e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 387004 razy)

mariolka, ryba proszę o odpowiedz!!!!!!!!!
ja myslałam żeby ją ustawić na pralce
tylko nie wiem czy jesli mam pralkę bosha to musze tez suszarkę bosha?
zeby pasowalo mocowanie? czy to jest jakos uniwersalne?
mowie wam napaliłam się jak głupia

Offline Mariolka Kobieta

to chyba nie musi być sprzęt tej samej firmy
ważne raczej, aby rozmiar pasował do tej nakładki,którą się nakłada na pralkę
Ja akurat nie stawiałam urządzeń jedno na drugie, bo mam miejsce w łazience,że swobodnie zmieściło mi sie jedno obok drugiego

mariolka skarbie ale powiedz mi jaką masz!!
jak się sprawdza napisz cokolwiek jako użytkowniczka

Offline .:Anka:. Kobieta

boscha nie. mam  samsunga. ponoć samsungi są super a tańsze niż bosch

Offline nikola/23 Kobieta

No wlasnie my mamy upatrzonego Samsunga i sie tak nastawiamy , ale dzis znalazlam Bosha i cenowo wlasnie podobnie  :P

W rossmannie sa tabletki finish 56sztuk all in one za 29.90, dobra to cena?

Offline .caril.

my mamy LG side by side. chciałam:
kostkarkę montowaną na drzwiach (nie marnuje miejsca w zamrażarce)
pojedynczą wajchę (element najczęściej psujący się w tego typu lodówach, duży koszt jego wymiany)
opcję: woda, lód, lód kruszony
otwierany barek

pojedynczą wajchę (element najczęściej psujący się w tego typu lodówach, duży koszt jego wymiany)
otwierany barek

Przyjechałabym do Ciebie na drina :P Ale nie mogę, bo karmię :hahaha:

Offline Mariolka Kobieta

otwierany barek
a pochwal sie jakie to cudo
daj nam linka,żeby sobie wyobrazić

Offline .caril.

carollaa, nie widzę przeszkód - mogę zaproponować coś bez % ;)

to nasz model: http://www.agito.pl/lodowki/lg-gr-p227-htqv-srebrna.0.360638.html

Offline Mariolka Kobieta

caril ekstra ta Twoja lodówka
strasznie mi się podoba
chyba zacznę na nią zbierać, bo cena też niezła
ale super!!!!!!!!

Offline .caril.

dzięki Mariolka, na pewno ma już swojego następcę, ale widzę, że na all można ją dostać w takiej cenie jak my kupowaliśmy rok temu w MM (promocja bez VAT), czyli ok 3800.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
chodziłam koło niej w sklepie i porównywałam z Samsungiem...
ale myślę, ze zanim ja zabiorę się za zakup (lekko licząc za jakieś dwa lata) to się modele z dwa razy zmienią...

Offline .caril.

na pewno!
jednak muszę przyznać mojemu mężowi, że sprzęt dobry wybrał, choć każdy nam się dziwi, że u nas wszystko "z innej parafii" ;)

ulala, bajerancka :D

Offline Edzia Kobieta

a teraz ja proszę o pomoc
zaczełam się zastanawiać nad suszarką czyli dziwnym urządzeniem które generalnie nie jest niezbęcne w gospod domowym

Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez suszarki ;D
Po pierwsze nienawidzę rozwieszac i zbierać prania, po drugie nie mam miejsca, po trzecie nie miałam zelazka w ręku od 2 lat ;) To prawda, ze sie nie gniecie, choć u nas to tez zasługa miękkiej wody.
Ja mam coś takiego, z pralka do kompletu, właśnie stawiana jedna na druga: http://www.lowes.com/pd_346650-149-DV431AGW_4294747008+4294857980_4294937087_?productId=3355896&Ns=p_product_price

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Philips...ja mam suszarkę tej firmy zakupioną jakoś w 1999r eksploatowaną codziennie...i nie chce się popsuć...BEZCZELNOŚĆ.
Moja mama też se ostatnio fajnego Pilipka kupiła...
poczekaj coś wrzucę...

http://allegro.pl/suszarka-philips-hp-8183-pielegnacja-jonowa-2200w-i1954284376.html

http://allegro.pl/suszarka-philips-hp-8251-szczotka-kurier-14-zl-i1952514821.html

coś w tych klimatach...
mają dyfuzor, z jonizacją powietrza i suszą jak szatan...
moja mama ma chyba tą czarną...

Polecam Philipsa, mam już... y nie pamiętam, jak długo i tez jakoś nie może paść ;)

Offline justyna85 Kobieta

a jeśli chodzi o wagi kuchenne to polecacie jakieś?

ja mam eldomu bez misy i jestem bardzo zadowolona

A mam inne pytanie  czym myjecie gazówki ze stali nierdzewnej? Mam płytę i kupiłam na próbę w5, ale ejst beznadziejny :( Wszystko pomazane. Macie coś sprawdzonego?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Zastanawiam się nad kupieniem maszyny do pieczenia chleba, proszę o opinię - macie, korzystacie? Nie kurzy się na półce? NAprawdę prosto wszystko przygotować? Muszę mieć argumenty dla męża żeby Go w razie czwego przekonać :P

Podoba mi się np. taki wypiekacz:
http://www.nokaut.pl/wypiekacze/wypiekacz-moulinex-ow310e-uno.html

Offline anulla_p Kobieta

a jeśli chodzi o wagi kuchenne to polecacie jakieś?
to zależy do czego jej potrzebujesz bo jak robisz ważenie aptekarskie to lepsza elektroniczna a do zwykłego pieczenia na co dzień wystarcza mi w zupełności taka sprężynowa ze skalą która jest tylko do 500g. Na co bym zwróciła Ci uwagę to aby waga posiadała miskę lub pojemnik a nie zupełnie płaski talerz bo dla mnie było by to zbyt uciążliwe kłaść dodatkowy pojemnik, tarować ciężar i dopiero na to sypać np mąkę a piekę średnio 5x w tygodniu zarówno chleby jak i ciasta. Zwróć też uwagę na to na ile waga jest dokładna bo np taka z ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40109102/ mimo, że wydaje się ok to przy ważeniu skala błędu dla 0-1,5 kg: +-40 g, dla 1,5-3 kg: +-60 g. dla mnie to zbyt dużo.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Ja mam wage z plaskim talerzem, a zeby odjąć wage np. miski wystarczy 3 sek. naciskac przycisk - dla mnie blachostka.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Zastanawiam się nad kupieniem maszyny do pieczenia chleba, proszę o opinię - macie, korzystacie? Nie kurzy się na półce? NAprawdę prosto wszystko przygotować? Muszę mieć argumenty dla męża żeby Go w razie czwego przekonać :P

Podoba mi się np. taki wypiekacz:
http://www.nokaut.pl/wypiekacze/wypiekacz-moulinex-ow310e-uno.html

Mam moulinexa ale wcześniejszy typ. Piekę często chleb, uwielbiam robić w nim ciasto do pizzy (wychodzi rewelacyjne), często zagniatam w nim ciasta wszelakie, robiłam w tym roku konfitury. A najbardziej się sprawdził i chodizł kilka razy w tygodniu, jak moje małe miały skazę białkową i sama sobie "czysty" chlebek mogłam czy bułeczki upiec :)
Dostałam do na prezent ślubny z mężem.

Offline Elcik Kobieta

My mieliśmy Zelmera http://www.ceneo.pl/2077338 fajny był (robił chleb, dżemy, ciasto mi nigdy z niego nie wyszło..) ale się szybko popsuł, oczywiście rok po zakupie, nie rozbieralne to to (no tylko raz...), ale dzięki temu małż zaczął piec chleb w piekarniku dokładnie wg tego samego przepisu co do maszyny i jest znacznie lepszy, mniej czuć drożdże, dłużej jest świeży i się nie kruszy tak jak maszynowy...

Offline justyna85 Kobieta

ja chleb piekę w piekarniku , sama zagniatam ciasto zajmuje mi to mało czasu a chlebek jest rewelacja no i nie muszę kupować maszyny

Offline ciriness

My mamy od 2 tygodni  Zelmer 43z011, chlebek wychodzi rewelacja. Dzisiaj zrobiliśmy też pizzę.

Na pewno inaczej smakuje chleb z piekarnika gdy się go odpowiedni przygotuje ale do maszyny wrzuca się wszystko a ona sama wszystko robi, chleb jest rewelacyjny, najlepszy jaki jadłam w życiu a ponadto ciepły na śniadanie (nastawiamy z opóźnionym startem)

Chlebek jest super, ale po pewnym czasie po prostu nie idzie na niego już patrzeć... zobaczycie same o czym mówię. Drażnił mnie już nawet zapach i zaczęłam jeść bułki i chleb ze sklepu ze smakiem  ;) Tyle, że my może trochę przesadziliśmy, bo był taki czas, że tylko piekliśmy chleb, nie kupowaliśmy pieczywa wcale...