e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 479137 razy)

Offline Ninka Kobieta

Oooo, musze teściowym wspomnieć bo dziś poszło zamówienie od Mariki na prezenciory z Fishera.

Offline Mariolka Kobieta

Ninka ty spać nie mozesz?
ja już gotowa do wyjścia'zaraz uderzam na zakupy do reala

Offline :martyna: Kobieta

Bylam przed chwilą w realu i jest MASAKRA!! ludzie powariowali, biorą po 3 pełne kosze zabawek. Teraz już wyboru nie miałam

Offline KAHA Kobieta

Tak właśnie myślałam.........potem to bedą na allegro sprzedawać.......

Offline Mariolka Kobieta

jeśli ktoś chce sie wybrać do reala niech sie przygotuje na survivwal
MASAKRA!!!!!!!!!
ludzi poj...ło!!!!
po 3 biorą ale nie kosze, a wózki wypchane po samiuśkie brzegi
i fakt przecenione jest wszystko - 50%
nieważne czy było juz wcześniej przeceniane czy nie
byłam i pytałam sie w informacji
sama zresztą przyjechałam z 3 torbami zabawek ::)

Offline justyna85 Kobieta

ja tez przed chwila wrocialm z reala i fakt ludzie maja pelne kosze zabawek, i beda meili co na all zprzedawac co prawda mowia ze spzredaja po 2 szt tych samych zabawek ale jak sa np w 2 os to juz maja 4 szt ale kolejek jakos nie bylo tzn mi sie akurat udalo

Offline Lea Kobieta

ja też wróciłam...byłam w realu w Galaxy-ludzi tak pełno,że nie ma gdzie szpilki wcisnąć..ale, ale kupiłam i ja...Krzesełka uczydełka nie było- Nela dostanie wieć pod choinkę toaletkę Barbie, która po przecenie wyniosła mnie niecałe 50zł

W sklad zestawu wchodza:

- Lusterko w ksztalcie serduszka
- Krzeselko
- Obrotowa pólka
- Szufladka przydatna do przechowywania drobiazgów i podrecznych gadzetów
- Przybory takie jak szczotka, grzebien, gumki do wlosów i inne
(fotki jakie znalazłam są opisane i nie mogę niestety skopiować zdjęcia....na allegro jako Barbie Pałac Toaletka)
Myślę,że jej się spodoba, bo jak idziemy do mojej przyjaciólki, która ma córke rok starszą od Neli i która ma taka toaletke- to Nelci nie mozna od niej oderwac..

Poza tym moja siostra kupiła Misia bajeczkę z aniewiele ponad 60zł:

Ja na życzenie cioci (chce dać swojej wnuczce w prezencie) kupiłam jej  interaktywnego Kubusia puchatka za niewiele ponad 80zł :shock:

Do tego laptopka takiego zwykłego do zabawy za 13zł..więc jestem baardzo zadowolona..Nie licząc kilku prezentów dla innych maluchów, które udało mi się kupić

Offline Mariolka Kobieta

ja też jestem super zadowolona wróciłąm do domu z :
kalkulator fosher price za 35 zł
to dla mojego od siostry(kupiałm za nią jak juz sie dostałam do półek)

komórka fisher price sztuk 2(jedna dla mojego, jedna dla chrześniaka M.) za 35 zł:

zegar fisher price do nauki godzin za 55zł:

dla siostrzeńca 2 komplety LEGO każdy za 25 zł
do tego pieczątki disneya za 17zł

gra scooby doo dla siostrzeńca za 30zł

oraz taką piaskolinę za 22zł

i taki samochodzik CARS,ze potrząsasz i jeździ

Offline Lea Kobieta

mi się tez zegarek tez strasznie podobal

Offline Ninka Kobieta

Ale kołchoz, na niezłą minę teściów wrzuciłam.

Offline ricardo Kobieta

O właśnie miałam o tym napisać :)

Byłam właśnie w realu na Gumieńcach... Masakra!! Ludzie rzucili się na te zabawki jakby złoto rozdawali za darmo!!!  ::)

Pchają sie z koszami, nie ma miejsca, ale oni twardo dalej się pchają... Normalnie rozum im odjęło...

Kupiliśmy dla naszego chrześniaka taki wielki 90-cm dźwig i taką matę - organy.

Offline asia Kobieta

Ja też dzisiaj byłam w Realu na Gumieńcach... masakra jak ludzie szaleli... odechciało mi się zakupów normalnie przez ten tłok...
Ale kupiliśmy Olci garnuszek z FP (45 zł) i autko do jeżdżenia (30zł) - to autko to już pod choinkę będzie.
Dla naszej chrześnicy kupiliśmy żelazko i maszynę do szycia  :D za ... całe 10zł...

Widziałam faceta, który miał w wózku chyba z 20 wesołych garnuszków FP ale przez głośniki mówili, że można brać po 2 takie same zabawki więc pewnie musiał się nakombinować aby je wszystkie kupić...

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
a ja najbardziej sie ciesze z zakupu tej kuchni

za 52zł...
oczywiscie nie dla Ewy, a dla chrześnicy Krzycha....
« Ostatnia zmiana: 14 grudnia 2008, 18:14 wysłana przez liliann »

Offline Ninka Kobieta

Podobna kuchnia zawojowała serce chrześnicy Pawciowej rok temu. Podarowaliśmy ją w dniu 2 urodzin.

Moi teściowie odpadli w Realu. Stwierdzili, że kupią w normalnych warunkach za normalną cenę. Jak tak czytam Wasze relacje ze sklepu, to się im nie dziwię.

Offline .:Anka:. Kobieta

Lila, kuchnia rewelacyjna!!

Offline KAHA Kobieta

Zazdroszczę....sama bym kupiła....ech...nie ma jak to mieszkać na wsi wojewódzkiej kiedyś.....

Nie widzę fotki kuchni....

Offline Kasia* Kobieta

kuchnia superancka.

Ja kilka dni temu w Auchan kupilam żelasko dla majki z muzyką na baterię za......1,44  zł:o :o :o
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline KAHA Kobieta

A co, to ja też się pochwalę...też byłam , ale w tesco...i se mikrofalę kupiłam, Mikołaj mi stówkę dołożył...rabatów nie było...za to pani z kasy otworzyła oryginalnie zapakowane pudło i wszystko wybebeszyła..i potem włożyć nie  umiała...wrrrrr....i jeszcze powiedziała, że musi sprawdzić, czy tam telewizora nie zapakowałam. W tesco sa fajne przebrania świąteczne dla dzieciaczków , nawet 0-3 miesiące, ale cena troszkę powalająca, za jedne mikołajowe spioszki na raz 39,90....dołozyłam jeszcze 10 zł i kupiłam zamiast tego 98 pampersów dla Hani, moja Luśka popindala w Dada z Biedronki i są superowe dla niej - 74 szt. za 30 zeta. Ja zawsze powtarzam - jak nie wiesz co kupic dziecku to kup pieluszki - zawsze się przydadzą....

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Ja bylam z mama na Slonku w realu, o 13 nic juz z FP nie bylo. Szymek dostanie gadajacego puchatka od moich rodzicow. I fakt ludzie jak wariaci sie zachowywali...

Offline agulkaaa Kobieta

ja kupiłam małemu komórę z FP (35zł)takie coś do kapieli FP little people(25) , garaż wadera (20), takiego kogutka shake and go FP(25) i auto streowane radiem:)(35)
w sumie jestem zadowolona ale ludzie są nienormalni
o 12 byłam już było starsznie dużo rzeczy przebranych a jak byłam jeszcze koło 19 bo nam się zachciało czegoś słodkiego to juz pustki a ludzie niemal wyrywali sobie to zostało

Offline justyna85 Kobieta

ja bylam kolo 11.30 na ku sloncu i bylo juz duzo ludzi, i spodalam kolezanke ktora pracuje tam w butiku i mowila ze ludzie to jak tylko otworzyli czyi o 9 to juz sie rzucili na zabawki , a jedna babka samochod jej wyrwala z reki bo miala 2 a ona powiedziala ze tez taki chce , a moja kolezanka akurat hcila kupic te 2 hehe ale kupila 1 :/, a sasiad pojechal tak ok 17 to mowil ze juz nic w sumie nie bylo ze duzo polamanych zabawek i porozwalanych po calym sklepie

Offline Mariolka Kobieta

nic w sumie nie bylo ze duzo polamanych zabawek i porozwalanych po calym sklepie
DZICZ

Offline Kastor (Olcia) Kobieta

• Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2007kościelny
nie wiem czy było to juz ale polecam dla chlopcow zestaw majsterkowicza z kaskiem (cena około 25 zl) dziecko moze sie nim bawic caly dzien i mu sie nie nudzi ;D
bardzo fajne sa tez wszeliego rodzaju myjnie samochodowe :)

Offline Lea Kobieta

Anulko-Nelcia ma tego gadającego Puchatka i wprost szaleje za nim od jakiś 3m-cy!!! Za uszy go targa i nosi (oczywiście Kubuś musi śpiewać :D ), sweterek mu zdejmuje, buzi daje, tańczy przy nim- po prostu dla niej rewelka. Więc pewnie Szymcio będzie zachwycony 8)

Offline ela Kobieta

...a ja nadal nie wiem co kupić :(
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

rybkawiedenka

• Gość
Ela to tak jak ja.

Offline .:Anka:. Kobieta

ja również
na dokładkę moję dziecię jutro obchodzi swoje pierwsze urodziny
a ja .... nie mam dla niego prezentu  ::)

Offline ela Kobieta

...teraz to już jest takie "przymusowe" kupienie  :P Kupuję bo tzreba...ale co kupic...cholercia  :-\
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ela Kobieta

Anusia ale mi sie zdaje , ze mniejsze dziecko to bez problemu zadowolisz ...
krzesełko mozesz kupic

zyrafe

garnuszek

szczeniaczka

garaż parking z FP

Auto na naped nożny little tikes

Bujak little tikes

odkurzacz playskool

zebrę do skakania z FP

lapatopa

Autka playskool

duze klocki mega bloks

...a i polecam z tego co Dominik ma i się w miarę bawi

i WIELE , WIELE innych :)

-----------------------------------------------------------

Rybko  a może takie piękne łyżwy ? :)

« Ostatnia zmiana: 15 grudnia 2008, 23:36 wysłana przez ela »

Offline kjp83

to może postaram się pomóc... sanki, książeczki, bajki na dvd, albo pójść tematycznie... jak lubi malować to skompletować taki zestaw z kredek, farbek, kolorowanek, ciastoliny, itp. jak lubi majsterkować to też tego typu zestaw (ale to już raczej gotowe)  :)

♡ Szymon & Leon ♡