za 10zl w Carrefourze. Jest ok :)
Teraz szukam małego robocika rozdrabniacza, bo wczoraj mój się zepsuł. Miałam z Lidla, ale skoro pękł to będę szukać z wyższej półki.

Offline loona Kobieta

Może ktoś tu jeszcze zagłada wiec zapytam ...

Co powiecie o sprzętach firmy Electrolux? Mam na myśli indukcję, piekarnik, mikrofalówkę.

Offline agu-s Kobieta

Ilonka mam Electroluxa i płytę i piekarnik - użytkuję od ok 2 lat i wszystko jest ok

Z checia tez sie dowien bo planuje kupic piekarnik. Tylko u niech chyba w zadnem modelu nie ma zimnej szyby. A ma ktos piekarnik z zimna szyba??

Offline Madzia85 Kobieta

Ja mam zimna szybę w kuchence wolnostojącej. Robi się ciepła ale dziecko na pewno się nie oparzy.

szczęśliwa żona

Offline masumi85 Kobieta

Ja mam w Samsungu zimna szybę i tak jak Madzia pisze ona jest delikatnie ciepła i spokojnie można ja dotknąć.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline Nika

Kupiłam jakiś nóż za 10zl w Carrefourze. Jest ok :)
Teraz szukam małego robocika rozdrabniacza, bo wczoraj mój się zepsuł. Miałam z Lidla, ale skoro pękł to będę szukać z wyższej półki.
Taka tarka elektryczna? Reż mam z Lidla. Wyższa półka to chyba tefal albo mulinex.

Offline justyna85 Kobieta

ja z eletroluxa na pewno nie polecam zmywarki, chyba ze my jakis trefny model mielismy , nie domywala naczyc na 10 myc moze 1 bylo ok, po roku sprzedalismy , kupilismy bosha i wszystko jest super :)

co do zimnej szyby  w piekarniku , mamy taka w boshu i tak samo jak dziewczyny pisza ona sie lekko nagrzewa ,ale nie tak ,żeby sie oparzyc

Offline gosiaczekk Kobieta

Gosiaczek? A Ty już mieszkasz w nowym domu?

loona jeszcze nie :/ może w wakacje się uda. Bardzo bym chciała...teraz malowanie ścian, potem panele, łazienki i mozna mieszkac :)

Offline loona Kobieta

Myślałem, że już mieszkacie. Trzymam kciuki abyś wakacje spędziła już na swoim tarasie  :-*

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 6
  • data ślubu: 2006-10-07
Gosiu rozumiem doskonale, ze już nie możesz się doczekać. My finalnie mieszkamy w starym domu teściów, który od zera remontowaliśmy - stare są tylko ściany. Nigdy w życiu nie wrócę do miasta. Tu jest nasze miejsce na ziemi :>

Offline barti4

A u nas AGD to:lodówka i pralka LG, piekarniki i płyta Amica, Okap Samsung.

Szukamy teraz Syszarki (myślimy o LG) i szczoteczki dla dziecka. Wstępnie o szczoteczce myśleliśmy tej:

Ktoś ma? Polecacie? Może inne są lepsze? Nasze słońce ma 2 lata
« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2020, 12:40 wysłana przez zibi »

Offline japcio Kobieta

W końcu zamówiłam ręczny odkurzacz do domu i auta. Padło na ten model. Jestem mega zadowolona.
Dzisiaj zamówiłam myjkę do okien Karchera. Laski w pracy polecają, a zaraz wiosna i trzeba myślec o porządkach :)

Offline japcio Kobieta

Nie wiem, dlaczego tak późno kupiłam Karchera do okien. Toć to jest niesamowity sprzęt. Okna i lustra są czyste w kilka sekund. Polecam! Nawet dzisiaj myłam okna :) https://allegro.pl/oferta/myjka-do-okien-karcher-wv-easy-plus-1-633-177-0-8823574563?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Offline Daruda Kobieta

Ale ze bez smug?