e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 479138 razy)

Offline Kasia* Kobieta

ja dziś u zachodnich sąsiadów okazyjnie zakupiłam prezent dla na roczek dla Majuni (mam nadzieję że wytrzymam do 17 grudnia ;)). Nie jest to co prawda Fisher Price a Chicco:

zabawka 4 w jednym: 
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline szajo Kobieta

ja nie dostałam maila żadnego....

Offline ela Kobieta

Odp: Prezent urodzinowy....
17 listopada 2007, 00:47
I ja odświeżam :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline ela Kobieta

Szajo i co ? Nic ?
Ja juz mam krzesełko i jest super :)
A teraz myślę nad zebrą :)
No i z czystym sercem mogę polecic samochód n aakumulator :)
Super sprawa i to dla szkraba juz od ok . roczku :)

To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Mariolka Kobieta

tą zebrę ela to ja juz rok temu znalazłam.chciałam ją na roczek.ale za długi okres oczekiwania ze stanów i odpuściłam... bo nie zdążyłabym na urodziny.
a ten jeździk chicco to chciałam na Gwiazdkę, ale teście przywieźli mi samochód jeździk dla Marcela, to już nie chciałam kupować podobnego prezentu

Offline Nika

Eluś ten samochód jest boski, a tą zebrę widziałam w dwóch sklepach w Poznaniu ( koszt ok 350 zł.) i już wiem że kupimy ją Poli na roczek!!!

Offline demka Kobieta

co za żyyrafka- przegapiłam i foty nie widzę :(
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline ela Kobieta

Zyrafka ? Chyba zebra?  ::)

Offline :martyna: Kobieta

Mam dwóch chrzesniaków-chłopców (prawie 5 lat), którzy mają rodzeństwo-chłopiec i dziewczynka (3 lata). Dzieci mają dosłownie wszystko! Co pytam rodziców o prezent, to odpowiedź jest jedna, że nic nie potrzebują, albo mają takie marzenia, na które mnie nie stać. Co można kupić dzieciom w tym wieku?? Ciezko powiedziec czym sie interesują, bo to sa jednak małe dzieci. Może Wy coś podpowiecie?

Offline Nika

Faktycznie ciężki orzech do zgryzienia???? ::) ::), a może takie książki których głównym bohaterem jest dziecko dla którego jest zamówiona ( na Allegro są i cena nie powalająca)a w sumie orginalny prezent

Faktycznie ciężki orzech do zgryzienia???? ::) ::), a może takie książki których głównym bohaterem jest dziecko dla którego jest zamówiona ( na Allegro są i cena nie powalająca)a w sumie orginalny prezent

A masz Nika gdzies linka do tych książek??

Offline kamyczek Kobieta

ooo fantastyczny pomysł! :) bo to bardziej taka pamiątka :)  chyba tez przeszukam allegro

Offline Nika

Niestety MArtynko nie mam ale przeszukaj dział książki  czy literatura to znajdziesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Antalis

Moj Kacper dostal taka ksiazke - swietna sprawa - jak dorosnie bedzie mial pamiatke ze chrztu.
http://www.allegro.pl/search.php?string=Dziecko+bohaterem&order=p

Offline Mariolka Kobieta

mam ten sam problem bo synek siostry ma właśnie 5 lat. I też zastanawiałam sie co mu kupić?
zastannawiałam sie między ksiązkami a gramami, puzlami itp.
proponuję coś takiego:
http://www.allegro.pl/item277214682_maly_chirurg_gra_zrecznosciowa_prezent_urodz_.html
sama zastanawiałam sie nad taką encyklopedią:

tutaj linkhttp://www.allegro.pl/item278680716_encyklopedia_skojarzen_dla_przedszkolaka_hit.html

to bardzo fajna sprawa.myślę,że dziecko moze zainteresować:

link z opisem
http://www.allegro.pl/item275313501_epee_boogi_robaczkowy_rysownik_hit_.html

moja siostra marudziła coś drugiej(która jest chrzestną Małego),że synek choruje na takie coś.No ale to już z wyższej półki, bo cena ok. 100zł

Gra przygodowa dla wielbicieli Scooby Doo. Zwycięża gracz, który jako pierwszy przemierzy Nawiedzony Zamek, dotrze na wieżę i odkryje kim jest Czarny Charakter w przebraniu ducha.

Oprócz przestrzennej planszy w pudełku znajduje się Koło fortuny, które wskazuje graczowi, o ile pól może przesunąć swoją postać w drodze na wieżę. Zdobycie wierzy nie jest proste, ponieważ w Nawiedzonym Zamku kryje się wiele pułapek.

Elementy gry:
- Nawiedzony Zamek
- 3 kolorowe plansze
- 2 plansze boczne
- plansza pozioma
- plastikowe schody z wężową poręczą
- plastikowa wskazówka w kształcie przedramienia
- plastikowy sarkofag z mumią
- plastikowa poręcz
- 5 kartonowych postaci z plastikowymi podstawkami
- plastikowa klatka z uchwytem, plastikowa sieć pajęcza
- 2 plastikowe posągi
- plastikowa głowa
- plastikowy kostium ducha
- plastikowa figurka rycerza
- plastikowa podstawka do umocowania schodów z poręczą
Zasady
1. Każdy gracz zaczyna od zakręcenia wskazówką na kole fortuny. Zaczyna gracz, który ma największą liczbę punktów na kole fortuny (Rys. 1). Następnie każdy z graczy wybiera postać, którą będzie poruszał się po planszy w trakcie gry.
2. Każdy gracz ponownie kręci wskazówką na kole fortuny, żeby wylosować liczbę pól. Koło fortuny ma 9 pól, każde pole ma indywidualny numer. Numer ten wskazuje graczowi, o ile pól może przesunąć postać w drodze na wieżę. Jeżeli na wylosowanym polu znajduje się rysunek ducha, wówczas gracz przechodzi przez wylosowaną liczbę pól oraz naciska na kostium ducha stojącego na wieży.(Rys. 2) UWAGA! Gracz musi naciskać na kostium ducha do momentu, aż usłyszy "kliknięcie" i poczuje opór. Jeżeli gracz wylosuje na kole fortuny pole z rysunkiem przedstawiającym kamień i trupią czaszkę, nie naciska na kostium ducha, tylko przechodzi przez wylosowaną liczbę pól.
3. Za każdym razem kiedy zostaje naciśnięty kostium ducha wszystkie pułapki w Nawiedzonym Zamku stają się aktywne.
4. Gracz, aby zwyciężyć, musi w kolejce kończącej grę, wylosować taką liczbę punktów na kole fortuny, jaka dzieli go od pola na szczycie wieży. Stojąc na wieży, może zdjąć kostium ducha i dowiedzieć się, kto jest Czarnym Charakterem Nawiedzonego Zamku.

Mariolka, DZIĘKUJĘ znalazłam podobna gre w skojarzenia na merlin.pl, ale ta jest lepsza!! Bardzo bardzo dziękuję!!! Pozdrawiam

Offline Mariolka Kobieta

polecam sie na przyszłość
ela dzięki.od razu jakoś tak przejrzyściej i można podejrzeć co inni proponują.Ale i tak pamiętam,że więcej tych watków było.Bo gdzies kiedyś wklejałam krzesełko-uczydełko....

Offline ela Kobieta

Offline Antalis

Dla mnie 2 rewelacja :)
Potem 1 a na koncu ten "My baby".
« Ostatnia zmiana: 22 stycznia 2008, 14:30 wysłana przez Antalis »

Mój typ to też - 2, a potem My baby, na końcu chicco, ale to dlatego, że moja Mała lubi melodyjki, świecidełka, tego więcje jest w My baby właśnie.

Offline ela Kobieta

Dla mnie albo 1 albo 2 :)

Offline Lea Kobieta

Dla mnie 1

A wracając do Kubusia to jest rzeczywiście suuuper!!1 Nelcia dostała na chrzciny i jak jej włączam to zapatrzona jest,że hej...
Lubi szczególnie jak spiewa maleństwo i króliczek ;D ;D ;D

Offline kamyczek Kobieta

pomarancza, który wybrałaś? jak się spisuje? sama dumam nad czymś podobnym dla synka

Wybrałam 2 - ale teraz dopiero mała sie zaczyna tym interesować. Choc teraz to nie wiem, czy był to dobry wybór. Zabawka jest lekka, a Niunia próbuje sie na niej podnosic. A w zwiazku z tym, że ostatnio lubi wrzucać zabawki do róznych pojemniczków, to na tą chwile byłaby chyba 1.
Poza tym w najbliższym czasie myslę o zakupie: garnuszka na klocuszek, krzesełka uczydełka, lub czegos takiego:
http://www.allegro.pl/item325265313_kiddieland_pudelko_uczydelko_promocja_.html

http://www.allegro.pl/item325265229_kiddieland_odkrywcze_pudeleczko_dla_malucha_.html

Offline justyna85 Kobieta

23 marca 2008, 16:44
a co kupic jak sie dziecko urodzilo i sie idzie je zobaczc??

rybkawiedenka

• Gość
23 marca 2008, 18:02
Justyna to troche zalezy od zazylości bo jak to np w rodzinie to mozna zapytac co rodzicie potrzebują, jak kolezanki to ja bym kupila
- pieluchy (bo praktyczne)
- kocyk albo bawelniany pled (zawsze sie przyda)
- kolysanki na plycie CD (np kolysanki-utulanki)

itd

24 marca 2008, 19:14
Ja jak urodzilam Gabrysie, to znajomi/rodzina przynosili:

-pieluchy
-ciuszki
-kocyki
 itp

Offline justyna85 Kobieta

25 marca 2008, 12:51
mojego narzeczonego brat spodziewa sie dziecka tylko ze zona lubi takie wszystko firmowe no i tak sie zastanawiam wlasnei co na ten dzien takeigo zobaczenia dziecka i jeszcze musze pomyslec nad chrztem bo moj narzeczony ma byc chrzesnym

rybkawiedenka

• Gość
25 marca 2008, 17:41
justyna pi pierwsze co to znaczy markowe???? DLa jednych to ubranka HM dla icnnych Tommy Hilfiger. Na chrzest zawsze mozecie dac kase, zeby mogli kupic cos markowego :) Albo zalozcie malenstwu konto w banku i niech kazdy wplaca cos przy roznych okazjach.