e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: cena bukietu  (Przeczytany 53579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline solaris86 Kobieta

• nowicjusz
Odp: cena bukietu
4 września 2012, 10:44
Hej dziewczyny, Zależy mi na oryginalnym i tanim bukiecie.  Nie musi być mega profesjonalnie wykonany, ale chciałabym, aby miał w sobie to coś:) Całe przyjęcie będzie w stylu retro, więc miło by było, aby wiązanka pasowała do całości.  Czy znacie jakąś ciekawą bukieciarkę z Łodzi?

Offline marinaka Kobieta

• nowicjusz
10 września 2012, 10:28
Podczas organizacji swojego ślubu też miałam problem z doborem kwiatów bo u mnie w mieście (Poznań) były strasznie drogie.  Z pomocą przyszedł mi portal spam !!!, w którym znalazłam dużo cennych informacji i między innymi katalog kwiatów, z którego skorzystałam.  Polecam serdecznie.
« Ostatnia zmiana: 10 września 2012, 10:33 wysłana przez KAHA »

Offline SandraGorka

• nowicjusz
  • data ślubu: 16 lipca 2016
  • Ślub w: Piekielnik
12 stycznia 2016, 00:44
Ceny wahają się od 120zł w górę . Najlepiej poprosić o bukiet i nie wspominać ze jest ślubny. Mam wrazenie że słowo "ślubny" powoduje + 100zł do ceny :D

Offline Milagros25

• nowicjusz
6 kwietnia 2016, 11:35
No to nie wiedziałam że aż tak drogo za taki bukiet. Pewnie tylko dlatego że jest ślubny. gdyby nie to, to cena byłaby znacznie niższa.

Offline bieneko0 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 03.06.2017
  • Ślub w: Poznań
20 lipca 2016, 12:07
Tez zdziwiła mnie cena bukietu ślubnego! nieraz kupowałam piękne bukiety na urodziny, imieniny i inne okazje i mieściłam się w 50 zł i myslłam, że tez tak będzie w przypadku ślubnego bukietu a tu mi wystrzelili z kwotą 150 zł!!! szok  :o

Offline Sansa Kobieta

• nowicjusz
2 sierpnia 2016, 10:21
Ja widziałam ostatnio Pannę Mlodą, ktora miała jako bukiet jedną różę. I super to wyglądało.

Offline Anitta

• nowicjusz
6 października 2016, 13:50
u mnie za bukiecik czerwonych róż zapłaciłam tez 100 :)

Offline Ona112

• nowicjusz
  • data ślubu: 14-11-2008
  • Ślub w: Warszawa
11 października 2016, 11:43
Ceny są różne. Jesli dogadasz się w kwiaciarni uda Ci sie zrobić to na czym Ci zależy za nieduże pieniądze. Powodzenia

Offline lara246

• nowicjusz
  • Ślub w: Świdnica
13 października 2016, 18:16
 ??? ??? ???

Offline Andi

• nowicjusz
19 listopada 2016, 19:56
U mnie cena 100 zł i też lepiej nie wspominać że na ślub bo podniosą cenę. Cwaniaki okradani są przez państwo poprzez wysoki ZUS i odbijają sobie na klientach.

Offline Bobston

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.11.2011
  • Ślub w: Warszawie
1 czerwca 2017, 12:39
Kwiaciarnia Grodzisk Mazowiecki oferuje bukiety ślubne w dobrej cenie, są profesjonalnie wykonane i piękne - ja kupiłam byłam bardzo zadowolona :)
« Ostatnia zmiana: 1 czerwca 2017, 12:51 wysłana przez zibi »

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
7 czerwca 2017, 12:38
Oczywiście można zamówić kwiaty nie wspominając o tym, że są na ślub, określić górną kwotę (np. 50zł).
Jednak warto mieć świadomość, że bukiet ślubny musi np. wytrzymać dłuższy czas bez dostępu do wody. W związku z tym ważną kwestią jest przygotowanie kompozycji (gąbka florystyczna, fiolki z wodą do np.storczyków) lub wybór kwiatów bardziej wytrzymałych, które nie zwiędną po pół godzinie.
Z tego, co się orientuję bukiety ślubne to koszt około 250zł (Szczecin).

Offline joannamik

• nowicjusz
13 czerwca 2017, 11:26
A czy nie uważacie ze 100zł za bukiet na godzinę to nie jest przesada? Kwiaty w hurtowni można kupić za kilka zł i też samemu zrobić bukiet. Wystarczy trochę zdolności manualnych i gustu.

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
13 czerwca 2017, 11:43
Gorzej, jak ktoś tych zdolności nie ma.
Biorąc pod uwage mnogośc spraw, którymi trzeba się zając w przeddzień i w dniu ślubu, lepiej (w mojej subiektywnej opinii) zdać się na zawodowców (choćby w kwestii bukietu), mieć sprawę odfajkowaną i ze spokojem zająć się innymi rzeczami.

P.S.Kwiaty w hurtowni za kilka złotych - niestety nie spotkałam.