e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Porod - Ciecie Cesarskie  (Przeczytany 37183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: Porod - Ciecie Cesarskie
21 marca 2013, 21:09
dziewczyny,czy któtas miala endometrium w bliznie po cc?W sensie bolesny,wyczuwalny  guzek który trzeba wyciąc i biopsje zrobic?dzieki z góry za odp
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
21 marca 2013, 21:32
Ja miałam po pierwszej płytko w bliżnie, kilka - usunęli raz dwa.
Po drugiej cesarce miałam w jajniku, wyłuszczali mi to laparoskopowo.

nie wiem czy było to badane przy pierwszej operacji, po drugiej miałam wynik badania w wypisie bo jednak guz miał 5 cm średnicy już.

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
21 marca 2013, 21:45
Aga ,a sam guzek -bolał Cie?uwieral itp?i ile musialas byc w szpitalu?
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
21 marca 2013, 21:54
Bolał gdy rósł, raz nawet wybił do wielkości dorodnej czeresni tuz pod skórą i dlatego się wybrałam do szpitala w końcu - bo tak bym nadal zwlekała. Tego w jajniku nie czułam, ale nadal rósł i nie reagował na silne leki hormonalne - bo nadzorowała go moja gin i w końcu się zdecydowalismy na usunięcie.
Za pierwszym razem nie pamiętam, ale to był zabieg  anie operacja, pierwszy dzień przygotowania, potem zabieg i chyba w czwartej dobie wyszłam.
Po laparoskopie trochę dłużej, bo w niedzielę sie zgłosiłam a w czwartek wyszłam.

Offline IreneA Kobieta

• nowicjusz
24 kwietnia 2015, 16:17
Ja z całego serca polecam cesarskie cięcie, jest to wymysł naszych czasów i jak to powiedział mój najukochańszy ginekolog na świecie, żadna kobieta w obecnych czasach nie powinna rodzić naturalnie, ale o tym nikt głośno nie mówi i nie powie... Miałam porównanie i serdecznie namawiam jednak na cesarkę:-)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
25 kwietnia 2015, 06:37
Kobieto weź się schowaj.

CC powinno się robić z konieczności, a nie z widzimisię rodzącej. To jest OPERACJA. Mi tam wisi co kto robi ale nie wmówisz mi ze kobiety nie powinny rodzic naturalnie.

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
25 kwietnia 2015, 11:51
Ja miałam cc z konieczności, bo mój gin jest przeciwny cesarkom szczególnie tym na życzenie, jak Ania napisała to jest normalna operacja, a operacja zawsze wiąze się z ryzykiem. Żałuję że dane było mi rodzić sn

Offline ladymagbet

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.04.1990
  • Ślub w: Krotoszyn
28 stycznia 2016, 10:31
Zreszta wystarczy poczytać na forum i odrazu się wywnioskuje że więcej dziewczyn ma traumatyczne przeżycia po SN niż CC

Poród naturalny nie wiem gdzie ma plusy ja widzę w sumie same minusy  ::)

3 najważniejsze plusy porodu naturalnego

• po porodzie naturalnym szybciej dochodzi się do siebie – po 2 godzinach kobieta jest w pełni sprawna (więcej: Połóg),
  • cięcie cesarskie to operacja, a wiele kobiet operacji się boi (operacja = możliwe powikłania),
  • rodząc naturalnie unikamy blizny pooperacyjnej!
« Ostatnia zmiana: 24 kwietnia 2017, 16:05 wysłana przez zibi »

• Chuck Norris
28 stycznia 2016, 11:10
Poród sn jest o wiele lepszy dla dziecka (nie mowie tu jeśli dziecko jest ułożone posladkowo)

Offline ladymagbet

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.04.1990
  • Ślub w: Krotoszyn
28 stycznia 2016, 11:14
Poród sn jest o wiele lepszy dla dziecka (nie mowie tu jeśli dziecko jest ułożone posladkowo)
Dokładnie a to chyba najważniejsze, prawda?

• Chuck Norris
28 stycznia 2016, 12:46
Dla mnie tak.....choć sama rodziłam przez cc ale u mnie oksy mnie nie ruszyło i cc było z konieczności, ale to inna bajka.
Ja nastawiałam się na sn....

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
28 stycznia 2016, 15:14
Ja również miałam rodzic Sn, żel nie pomógł wiec na drugi dzień miałam miec oksy.Jednak w nocy tętno zaczelo zanikać u szybko robili cc .Jesli przy drugim będę mogla miec wybór to również zdecyduje sie na cc