e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 364273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
własnie dostałam to cudo  :-\ i sama nie wiem co z tym teraz począć. Nawet miejsca na blacie mi szkoda, więc najlepiej byłoby sie tego pozbyc.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
wystaw na allegro...

Offline :martyna: Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny, miała któraś z Was do czynienia z lodówką Samsunga Side by side? Dokładnie chodzi mi o typ RSH1PTBP. Potrzebuje informacji, czy się sprawdza.

caril

• Gość
brat męża użytkuje ten model od kilku miesięcy i poza wymagającą w czyszczeniu czernią jest zadowolony.
sami też będziemy jesienią kupować side be side tej firmy :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Martyna zbieraj info o lodówie....też się na nią czaję....

• Chuck Norris
brat męża użytkuje ten model od kilku miesięcy i poza wymagającą w czyszczeniu czernią jest zadowolony.

I nie ma problemów z kostkarką? Łatwo wydaje lód?
Czerń zawsze jest wymagająca:)

caril

• Gość
lód i zimna woda to jak dla mnie jej największe zalety i nie ma żadnego problemu.
jak dla mnie dużo gorsza w obsłudze jest lodówa teściów, ale to nie samsung ;)

z tym czyszczeniem to pewnie tak samo jak z innym kolorem - jak ktoś pedantyczny to różnicy nie robi :)
a pięęękna jest ;D

• Chuck Norris
Piękna, piękna. Nastawiłam się na Bosch, ale droższa o 2/3, a dowiedziałam się, że jakościowo tak samo. Samsung teraz w promocji, więc trza brać.
Samsung teraz w promocji, więc trza brać.

tiaaa, wczoraj jeszcze była...

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja tez sie napaliłam na boscha...
ale ten samsung też niczego sobie  :)

• Chuck Norris
Za lodówę Boscha już na pewno podziękujemy. Mąż w końcu też ma przestawiony tor myślenia i zdjęłam mu ja i doradca klapki Boscha z oczu:)
Tak samo z płytą indukcyjną.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a co złe???
czy cena na wyrost??
ja mam Boscha piekarnik i chwalę sobie...

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja też! i już sobie wybrałam piekarnik z funkcją pary, ekspres do zabudowy i zmywarkę (teraz mam siemensa i jeszcze tę firmę ,uszę dokładnie oblookać)

• Chuck Norris
My tutaj oprócz okapu wszystko mamy Boscha.
Chodzi o cenę, że płaci się za firmę, a jakościowo jest porównywalna do Samsunga (jeśli chodzi o lodówkę) i Amici (płyta). Ma dokładnie te same parametry, a jest tańsza o 700 zł (o ile dobrze pamiętam). Przy lodówce różnica jest dużo większa.

Piekarnik bez dwóch zdań bierzemy Bosch, może nawet ten sam, co mamy tutaj.

Do zmywary Bosch mam zastrzeżenia, ale w sumie moi rodzice mają innej f-my i też ocena nie jest w pełni zadowalająca.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zmywarkę mam Aristona podobnie jak płytę i nie mam zastrzeżeń...żadnych, ani do jednego ani do drugiego...

• Chuck Norris
Ja dałam listę z moimi typami komuś, kto się na tym zna i czekam na znak. Ponoć ceny sprzętu mają iść w górę, więc trza się streszczać.

caril

• Gość
martyna nie wiem, gdzie znalazłaś dobrą cenę, ale w mojej i męża rodzinie agd kupujemy często na electro.pl (ten samsung też z tego sklepu)
co prawda w tej chwili nie mają jej na stanie, ale może się pojawi jeszcze...

bezstronny doradca to skarb, ale najważniejsze to zwrócić uwagę na klasę oszczędności i gwarancję, bo rok czy dwa robią różnicę, a czasy "wiecznych" sprzętów agd już nie wrócą ;)

• Chuck Norris
Teraz się wycwanili i przy większości sprzętu jest 24 m-ce, ale oczywiście można dokupić i tak za 5 lat gwarancji mogę zapłacić 780 zł!
Ja patrzyłam w euro rtv agd, była tam promocja, ale się zmyła. Zła jestem. Doradca owy jest również z tego sklepu i może uda nam się załatwić taki rabat.

Offline izabelle13 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 8.09.2007
Moja znajoma użytkuje side by side Bosch i jest zadowolona a z kolei kolega ma samsunga i bardzo sobie chwali.
Z reguły przedłużenie gwarancji na trzeci rok to ok. 10 % wartości sprzętu także do przełknięcia.

Jeśli chodzi o euro to czasami mają dostępne modele na stronce internetowej , a w sklepie nie- i zamawiając na ich stronce jest taniej .

• Global Moderator
  • Chuck Norris
byłam dziś w media pooglądać lodówki...oczywiście najbardziej spodobały mi się takie za 9tys...

a macie jakieś doświadczenia z piekrnikiem parowym?albo "zwykłym" z funkcją pary?

• Chuck Norris
Taa Ania, mi też się podoba taka za 7900zł.

• Global Moderator
  • Chuck Norris
 :czeka: gdzie można dostać maszynkę do drukowania pieniędzy  ::)  ;) ;) ;)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Aniu jak znajdziesz taką, prosze daj znać  ;D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
oj, ja też chętnie poproszę o namiary na taki sprzęt  ;D

Offline jumi_1979 Kobieta

• uzależniony
Dziewczyny, czy pojemnik na warzywa/owoce z regulacją wilgotności to sprawa warta wzięcia pod uwagę czy raczej bajer? Zastanawiam się nad lodówką Bosch KGN 36A73 z tymże pojemnikiem, kostkarką i PizzaBoxem lub Boschem KGN 39Y42 bez pojemnika (za to z większą pojemnością zamrażarki, kostkarka +PizzaBox). Obie mają komorę "0" dla mięsa i ryb. 

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Dziewczyny, czy pojemnik na warzywa/owoce z regulacją wilgotności to sprawa warta wzięcia pod uwagę czy raczej bajer? Zastanawiam się nad lodówką Bosch KGN 36A73 z tymże pojemnikiem, kostkarką i PizzaBoxem lub Boschem KGN 39Y42 bez pojemnika (za to z większą pojemnością zamrażarki, kostkarka +PizzaBox). Obie mają komorę "0" dla mięsa i ryb. 

My mamy lodowke Boscha wlasnie z ta opcja choc inny model. Swiezosc przechowywanych tam wedlin, serow - nieoceniona, takze ja osobiscie polecam.

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
laski, a ja szukam zwykłego okapu podszawkowego 50 cm.. mozecie cos polecic?

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.

Mastercook

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008

Mastercook

Potwierdzam i też się mogę pod tym podpisać.

My chcąc nie chcąc musimy zakupić suszarkę na ubrania, zastanawiam się nad electroluxem. Podpowiecie coś w temacie :?:

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
ok, ale może macie jakis konkretny model?

Offline .monia. Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
Dziewczyny, czy może któraś z Was ma lodówkę beko gne 114610 fx? Zastanawiamy się nad zakupem tego modelu, ale chciałabym poznać wcześniej jakieś opinie :)