e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 447808 razy)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
No to zamówione :) Wybrałam opcję za pobraniem bo taki sam koszt przesyłki a szybciej będzie :):):)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
anulka - autko super
przejrzałam cały wątek i chyba czas juz poszukac jakis zabawek dla mojego synka bo na razie ma tylko mate i parę grzechotek  ::)

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
Może wam uda się znaleźć dobry pomysł bo ja już wyczerpałam je :(, nie wiem co kupić małej na dzień dziecka jeszcze troche zostało ale sama myśl zabiera czasu wiele ma ponad 4 latka i wolałam bym jakąs edukacyjną rzecz niż setną lalke barbie...puzzli ma od groma gry planszowe też, już skończyły mi sie pomysły... :(

Offline sandrunia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2007
Ostatnia pozycja jest najlepsza bo resztę ma no poza odkurzaczem...ale ta mini kuchnia atrakcyjna :) tylko gdzie ją wstawić jak tam jest full chyba domki dla lalek i pet shota schowam :) a ma takiego pieska który szczeka chce kość piłkę bawić się ale była zabawa chwilowa i koniec :( ale nad tą kuchnią trzeba pomyśleć ;) w końcu już mała kobieta rośnie :)

Offline Antalis

• Chuck Norris
:) Schowaj to czym mala sie nie bawi i miejsce sie znajdzie - ciekawe gdzie Wy zabawki podziejecie jak drugi maluszek na swiat przyjdzie ;P

Offline pomarancza Kobieta

• entuzjasta
Czy możecie polecic jakieś zabawki do auta? Żeby zainteresować malucha, żeby nie spał w czasie jazdy?

rybkawiedenka

• Gość
Kurcze, moja Toska nie chce sie niczym w aucie bawic.

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.12.2006
mój Tymek tez nie chce - najprędzej bawi się nie-zabawkami, czyli akcesoriami z mamy torbki, ale wtedy musi ktoś z nim siedzieć z tyłu

najbardziej z tych zabawek znalezionych przez antalis, to podoba mi się ta pierwsza kierownica
ANCYMONEK :)

• entuzjasta
Mi się wydaje, że Jagoda jest już za "stara" na te zabawki wskazane przez Antalis, sama nie wiem, czym by tu ja zaciekawić, żeby dojechać z nia gdzieś bez marudzenia. Wogóle to ja mam antyzabawkowe dziecko - najlepsze są tak jak piszesz Kamyczku nie-zabawki. A wypakowywanie torebki to jedna z ulubionych zabaw.

rybkawiedenka

• Gość
Pomarańcza a jeżdzisz z niąz tyłu? Czy nie?

• entuzjasta
z jeżdżeniem to różnie - zwykle siedzę z nią  i muszę ją zabawiać.
Ta kostaka mi się podoba - juz wczesniej nad nią myslałam.

rybkawiedenka

• Gość
To co się dziwisz ze marudzi. Ja z moimi nogdy nie jeżdziłąm i teraz mam spokój bo muszą same się sobą zająć. Dizęki temu moglam sama z tosia do warszawy jechać, mialam spokój.

• entuzjasta
No niestety przyznaję się - moja Jagodzia jest troszkę rozpieszczona. Po pierwsze ciągła obecność dziadków, po drugie mam wyrzuty sumienia jak jestem w pracy i ją zostawiam i potem to najchętniej bym jej z rąk nie wypuszczała.

rybkawiedenka

• Gość
Pomarańcza Twoje dziecko i masz do tego prawo.

Ja wrecz przeciwnie.

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
wiele z was ma krzesełko uczydełko i szczeniaczka uczniaczka :)
mogłybyście opisać te zabawki? ale nie kopiując zalety ze strony producenta ;)
chciałabym faktycznie coś o nich wiedzieć, jak się dzieci nimi bawią itp ;)

zastanawiam się nad kupnem którejś z nich na roczek Tymoteuszka

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
to może ja się wypowiem
obie te zabawki misiek dostał na roczek
pluszaczek sprawdza się super mały chichra się jak słyszy te smieszne piosenki , gryzie pieska w ucho i widać że ma przy tym ubaw
jeśli chodzi o krzesełko tio jeszcze chyba jest na nie za mały
czasem podejdzie do niego wcisnie lamkę przezuci ksiażeczkę ale to na tyle
bardziej mu służy do tego żeby na nim układać samochody

więc piesaczka uczniaczka polecam
bo widac że z niego ma radochę , krzesełko na razie u nas mebel :)

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
mój Mały krzesełko dostał na Gwiazdke czyli nie mioał jeszcze 10 miesiecy
bawił się nim od pierwszego dnia. I wiele dzieci nas odwiedzających
jest to hicior
pierwszy raz spotykam sie z tym,ze jest to tylko mebel...

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Kamyczku Szymek ma od 4.mca życia tego pieska i już się aż tak nim nie bawi ale ogolnie to rewelacja. Jak sobie o nim przypomni to tanczy jak piesek śpiewa, bawi się nim i strasznie się cieszy :)

Co do krzesełka to zastanawiam sie czy kupić Szymkowi na roczek, każde dziecko jest inne i jedno może jakąś zabawkę uwielbiać a drugie się nie będzie w ogóle interesować. Szymek uwielbia wszelkiego rodzaju auta, inne zabawki Go mało interesują :)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
u nas dokładnie to samo najlepsze zabawki to samochody

Mariolka myślę po prostu ze mój s\ynek jeszcze jest za mały na to krzesełko po stanie przy nim i jedzenie po nim samochodami to dla mnie nie zabawa

dlatego myśle że na krzesełko przyjdzie jeszcze czas
bo zgodnie z założeniem dziecko na nim siedzi  mój nie chce siedzieć tylko przy nim stać
zresztą on teraz na wszystkim sie wspina

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
dzięki dziewczyny! :) złożymy więc zamówienie na pieska ;)
a krzesełko pewnie kupimy po przeprowadzce! Mój Tymek też ma teraz etap wstawania przy wszystkim i wspinania się, więc poczekam z tym zakupem :)Teraz bardziej widziało by mi się jakies autko-pchaczek

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
błagam pomożcie, co kupic na chrezst dla dziewczynki, która ma 2 miesiace?co polecacie?co sie przydaje?ja nie wiem bo nie jestem jeszcze mamusia i nie mam pomyslu

rybkawiedenka

• Gość
Justyna proponuję zapytać rodziców czego ONI potrzebują.

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
wymyslili sobie tego szczeniaczka uczniaczka, ale to bardziej na roczek niz dla dziecka ktore ma 2miesiace, poprawcie mnie jesli sie myle

Offline Antalis

• Chuck Norris
Skora chca to kup.Piesio jest kolorowy i wydaje fajne dzwieki co przykuwa uwage takiego malca. Mala na pewno do tego dorosnie - teraz zbytnio procz ubranek i gryzaczkow to nie ma jej co kupic. A masz byc chrzestna ?

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
ja też myślę że ten szczeniaczek-uczniaczek to oni tak na zaś ;) coby miała sobie już :)

a ja wracam do swojego dylematu, co na roczek.
Oglądałam w sklepie tego szczeniaczka - fajny jest :) ale pokazała się ich nowa zabawka - robot :)
i on tez śpiewa, mówi i do tego się kiwa.
I zrodził się dylemat. Bo ten robot nie jest pluszowy - to na plus. Pluszaków już troche mamy ;)
Tymek chetnie bawił się "lalkami-figurkami" wrestlerami mojego brata, więc powinien się spodobać. Tylko czy go nie zepsuje?  w końcu to cos się rusza.... musi mieć jakiś mechanizm...
sama nie wiem

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Skora chca to kup.Piesio jest kolorowy i wydaje fajne dzwieki co przykuwa uwage takiego malca. Mala na pewno do tego dorosnie - teraz zbytnio procz ubranek i gryzaczkow to nie ma jej co kupic. A masz byc chrzestna ?
`ja myślę,że mogłaby jako prezent być jeszcze jaks fajna mata edukacyjna
ja bym sie nad tym zastanowiła

Offline kamyczek Kobieta

• maniak
hmm, ja miałam wrażenie, po chrzcinach mojego synka, że dostał mało "pamiątek" ;) nie wiem, może tylko ja zwracam na to taką uwagę... 
fajną rzeczą jest coś ze srebra...  łańcuszek, krzyżyk, obrazek
czytałam gdzieś o kompasie z grawerunkiem - jako symbol podróży przez życie...
u mnie jest tradycją - moneta(żeby pieniążków nie zabrakło), stalówka (żeby dobrze się dziecko uczyło), nitka z igłą  (żeby było zaradne) - ale to jako dodatek ;)

my kupiliśmy synkowi taki kocyk
http://www.allegro.pl/item369936113_kocyk_z_imieniem_i_danymi_idealny_do_lozeczka.html