e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pierwsze urodziny i wszystko na ten temat :)  (Przeczytany 34814 razy)

Offline gagatka Kobieta

Ja też mówię tylko tym, którzy pytają, co kupić, bo też uważam, iż to tak jakbym narzucała "masz przyjść z prezentem" (mówię, że mamy konta dla Dzieci i oszczędzamy na Ich studia :P )

polecicie jakiś sklep internetowy z balonami, serpentynami itp?
No właśnie - polećcie proszę, bom uziemiona z dwójką dzieciaków na antybiotykach, a roczek blisko!
Elu, a Ty zamawiałaś?

Offline scorpio

Gagatka, ja po malym mam jeszcze talerzyki papierowe, serpentyny do zawieszenia na sufit i baner akurat na roczek dla chlopca. Zostalo po roczku. Z braku czasu zapomnialam zawiesic i tak leza. Talerzyki mialy byc do ciasta, ale z racji wypitych % zupalnie o nich zapomnialam. I tez leza. Wszystko zafoliowane. Jakbys byla chetna to zapraszam na priw.

Offline cytrusiaaa Kobieta

Co roku kupuję u tego sprzedawcy jest ze szczecina można odebrać raz w tygodniu w piatek osobiście opłata 5 zł mają bardzo duzy wybów
http://allegro.pl/my_page.php?uid=16824842
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Lenka ur 04.02.2008
Laura ur 15.02.2013

Offline gagatka Kobieta

Dzięki cytrusiaaa, faktycznie duży mają wybór (to jest ten sklep przy Dworcu PKP?) ale akurat nie mieli na stanie 2 sztuk obrusów, które sobie upatrzyłam, komentarze też mieli negatywne za niezrealizowanie zamówienia, więc zamówiłam wszystko u innego sprzedawcy. Mam nadzieję, że dojdzie na czas.

Offline Ola888

tete Ja uważam,że osobom, które się same nie zapytają, nie narzucałabym, co mają kupić.
Może to zabrzmieć niegrzecznie, chciwie i pazernie... ;D
jak ktoś zapyta, możesz coś zasugerować...a tak to ktoś może czuć się urażony

Mądre!!! Też nie pytana nie mówię

Offline aadaa Kobieta

Co roku kupuję u tego sprzedawcy jest ze szczecina można odebrać raz w tygodniu w piatek osobiście opłata 5 zł mają bardzo duzy wybów
http://allegro.pl/my_page.php?uid=16824842

Ja już dwa razy u nich kupowałam i się nie zawiodłam mimo, że faktycznie mają dość dużo negatywnych komentarzy.

Dziewczyny gdzie w plenerze w okolicach lub w Szczecinie można zrobić urodziny dla 3 latka?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline gagatka Kobieta

Ada możesz zapytać Lilę, kojarzę, że Ewa ma urodziny chyba w lipcu i Ona robiła w plenerze.

Offline kjp83

Agroturystyka w smetowicach za przeclawiem ma opcje urodzin w plenerze.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ricardo Kobieta

O tak, Smętowice są fajne. W zeszłym roku byliśmy na jednych urodzinach a teraz zrobimy tam chyba roczek Dominika. Minusem jest dla mnie to, że teren jest ogromny a jak dzieci się rozbiegną to rodzice a przynajmniej jedno pójdzie pilnować dziecko i towarzystwo się trochę rozchodzi. Ale ogólnie bardzo fajnie.

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
Ewa miała w Smętowicach drugie urodziny...fajne miejsce, aczkolwiek rozległe...

Poproszę typy na fajną knajpę na roczek...
Spotkanie ma być raczej rodzinne, nie typowe kinder-party...
Mi osobiście łeb już od myślenia pęka, bynajmniej nie o urodzinach,  co gorsza w dzień urodzin syna wracam z Lucerny i muszę mieć wszystko przygotowane już przed, czyli na mój następny dzień po powrocie...

Offline selena Kobieta

A robił ktoś samodzielnie dekoracje na roczek w domu? Brakuje mi pomysłów...

Offline joannaM Kobieta

Może tu znajdziesz jakieś inspiracje http://www.pinterest.com/search/pins/?q=birthday%20party
On 2011
Ona 2013

Offline selena Kobieta

Aaa, zapomniałam o tej stronie, dzięki :-)

Offline dmonik44 Kobieta

Zapomniałam o tym wątku ;D czas odświeżyć ;)
Natalka 4.11.2012

Offline selena Kobieta

Zastanawiam się nad tortem... Czy zrobić, czy kupić... I z jakim motywem. Adrian nie ma jeszcze sprecyzowanego gustu, lubi różne rzeczy, różne zabawki. Z postaciami z bajek wydaje mi się bez sensu narazie  ::). Ehh, dużo do przemyślenia :-)

Selena jak będziesz robiła z gotowej masy dekoracje to ja mam fajne foremki - na roczek. Jak chcesz to tyle ci foty

Offline aisa

Ja zamawiałam od sowy - lekki śmietanowo - owocowy z motywem Kubusia Puchatka.  Chciałam taki tort, żeby mały mógł chociaż trochę spróbować, w końcu to jego urodziny były.  Ale jak masz zdolności, to samodzielne wykonanie jest dobrym pomysłem.

Offline selena Kobieta

Elisabeth, no właśnie jeszcze nic nie wiem... nie wiem, czy sama zrobię, chciałabym, ale chyba muszę spróbować wcześniej.

ok jak coś to daj znać

selena. ja zrobilm pannom dwa torty i na kazdym(bialym) byly takie fajne kolorowe kola i ulepilam do tego figurki kazdej. Nawet przemyslalam? jak beda ubrane,bo sukienki tez zrobilm jak te, ktore mialy w 1 urodziny. Wszystko z lukru plastycznego.

Offline selena Kobieta

Polecam lukier plastyczny, zrobiłam tort w kształcie samochodu, zrobił furorę :-)

Offline dmonik44 Kobieta

Selena wrzuć zdjęcie tortu i dekoracji ;D jak urodziny się udały?
Natalka 4.11.2012

Offline selena Kobieta

Proszę: http://trabaya.blox.pl/resource/100_8151.JPG . Zdjęcia dekoracji nie mam, były zwykłe serpentyny i balony z 1 i napisami "mam już roczek", Adi miał czapeczkę, były takie gwizdki do dmuchania czy jak to się tam nazywa, piszczące. Z motywem 1 zrobiłam jeszcze babeczki.

Urodzinki udały się świetnie, tort Adrianowi nie smakował, spróbował łyżeczkę, krzywił się cały, a jak dałam mu na palec kremu to już w ogóle, wszyscy się śmiali, no ale on nie jada takich rzeczy, więc go nie zmuszałam. Ogólnie tort wyszedł mi przepyszny, polecam kremówkę z mascarpone.

Aha, daliśmy mu do wyboru od lewej: książkę, długopis, stówę, różaniec i kieliszek. Ponieważ już chodzi, podszedł do tego z przodu i chciał sięgnąć lezącą na środku stówę, ale się zakołysał, to wstał, podszedł z lewek, oparł się ręką o książkę i złapał stówę :D A zaraz potem długopis :D. Wniosek? Będzie zarabiał kokosy pisząc książki :D

Offline Pamitka Kobieta

Świtny torcik.  Dla mojej małej zawsze piecze torcik babcia.  Jednak taki z kwiatuszkami i napisem (w normalnym kształcie).  :)

Szkoda, że nie wiedziałąm wczśniej, o tym, że ustawia się dziecku różne przedmioty i patrzy co weźmie do rączki, bo na pewno też zrobiłabym taki test.  :)

6 urodziny to też wyzwanie.

Poszukuje patyczków jak te:

http://www.partymika.pl/urodziny-kraina-lodu/

Produkcja pomponów trwa - jakie to proste zrobic pompon z tiulu, nawet ja antytalen potrafię 8)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline doksik86

Ę tam, przesadzasz. Urodziny jak urodziny, ja nic specjalnego na 6 nie robię ;-) specjalnie to jazdę można traktować ;-)

Ę tam, przesadzasz. Urodziny jak urodziny, ja nic specjalnego na 6 nie robię ;-) specjalnie to jazdę można traktować ;-)

Ty nie musisz, ja chcę i uwielbiam radość w oczach moje dziecka kiedy widzi piękny tort i fajnie udekorowany pokój i stół - tak jak sobie wymarzyła.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Anusia, przybij - dla mnie urodziny Lili to najważniejszy dzień w roku.
Na Święta się tak nie staram  :P

Offline MARTKA Kobieta

U mnie tak samo.  Urodziny małego to główne święto roku. Tort, dekoracje, prezenty przemyślane i dopieszczone.  W tym roku miał tort straż,  nawet strażak został zjedzony  ;D wcześniej była karetka i wyścigówki.

U nas tort ma być taki:

http://torturi-sibiu.ro/tort-frozen-cu-elsa/

Pompony robie sama, takie w 3 kolorach: biały, jasno niebieski i ciemny

http://blog.mamissima.pl/a-niech-to-pompon/

Chciałabym zrobic Cake popsy te powyżej i pianki zerznięte od Carli  ;D