e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pierwsze urodziny i wszystko na ten temat :)  (Przeczytany 31760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Ja też mówię tylko tym, którzy pytają, co kupić, bo też uważam, iż to tak jakbym narzucała "masz przyjść z prezentem" (mówię, że mamy konta dla Dzieci i oszczędzamy na Ich studia :P )

polecicie jakiś sklep internetowy z balonami, serpentynami itp?
No właśnie - polećcie proszę, bom uziemiona z dwójką dzieciaków na antybiotykach, a roczek blisko!
Elu, a Ty zamawiałaś?

Offline scorpio

• bywalec
  • data ślubu: 1,8'09
Gagatka, ja po malym mam jeszcze talerzyki papierowe, serpentyny do zawieszenia na sufit i baner akurat na roczek dla chlopca. Zostalo po roczku. Z braku czasu zapomnialam zawiesic i tak leza. Talerzyki mialy byc do ciasta, ale z racji wypitych % zupalnie o nich zapomnialam. I tez leza. Wszystko zafoliowane. Jakbys byla chetna to zapraszam na priw.

Offline cytrusiaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.07.2006
Co roku kupuję u tego sprzedawcy jest ze szczecina można odebrać raz w tygodniu w piatek osobiście opłata 5 zł mają bardzo duzy wybów
http://allegro.pl/my_page.php?uid=16824842
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki cytrusiaaa, faktycznie duży mają wybór (to jest ten sklep przy Dworcu PKP?) ale akurat nie mieli na stanie 2 sztuk obrusów, które sobie upatrzyłam, komentarze też mieli negatywne za niezrealizowanie zamówienia, więc zamówiłam wszystko u innego sprzedawcy. Mam nadzieję, że dojdzie na czas.

Offline Ola888

• Chuck Norris
tete Ja uważam,że osobom, które się same nie zapytają, nie narzucałabym, co mają kupić.
Może to zabrzmieć niegrzecznie, chciwie i pazernie... ;D
jak ktoś zapyta, możesz coś zasugerować...a tak to ktoś może czuć się urażony

Mądre!!! Też nie pytana nie mówię

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Co roku kupuję u tego sprzedawcy jest ze szczecina można odebrać raz w tygodniu w piatek osobiście opłata 5 zł mają bardzo duzy wybów
http://allegro.pl/my_page.php?uid=16824842

Ja już dwa razy u nich kupowałam i się nie zawiodłam mimo, że faktycznie mają dość dużo negatywnych komentarzy.

Dziewczyny gdzie w plenerze w okolicach lub w Szczecinie można zrobić urodziny dla 3 latka?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Ada możesz zapytać Lilę, kojarzę, że Ewa ma urodziny chyba w lipcu i Ona robiła w plenerze.

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
Agroturystyka w smetowicach za przeclawiem ma opcje urodzin w plenerze.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
O tak, Smętowice są fajne. W zeszłym roku byliśmy na jednych urodzinach a teraz zrobimy tam chyba roczek Dominika. Minusem jest dla mnie to, że teren jest ogromny a jak dzieci się rozbiegną to rodzice a przynajmniej jedno pójdzie pilnować dziecko i towarzystwo się trochę rozchodzi. Ale ogólnie bardzo fajnie.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Ewa miała w Smętowicach drugie urodziny...fajne miejsce, aczkolwiek rozległe...

Poproszę typy na fajną knajpę na roczek...
Spotkanie ma być raczej rodzinne, nie typowe kinder-party...
Mi osobiście łeb już od myślenia pęka, bynajmniej nie o urodzinach,  co gorsza w dzień urodzin syna wracam z Lucerny i muszę mieć wszystko przygotowane już przed, czyli na mój następny dzień po powrocie...

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
A robił ktoś samodzielnie dekoracje na roczek w domu? Brakuje mi pomysłów...

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Może tu znajdziesz jakieś inspiracje http://www.pinterest.com/search/pins/?q=birthday%20party
On 2011
Ona 2013

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Aaa, zapomniałam o tej stronie, dzięki :-)

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Zapomniałam o tym wątku ;D czas odświeżyć ;)
Natalka 4.11.2012

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Zastanawiam się nad tortem... Czy zrobić, czy kupić... I z jakim motywem. Adrian nie ma jeszcze sprecyzowanego gustu, lubi różne rzeczy, różne zabawki. Z postaciami z bajek wydaje mi się bez sensu narazie  ::). Ehh, dużo do przemyślenia :-)

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
Selena jak będziesz robiła z gotowej masy dekoracje to ja mam fajne foremki - na roczek. Jak chcesz to tyle ci foty

Offline aisa

• nowicjusz
Ja zamawiałam od sowy - lekki śmietanowo - owocowy z motywem Kubusia Puchatka.  Chciałam taki tort, żeby mały mógł chociaż trochę spróbować, w końcu to jego urodziny były.  Ale jak masz zdolności, to samodzielne wykonanie jest dobrym pomysłem.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Elisabeth, no właśnie jeszcze nic nie wiem... nie wiem, czy sama zrobię, chciałabym, ale chyba muszę spróbować wcześniej.

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
ok jak coś to daj znać

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
selena. ja zrobilm pannom dwa torty i na kazdym(bialym) byly takie fajne kolorowe kola i ulepilam do tego figurki kazdej. Nawet przemyslalam? jak beda ubrane,bo sukienki tez zrobilm jak te, ktore mialy w 1 urodziny. Wszystko z lukru plastycznego.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Polecam lukier plastyczny, zrobiłam tort w kształcie samochodu, zrobił furorę :-)

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Selena wrzuć zdjęcie tortu i dekoracji ;D jak urodziny się udały?
Natalka 4.11.2012

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
Proszę: http://trabaya.blox.pl/resource/100_8151.JPG . Zdjęcia dekoracji nie mam, były zwykłe serpentyny i balony z 1 i napisami "mam już roczek", Adi miał czapeczkę, były takie gwizdki do dmuchania czy jak to się tam nazywa, piszczące. Z motywem 1 zrobiłam jeszcze babeczki.

Urodzinki udały się świetnie, tort Adrianowi nie smakował, spróbował łyżeczkę, krzywił się cały, a jak dałam mu na palec kremu to już w ogóle, wszyscy się śmiali, no ale on nie jada takich rzeczy, więc go nie zmuszałam. Ogólnie tort wyszedł mi przepyszny, polecam kremówkę z mascarpone.

Aha, daliśmy mu do wyboru od lewej: książkę, długopis, stówę, różaniec i kieliszek. Ponieważ już chodzi, podszedł do tego z przodu i chciał sięgnąć lezącą na środku stówę, ale się zakołysał, to wstał, podszedł z lewek, oparł się ręką o książkę i złapał stówę :D A zaraz potem długopis :D. Wniosek? Będzie zarabiał kokosy pisząc książki :D

Offline Pamitka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2010
Świtny torcik.  Dla mojej małej zawsze piecze torcik babcia.  Jednak taki z kwiatuszkami i napisem (w normalnym kształcie).  :)

Szkoda, że nie wiedziałąm wczśniej, o tym, że ustawia się dziecku różne przedmioty i patrzy co weźmie do rączki, bo na pewno też zrobiłabym taki test.  :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
6 urodziny to też wyzwanie.

Poszukuje patyczków jak te:

http://www.partymika.pl/urodziny-kraina-lodu/

Produkcja pomponów trwa - jakie to proste zrobic pompon z tiulu, nawet ja antytalen potrafię 8)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Ę tam, przesadzasz. Urodziny jak urodziny, ja nic specjalnego na 6 nie robię ;-) specjalnie to jazdę można traktować ;-)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ę tam, przesadzasz. Urodziny jak urodziny, ja nic specjalnego na 6 nie robię ;-) specjalnie to jazdę można traktować ;-)

Ty nie musisz, ja chcę i uwielbiam radość w oczach moje dziecka kiedy widzi piękny tort i fajnie udekorowany pokój i stół - tak jak sobie wymarzyła.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Anusia, przybij - dla mnie urodziny Lili to najważniejszy dzień w roku.
Na Święta się tak nie staram  :P

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
U mnie tak samo.  Urodziny małego to główne święto roku. Tort, dekoracje, prezenty przemyślane i dopieszczone.  W tym roku miał tort straż,  nawet strażak został zjedzony  ;D wcześniej była karetka i wyścigówki.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
U nas tort ma być taki:

http://torturi-sibiu.ro/tort-frozen-cu-elsa/

Pompony robie sama, takie w 3 kolorach: biały, jasno niebieski i ciemny

http://blog.mamissima.pl/a-niech-to-pompon/

Chciałabym zrobic Cake popsy te powyżej i pianki zerznięte od Carli  ;D