e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ZABAWKI godne polecenia...ROCZEK , ŚWIĘTA I INNE OKAZJE :)  (Przeczytany 469142 razy)

Offline ricardo Kobieta

BETI jak kupicie garnuszek klocuszek to mały napewno będzie sie nim długo bawił :) my kupiliśmy naszemu chrześniakowi jak miał ok 7-8 miesięcy razem z szczeniaczkiem uczniaczkiem i obydwa były hitem przez wiele miesięcy, choć szczeniaczek szybciej poszedł w odstawkę, ale garnuszek to była zabawa codziennie przez wiele miesięcy :)

Offline Elcik Kobieta

Allo,
Czy ktoś miał takiego pingwinka? jak dziecie na taką zabawkę?

Offline :martyna: Kobieta

My nie mieliśmy, a szkoda, bo sama bym się takim pobawiła :) a teraz Gabrysia już za duża i mama przy tym traci.

Offline .:Anka:. Kobieta

my też nie mieliśmy
ale chciałam powiedzieć, zę garnuszek na klocuszek i u nas jest rewelacją od dobrych 3 miesięcy i nie zanosi sie, zeby miało być inaczej  :D
szczeniaczek jakoś mnie interesuje moje dziecko

U nas też garnuszek jest hitem.Szczeniaczek jeszcze nie dany, bo to pod choinkę.

Ooo to fajnie z tym garnuszkiem.Ciekawe czy i mojemu się tak spodoba jak waszym dzieciaczkom. Mamy szczeniaczka-uczniaczka ale sie nim nie bawi. Może za mały jest jeszcze na niego ???
Wczoraj przyszła też kula i bebenki fishera,ale jakoś mało go to interesuje....ehmm,moje dziecko najchętniej bawiłoby się kabelkami,gazetkami i pudełkami(pudełko po kuli bardziej go wzieło niż ona sama ;D )

BETI, na szczeniaczka chyba jeszcze za malutki jest. Schowaj i daj mu za m-c

Szczeniaczek leży już  w szafie  ;D
Dziewczyny,co jeszcze polecacie z zabawek dla półrocznego brzdąca ??

Offline Mariolka Kobieta

Beti to jest malutkie dziecko.jeszcze będzie się bawił
zobaczysz
za miesiac dwa
na bank

Offline s.aga Kobieta

my kupiliśmy małej takie cudo. narazie schowane ale mam nadzieje że sie jej spodoba jak podrośnie

Offline ela Kobieta

Słuchaj już spokojnie od 3 miesiaca mozesz kłasc to nad nią !
A moze i wczesniej jak juz bedzie łapki wyciagac do zabawek :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Elcik Kobieta

Hmm hmm nikt nie miał pingwinka? Może zatem się na garnuszek skuszę..

Vall i jak piłka zmyłka? ;)
« Ostatnia zmiana: 4 grudnia 2008, 09:41 wysłana przez Elcik »

Offline ela Kobieta

A co pingwinek robi ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline kjp83

Pingwinek działa chyba jak worek treningowy  ;D Walisz a ten dalej stoi  ;D

♡ Szymon & Leon ♡

Offline ela Kobieta

hihhihi możliwe :)
..ale to dla rodziców  ::) ...czy dla dzieci ?  ;D

Offline Elcik Kobieta

Nom dokładnie to taka wańka - wstańka i wydaje przy tym dźwięki :)

A ja mam pytanie czy tylko zabawki z Fisher Price są takie genialne ::)

Nie ma  innych zabawek godnych polecenia ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

nie wiem Aniu

ja mam matę edukacyjną z tiny love i ją mogę polecić z czystym sumieniem

chyba najwięcej jest zabawek z FP  ::)

Poradźcie od kiedy mogę młodego umieścić w leżaczku? no i jaki polecicie?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
zu miała z FP.. leżała w nim od początku tylko ksiązke podkaldałam pod spód żeby leżala w pozycji horyzontalnej

Offline s.aga Kobieta

ja moja już kłade do leżaczka. ale tylko na pare minut. i mamy oto taki

mała własnie dostała tą ganiajacą kule u męża w pracy na mikołaja. ale narazie to rodzice maja niezły ubaw :)

a ja młodego trzymałam w foteliku samochodowym  ::)

Offline s.aga Kobieta

dla mnie fotelik ma za bardzo pozycję siedzącą

Offline kjp83

My na początku korzystaliśmy z samochodowego, ale z czasem stwierdziłam że kupimy leżaczek. Mamy taki jak s.aga tylko na aluminiowych płozach. Jest rewelacyjny i co ważne rośnie z dzieckim. Najpierw leżaczek, później do karmienia i jak juz dziecko jest duże jako fotel bujany

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Nika

Tak tak ten leżaczek jest niezawodny, Pola ma 15 miesięcy i nadal często z niego korzystamy!!!Naprawdę wart swojej ceny i w ogóle jak dla mnie bezkonkurencyjny!!

Offline Wercia Kobieta

My mieliśmy huśtawkę graco 3w1 i z jej fotelika korzystaliśmy  :D
Wygląda tak:

Ten fotelik używamy do dzisiaj czyli prawie dwa lata ;D jak dla nas ten zakup był super ;D

Offline kjp83

rewelacyjna ta huśtawka :) Szymek niestety już za duży... ehh tyle tych bajerów że ciężko nadążyć  ;D

♡ Szymon & Leon ♡

Offline Wercia Kobieta

U nas się sprawdziła rewelacyjnie :D ma fajną muzyczkę i sama się buja :D
Teraz używamy tylko krzesełka :D

My mamy to samo co Wercia. W huśtawce to Gabrysia jeszcze dziś się buja :)

anusiaa, ja jak nie miałam Gabi też sie dziwiłam, że dziewczyny piszą głownie o FP, ale dopiero teraz rozumiem dlaczego. Mimo, iż Gabi ma duużo innych zabawek, FP wygrywa. Są bardzo wytrzymałe.

niezła ta huśtawka. Tylko chyba sporo miejsca zajmuje? przynajmniej na tym 1. zdjęciu tak to wygląda.