e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 633377 razy)

Offline Netula Kobieta

nie wiem czy dziewczyna ma dziurki w uszach....Z tego co inna mama mówa ona bardzo lalki kocha i się nimi dużo jeszcze bawi

Offline Daruda Kobieta

Netula, Alan w niedzielę idzie do 8 latki. Zazyczyla sobie właśnie kule L.O. L , nie miałam nawet pojęcia co to jest ☺jutro wysyłam męża do Smythsa, ma ogarnąć dla niej właśnie słuchawki do tableta i te kule.

Offline madzia_n Kobieta

Daria, nie napisałam że konsole itd to samo zło ;) Pewnie, ze wiele zależy od podejścia rodzica. Dla mnie to po prostu przerażające, że taki mały(mój) a miałby w konsole pykać, jak nawet matka by nie umiała haha. Przyjdzie pora i na konsole, tak jak mówisz, dzieci rosną i zainteresowania się zmieniają. Nie można bronić dziecku takich rzeczy, bo wtedy pójdzie to za bardzo w drugą stronę. Grunt, to umieć wszystko wypośrodkowac.

U nas list był jeden, na Mikołaja. Pod choinką są niespodzianki. Oczywiście syn też oświadczył nam że przecież mikołaj nie potrzebuje pieniędzy, bo zabawki robią elfy! Ale jeszcze jakoś wybrnęłam z sytuacji ;) Marzenia spełnione, mały szczęśliwy i to w tym wszystkim najważniejsze :)

Pod choinkę młody dostanie sterowany czołg z lego technic, prezent oczywiście składkowy. No i książkę, bo prezent bez książki to nie prezent. Aha, zrobiłam mu jeszcze kubek z jego zdjęciem bo o nim marzył
Z książek aktualnie na tapecie Nela mała podróżniczka.  Bardzo się w niej zaczytuje. Prosto napisana, duże literki, młody może sobie czytać sam. Choć to jeszcze ten czas gdy woli, by czytała mu mama ;)

Kule Lol? O mamo... Nie mam pojęcia co to za cuda :D :D :D

Offline anulla_p Kobieta

Prezenty przyszły na czas wszystko kupione i tylko zapakować. Pokażę wam jak wyglądają podróbki L.O.L. doll prosto z ebay.
Kupiłam plac zabaw a w komplecie były dodane niejako extra lale jako dodatkowa atrakcja. Nie zależało mi na nich no ale komplet to komplet, inaczej się tego nie dało kupić. Ktokolwiek miał w ręku oryginał od razu zorientuje się, że to nie jest dobry produkt. Lalki nie ruszają rękoma ani nogami tak jak te oryginalne, nie można ich przebierać, są krzywo pomalowane a guma z której są wykonane zwyczajnie śmierdzi. Sam plac zabaw o dziwo wykonany tak, że mucha nie siada. Na szczęście udało nam się otworzyć pudełko i wyjąć te pseudo lalki i cieszę się bardzo, że to plac zabaw a nie one były na prezent. Zdjęcie tego jak wygląda złożony prezent, jeżeli ktoś chce, mogę wrzucić po świętach. Wkleję wam zrzut z ebay i moje zdjęcie lalek. Nasza oryginalna (z brokatem) jest na zdjęciu po lewej.
« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2018, 16:18 wysłana przez ~Ania~ »

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline *Ewelina* Kobieta

Prezent dla chłopca na 3ur,babcie już pytają a ja nie wiem co.

Mnóstwo tu ciekawych propozycji! Dodam jeszcze coś od siebie, a mianowicie, rewelacyjne modele stadionów piłkarskich, jak Barcelona  czy Juventus. Idealny prezent dla fana piłki nożnej, którego chcemy oderwać od laptopa czy smartfona :D Ponadto wspólne układanie puzzli to świetna rozrywka dla całej rodziny :)
« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2020, 12:39 wysłana przez zibi »

Offline Daruda Kobieta

Dziewczyny mam dylemat. Co kupić na roczek dla dziewczynki? Łatwo nie mam, bo dxiewczynka to 4 dziecko i ma wszystko po starszym rodzeństwie, a jak czegoś nie ma to..... Czego może jeszcze nie mieć?
Chciałabym aby to było dla niej..... Czy myślicie ze kupując prezent z wyprzedzeniem w takiej sytuacji będzie ok? Myślałam o kolczykach jakis czy co.....?

Offline anulla_p Kobieta

Daria rozumiem dylemat ale kolczyki to ostatnie o czym bym pomyślała ::)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline izulek Kobieta

Może voucher na sesję zdjęciową??

Offline Daruda Kobieta

Anulla to jest dla mnie mega dylemat. Haha ha
izulek niestety Twój pomysł nie na moją kieszeń. Zresztą piękny prezent, ale w ire jeszcze daleko do normalności, więc taka sesja musiałaby może czekać bardzoooooo długo....

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • Total likes: 14
  • data ślubu: 19.09.09
Tylko nie kolczyki.Julka dostała na chrzest, leżą w szufladzie bo ja nie mam zamiaru przekłuwać uszu.
U nas córka bardzo zadowolona jest z basenu z kulkami.
[/url]
[/url]

U nas też kolczyki leżą i uważam za najmniej trafiony prezent. Może łańcuszek z jakimś medalikiem ?

Offline Daruda Kobieta

Moje kolczyki też leżą. Haha

Offline sylwiq Kobieta

Ja jestem bardzo za lego pociag ten na baterie z torami.
Moze jest ktos z kim moglabys sie zrzucic?

Offline Vivka Kobieta

A ja akurat uwazam, ze kolczyki to spoko pomysl. Julia dostala zlote i teraz jej czasem zakladam, ale ja jestem sentymentalna :P i np wciaz mam lancuszek i zloty medalik od sp. mojej babci z Komunii.

Offline MARTKA Kobieta

Ja kolczyków bym nie chciała. Nie przebilabym corce uszu.

Offline Daruda Kobieta

A dlaczego Martka?
Mi się wydaje z tymi kolczykami, że to kwestia gustu. Moje leżą bo ja nie lubię żółtego złota, a wszystko co dostawałam kiedyś to było takie ciężkie ruskie złoto.... Jakbym dostała srebro albo białe złoto to by nie leżało......

Offline izulek Kobieta

Kolczyki mogą poczekać. Tylko wlasnie pytanie czy potem będzie komuś pasować srebro czy złoto.  Moja córka ma 5 lat i uszy nie przebite. Ale jak pójdzie do szkoły i będzie chciała to przebijemy.

Offline Daruda Kobieta

Izulek tak na dobrą sprawę w tej sytuacji każdy prezent będzie musiał czekać.... Nie dość że dziewczynka ma rok i wszystkie zabawki nie tylko po rodzeństwie, ale też po mojej Nadii i kuzynce. To tylko rok, ona jeszcze nie potrzebuje całej bawialni..... Dlatego chciałam coś tylko dla niej, takie bardziej personalne.... Swoje, nowe, nie po kimś.....

Offline MARTKA Kobieta

A dlaczego Martka?
Mi się wydaje z tymi kolczykami, że to kwestia gustu. Moje leżą bo ja nie lubię żółtego złota, a wszystko co dostawałam kiedyś to było takie ciężkie ruskie złoto.... Jakbym dostała srebro albo białe złoto to by nie leżało......
Właśnie rzecz gustu i nie podobają mi się dzieci z kolczykami.
Dla mnie lepszy łańcuszek czy nawet bransoletka. Sa takie dla maluszków w Aparcie urocze- kupowałam na chrzciny.

Offline Vivka Kobieta

To kup jej może złote lub białe złoto - serduszko wisiorek. To uniwersalny motyw i duże prawdopodobieństwo, że kiedyś założy :) Albo pierwszą literkę imienia.

Offline Daruda Kobieta

Oooo.... Fajny pomysł!

Offline japcio Kobieta

Daria, moje dziewczyn dostały na roczek srebrne bransoletki z Apartu - ode mnie i R. Uniwersalne. Teraz ich nie noszą, ale za kilka lat na pewno. I po 40 czy 60 będą mogły je nosić i wspominać rodziców.

Offline anulla_p Kobieta

Vivka ma chyba najlepszy pomysł. Bardzo uniwersalny.

Moja do tej pory nie ma przebitych uszu, na razie nie chce a i mi się nie śpieszy. Śpieszyło się mojej mamie żeby mi przekłuć uszy i jak mi naderwano ucho w szkole to do tej pory pamiętam. Teraz jak już noszę to wyłącznie sztyfty bo przy innych naderwane ucho, które się niestety nie zrosło rzuca się w oczy.