e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Na czym NIE oszczędzać? - Wasze zdanie  (Przeczytany 80499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NaSl

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.08.2016
Moim zdaniem odpowiedź jest prosta: jeżeli chcemy aby nasz ślub był dobrze zorganizowany,a każdy z gości zadowolony z przyjęcia, to nie powinniśmy oszczędzać na nim, zarówno na jedzenie jak i zespole czy alkoholu. Jedne co można sobie podarować to atrakcje jak fajerwerki.

Offline Ae_ndżelika Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.06.2020
  • Ślub w: Bydgoszcz
Teoretycznie prawie nikt nie chce oszczędzać, a praktycznie prawie każdy musi. Zgadzam się, że jedzenie i muzyka to podstawa (dla mnie także zdjęcia). Osobiście uważam, że można sporo zaoszczędzić na ubiorze, samochodzie i obrączkach. Warto po prostu nie wybierać opcji z górnej półki : )

Offline Polimorfa

• nowicjusz
My poświęciliśmy trochę czasu na znalezienie odpowiedniej sali na wesele. W końcu udało nam się znaleźć salę w Łodzi i absolutnie nie żałujemy, bo wesele wyszło wspaniale. Jakby ktoś był zainteresowany to była to sala Pomorska.
« Ostatnia zmiana: 22 marca 2018, 16:42 wysłana przez zibi »

Offline białaróża

• nowicjusz
  • data ślubu: 17,03,2018
  • Ślub w: Łuszczów
Ja myślę ze najważniejsza jest sala, muzyka i fotograf/kamerzysta do uwiecznienia pieknych chwil. My wybraliśmy salę koło Lublina nazywa się Zajazd Hetman to najpiekniejsza sala na jakiej kiedykolwiek byłam :) Dużo miejsca, pyszne jedzenie i przesympatyczna pomocna obsługa. Ceny tez nie bardzo wysokie no i blisko domu jak dla nas. Warto było na nią poczekać :D
« Ostatnia zmiana: 5 czerwca 2018, 12:52 wysłana przez zibi »

Offline Michcia

• nowicjusz
  • Ślub w: Polska
Na ślubie nie powinno się oszczędzać. Suknia, fotograf, sala czy zespół jak będą słabe to i wesele nie będzie się nikomu podobać. Ale na zaproszeniach, samochodzie do ślubu czy atrakcjach ślubnych- czemu nie ;)

« Ostatnia zmiana: 13 września 2018, 15:49 wysłana przez zibi »