e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 440841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .:Anka:. Kobieta

dziewczyny czy użytkujecie moze takie wkłady do szuflad?
są praktyczne?
http://allegro.pl/peka-wklad-na-talerze-do-szuflady-90-i1484849521.html

rybkawiedenka

• Gość
Ania ja miałam ale wymontowałam, bo mi to przeszkadzało. Grubsze tależe nie wchodziły (np z Ikea) a cieńsze opierały się jeden o drugi i strasznie dużo hałasu robiły.

dzięki za info!
w takim razie rezygnuję

Offline *Ewelina* Kobieta

Chce zakupic sobie lodowke ktora pobiera nie za wiele prądu--jaką polecacie?>?

Offline :martyna: Kobieta

Wg mnie musisz patrzeć na klasy energetyczne...A+ są najlepsze.

Offline Zaneta_81 Kobieta

ja mam A++ Samsunga

Offline *Ewelina* Kobieta

A co z tymi A-10%

Offline .caril.

najwyższa klasa energetyczna to A+++

model z oznaczeniem A-10%, ma o 10% lepszą efektywność energetyczną od urządzenia w klasie A.
czyli tak samo jak A+.
Analogicznie istnieją oznaczenia A-20%, A-30%, czyli klasę A++, A+++.

Offline Elcik Kobieta

Hej,
podnoszę temacik z racji że nasza pralka Electrolux po 4 latach powiedziała pa pa.... jakie macie praleczki i jakie polecacie/odradzacie?

uuu...ja mam siemensa od 10 lat; a od prawie 4ch pierze dzień w dzień.
i nic, absolutnie nic się nie dzieje.

Offline Elcik Kobieta

A jaki model? u nas jutro ma niby przyjść serwis, ale chyba umarła elektronika w butach, więc już się za nową rozglądam chcąc nie chcąc.... eh jak bez ręki..

siwamat czy jakoś tak
moja pralka ma jedną wadę - nie widać ile czasu zastalo do końca programu prania

Offline loona Kobieta

Elcik. Przeczytaj wątek. Wiele w nim pisałyśmy nt pralek.

Offline masumi85 Kobieta

Ja ma gorenje ws 53121 i jak narazie super. Kupiona ze względu na tani serwis, a i pralka w bardzo kuszacej cenie bo tylko 1400 zł.
Mój wujek od wielu, wielu lat ma zakład naprawy pralek i wlasnie polecił ta firme.
Najdrozsza część do wymiany kosztuje tylko 250 zł (widziałam na własne oczy cennik).
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline Elcik Kobieta

loona czytałam ale wątki były sprzed x czasu, więc jesteśmy bogatsi o doświadczenia i pewnie wiele się zmieniło...

ponoć elektrolux nasz 4 lata to długo wytrzymał... serwis powiedział ze po 3 latach padają moduły i naprawa 700zł. Nasz wybór padł na Aristona :) no zobaczymy, jak na razie cud miód orzeszki: 1400 obrotów (po co to komu), 6kg wkładu i 44l pobierania wody, tryb 15 i 30min, tylko prądu trochę żre bo klasa A a nia A++++ :) ...i takie tam, aa tryb dziecko ma na ciuszki, butelki, zabawki :)

Offline Elcik Kobieta

Dzięki dzięki, ale tylko ładowana od góry wchodzi w grę z uwagi na gabaryty łazienki. Już Ariston stoi i kręci :)

Offline justyna85 Kobieta

a ma ktoś może z Was "inteligentny" piekarnik? ten co tak wszystko sam dobiera do rodzaju potrawy?bo sie zastanawiam nad kupnem takiego

Offline ewajasz Kobieta

Dziewczyny a jaką zmywarkę, 60 cm.,  pod zabudowę polecacie? Zastanawiam się nad bochem ale one mają i plastikowe i metalowe dno. Nie mam pojęcia które lepsze?

Ktos pytal o zmywarke Mastercooka, mam i nie polecam.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline .caril.

zmywarę mam firmy ariston i sprawuje się bardzo dobrze.
moi rodzice i przyjaciółka mają bliźniacze modele, ale 45cm i też nie narzekają.
cicha, z małym poborem wody, energooszczędna :)

a ma ktoś może z Was "inteligentny" piekarnik? ten co tak wszystko sam dobiera do rodzaju potrawy?bo sie zastanawiam nad kupnem takiego
ja mam siemensa (piekarnik z funkcją pary); nie wiem czy o taką ineteligencję ci chodzi ;-) ale w nim są progtamy np. do pieczenia kurczaka - ustawiasz ilość, stopień zarumienienia i on sam dobiera temp i czas.
mozna w nim piec, rozmrażac, ciasto wyrabiać, piec ryby na parze i milion innych rzeczy...gotować jajka, wekować słoiki i wyparzac butle  :)

anka a układa włosy i usuwa ciąże???  ;D ;D ;D

fajowy a używałaś już któregos z dodatkowych funkcji?

;) ;) ;) ;) ;) ;)

aż tak dobry nie jest  ;)

korzystałam z kilku; chciałabym częściej ale od jakiegoś czasu nie mam chęci na pichcenie w kuchni  ::)
ale najwyklejsza pizza z biedronki podgrzana z uzyciem pary smakuje wybornie  :D :D

ano widzisz jednak para to para

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
a ja się czaję na ten sam piekarniczek lub analogiczny Boscha  ;D i cieszą mnie opisy Ani

Anka a możesz podać jaki masz model piekarnika? i Ty liliann o którym z boscha mówisz?

ja mam taki

http://www.siemens-home.pl/produkty/piekarniki-i-kuchenki-mikrofalowe/piekarniki-kompaktowe-i-parowe/HB36D672.html?source=browse

lila napewno pisała o takim samym tyle, ze od bosha. nawet chyba symbole mają takie same albo baaardzo zbliżone

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Anka pytanie od mojego męża...on działa również bez pary?
bo wiesz frytki musi sobie zrobić w piekarniku...

hmm ale na stronie patrzę ,że one maja tylko 35litrów to jakoś mało chyba co?