e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BUTY - ale jakie ?  (Przeczytany 80780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nika

Odp: BUTY - ale jakie ?
2 października 2009, 08:11
Niestety ubiegłoroczne buciki są za małe, trzeba będzie nowe nabyć  ::), muszę te Bartki dokładnie pooglądać, wczoraj widziałam fajne z Geoxa, tylko cena 230 zł.

2 października 2009, 08:29
bartki maja membrane sympatex (czy jakos tak.nie wiem jak sie to pisze) i sa ok. nóżki ciepłe, butki nie przemakaja.

Offline Elcik Kobieta

5 października 2009, 15:03
My znów postawiliśmy na Bartki.... buciki jesienne 149 + kaloszki ocieplane 40zł... Pati miała wcześniej bartki rozmiar 21 i pumy rozmiar 22... teraz mierząc stópkę miała ok rozmiar 21,5... Pani nam chciała sprzedać rozmiar 21 (ponoć jak 22)... kupiliśmy 22 (jak 23), na długi czas mają starczyć a nie, na 1 miesiąc...najlepsza przymiarka: w Bartku mają takie wydrukowane stópki które można do buta wsadzić, mierzysz stópkę i wsadzasz tą wkładkę do buta to końca i widzisz ile jest luzu.

Mamy takie:

Offline agulkaaa Kobieta

5 października 2009, 20:26
śliczne te buciki

Offline Agnieszka_J Kobieta

5 października 2009, 21:29
jeśli chodzi o buciki zimowe dużo ma wyjmowane wkładki i mozna postawić samą stópke i tak zmierzyć czy długość buta jest ok

Offline dziubasek Kobieta

6 października 2009, 22:52
i ja trafiłam do tego wątku. przed nami wybrór domowego obuwia i zimowego...

Anusia, co w końcu postanowiłaś? Nkładasz kapcie Zuzce? Mój mały zaczął wstawać, nogi w samych ABSach rozjeżdżają mu się niemiłosiernie, wiec też myślę nad paputkami.
A zimowe buty spędzają mi sen z powiek... no nic... trzeba się wybrać do Bartka.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
6 października 2009, 23:10
z domowego polecam  kapcie z daniela.. ale to dla już  chodzących..

elcik.. zuzka ma identyczne buciorki.. własnie w nich lata :D

« Ostatnia zmiana: 8 października 2009, 23:22 wysłana przez monia »

6 października 2009, 23:38
dziubasku a myślisz że nikoś tej zimy będzie łazikował po śniegu?
opłaca sie inwestować w bartki?

7 października 2009, 07:17
dziubasku a te skarpetki z absem to cienkie czy frotkowe? ze ściagaczem czy bez ? Bo u Zu wszystkie cieplejsze czyli frotkowe skarpetki z absem są bez uciskowe i tym samym jej spadały z nóg. A jak miała takie cieńsze, ze ściągaczem to było ok.

Offline Elcik Kobieta

7 października 2009, 09:39
Monia moja jeszcze dobija pumy bo nie za mokro i nie za zimno jest (a wogóle to pumy w Bartku gorąco polecam dla świeżo chodzących malutkich, podeszwy mają z abs i są miękkie i solidne).

Offline aneta_81 Kobieta

7 października 2009, 09:57
och, w ogole BARTEK to solidna firma.. ja juz sie zakochałam w kozaczkach  :Serduszka: ale jeszcze poczekamy z miesiac ...

Offline Elcik Kobieta

7 października 2009, 10:04
Poczekajcie aż Wam kaloszki pokażę :))

7 października 2009, 11:00
dziubas wczoraj bylam z Zu u neurologa i zapytalam kiedy kupic najlepiej buty. Powiedziała, że najlepiej buty i kapcie kupic jak dziecko w 90 % stoi w ciagu dnia. Stopka najlepiej sie rozwija jak nie ma bucikow. Także butkow jeszcze nie kupuje, a kapcie chcialam kupić te czerwone co wkleilam jednak nie bylo Zuzinki rozmiaru wiec sobie darowalam i Zu smiga dalej w takich paputach ze skorkowa podeszwą i nie ma źle ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline dziubasek Kobieta

7 października 2009, 11:11
Nie wiem, czy mały będzie biegał po śniegu, zależy ile zima potrwa, ale myślę że roczek już przejdzie... a to będzie styczeń. czy warto inwestować w Bartki? kij tam wie... nie znam się, więc pytam :) a gdzie mogę jeszcze obadać inne buciorki?
Aniu, Nikodem ma te paputki ze skórkową podeszwą- w tej chwili służą nam za wyjściowe, ale chyba jedne przeznaczę do latania po domu :) dzięki!

Offline .:Anka:. Kobieta

7 października 2009, 11:24
Aniu, ja widziałam super butki w bacie i za mniejsza kase niż bartki

7 października 2009, 11:46
A te Elefanten, nie są dobre?

Ania, powiem Ci, że Zu smiga na tych skórkowych jak maly samochodzik więc polecam ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

7 października 2009, 11:59
elefanten też są dobre

7 października 2009, 13:48
czy snieg będzie czy go niebędzie to i tak Nikoś będzie chciał polatać po dworzu. A dla początkującego chodziarzato lepiej aby śniegu w tym czasie gdy chce po dworzu pobiegać nie było...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
7 października 2009, 14:18
Aniu mysle ze nie ma sensu inwestowac w Bartki. Wybierz sie do Deichmanna, Elephanteny są jak najbardziej ok. Ja też muszę sie tam wybrać, a potem obadam co mają w Bartku.

rybkawiedenka

• Gość
7 października 2009, 21:37
Ja tam nie jestem za bartkiem, kupiłam Tosiakwoi jesienne w Ecco jak w ubiegłym roku, na te ocieplane mam jeszcze chwilę czasu.

7 października 2009, 22:35
moja lata poki co w adikach i takich półbutach rózowiastych
ale jak sie rozglądałam po naszych sklepikach to powiem wam szczerze że wyboru jeszcze nie ma
ecco zaczynają sie od 220,-  :o a bartki ok 200
a np primigi 165,- baaaaaaardzo fajne włoskie buty
super miekka podeszwa, ciekawe wzornictwo i materiały fajne

Offline Elcik Kobieta

8 października 2009, 09:35
Ja nie upieram się przy Bartku, ale obchodziliśmy sporo sklepów za pierwszymi butkami i nic nie pasowało z uwagi na wysokie podbicie Patrycji.... w Bartku kupiliśmy 2 pary... może później będzie łatwiej z doborem butków.

Ps. Nie mogę wkleić linka do zdjęcia kaloszków.....chyba coś się tutaj spsuło...

Offline aneta_81 Kobieta

8 października 2009, 10:12
mozna w Bartku wybrac buty a zamowic w necie..wychodzi taniej.
ja juz upatrzyłam sobie kozaczki za ok. 100 zł  :D a w samym sklepie kosztowały 150...

rybkawiedenka

• Gość
8 października 2009, 10:16
Ja ecco kupuję po MAX 150 pln, te obecne kupiłam za 139 pln. Ja nie wiem czy to w Warszawie są niższe ceny
???

Offline Mariolka Kobieta

8 października 2009, 10:19
chyba tak, bo ecco to sraszie drogie normalnie są
nawet na allegro jak szukałam butów to ecco średnio za prawie 300zł
dla mnie to jest za dużo...

8 października 2009, 10:26
Ryba u nas też ecco sa po 300pln  :o

Offline Nika

8 października 2009, 10:31
U nas Bartki dużo tańsze w porównaniu z Ecco, ale muszę jeszcze te wspomniane przez Jagódkę Primigi, obejrzeć

rybkawiedenka

• Gość
8 października 2009, 10:43
No co wy, u nas owszem, te najnowsze kolecje są drogie ale ja kupuję modele z lat poprzednich i są o połowe tańsze!

Chciałam kupić te - u nas w sklepie w cenie 150 pln!

Kupiłam takie, blado fioletowe za 139.00

Zeszłoroczne ecco chcę sprzedać bo są jeszcze super, a szkoda wywalić.

Te jakie śliczne, za niecałe 200 pln

Te świetne za 140 pln

8 października 2009, 10:51
no ja za 300 widziałam kozaczki na zimę
a takie jesienne kupiłam w bacie za 69pln

Offline Elcik Kobieta

8 października 2009, 11:24
Nasze kaloszki:

39.90 w Bartku, na allegro można dostac za 35 z przesyłką (wysokie podbicie u dziecka nie przeszkadza, wsadza się gładko :) i sa ocieplane)