e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Najlepsze pieluszki - które? (wydzielone)  (Przeczytany 53082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Zakupiłam lidlowe 5 i sie zobaczy.

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
U nas Kaufland nr 1, 2 to Lidlowe.... Evelin powinny być dobre, moja 13kg kluska ma własnie nr 5.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Kupuje teraz Lidlowe od jakiegos czasu, sa na prawde spoko.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
A jakie ozywałyście pieluchy dla noworodków? Tylko pampersy czy jeszcze jakieś inne wam się sprawdziły?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Ewiszka Kobieta

• Chuck Norris
my jedziemy na pampersach...w szpitalu dawali belli z wycięciem na pępek, ale średnio mi pasowały ::) huggiesy też nie są złe, ale pampki najlepsze ;)

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Niedawno kupiłam pampers premium care, jak dla mnie rewelacja, tylko cena zabójcza. W Niemczech te zwykłe żółte new borny są identyczne jak te nasz p.c >:(., szkoda, że nas ta jakość nie dotyczy  ::)

Offline jagodka24 Kobieta

• Chuck Norris
ale nika u nas new borny tez są takie jak premium care
dopiero od rozm 3 sa zwykłe

ja tez bardzo sobie chwaliłam PC
ale teraz mamy hugisy

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja tez miałam prenium care - rewelacja
teraz mamy lidlowe i pampki (babcia się zlitowała i kupiła  ;) )

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Agata, ja mam pampersy new borny te zwykłe żółte i sa inne niz te premium care, wkład jest inny. Natomiast niemieckie żółte sa takie same jak nasze premium care. Chyba, że u nas są dwa rodzaje żółtych new bornów ???

• Chuck Norris
ale w jedynkach tez jest ta siateczka

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
acha, a ja mam dwójki teraz ale jedynki też miałam i nie miały, moze sa jakies dwa rodzaje??Tak czy owak złozyłam zamówienie na pampersy niemieckie

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Ja też zauważyłam tą różnicę.

• Chuck Norris
nika a ile płacisz za te pampy?
może tez bys mi załatwiła a misiek by odebrał

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Jak tylko będe wiedziała to dam Ci znać, zamówiłam tydzień temu, znajoma miała mi zadzwonić ze sklpu z info o cenie ale póki co nie odezwała sięv >:(, jak tylko będę miała jakies info to dam Ci znac. Ty 4 potrzebujesz nie?

Offline Anogete

• zapaleniec
Ja tez jak juz pisalam lubie te lidlowe najbardziej
ale odkad pampki sa czesto w promocji kupuje pampki bo wtedy roznica cenowa miedzy lidlowymi a pampkami niewielka

rzeczywiscie jest duza roznica miedzy pampkami niemieckimi norweskimi a polskimi
te produkowane na polski rynek sa duzo duzo gorsze
new borny i new baby z niemiec czy norewgo sa lepsze duzo mieksze maja brzegi sa lepiej wykonczone i bardziej delikatne

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Uważam, że róznica między naszymi pampkami a niemieckimi jest skandaliczna, w końcu nasze dzieci maja takie same pupy, cena zreszta wychodzi niemal identyczna, chyba napiszę w tej sprawie maila do P&G, chociaz pewnie nic nie zojuje ale zawsze "oczyszczę duszę" z żalu.

• Chuck Norris
napisz a co
pełnomocniku mój kochany  ;D

a ja ostatnio w pampkach natknełam sie na taką sztuke że tez im ją wysle nich sami se dupe tym wytrą
na tej części co jest na pleckach poniżej ściągaczy wkład ma w środku coś twardego
jakby ktos tam powtykał patyki

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
napiszę a co mi tam ;)
ja kiedyś trafiłam na felerną paczkę pampersów, chyba z 5 sztuk miało uszkodzone rzepy, napisałam maila, odpowiedź dostałam juz po kilku godzinach, jako rekopmpensatę dostałam cała paczke pieluch.
Napisałam maila z zapytaniem dlaczego nasze pampersy różnia się jakościowo od tych niemieckich, zobaczymy co odpiszą, jesliw ogóle odpiszą

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Też jestem ciekawa. Co za dyskryminacja! :ban: :obrazony:

Offline Nika

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
Póki co w ramach "protestu" i oszczędności  ;), kupiłam Lence huggisy new borny, jakościowo lepsze niż huggis premium ale, nieco bardziej sztywne niż pampersy

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Też miałam z Huggisów new borny, ale dla mnie były takie sztywne, że ucieszyłam się jak się już skończyły i mogłam wrócić do Pampersów. ;)

Offline Gemini Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
Napiszę i tu

Ja trafiłam na felerną partię Huggiesów, na wysokości brzuszka mają taki jakby zaschnięty klej, ostry jak szpilki, Daria ma do krwi poraniony brzuszek, a niedalej jak miesiąc temu znajoma dziewczyna z innego forum miała ten sam problem

Napisałam do nich maila, taką partię powinno się wycofać ze sprzedaży >:(

Offline kitki82 Kobieta

• uzależniony
a czy lidlowe pieluchy polecacie też dla 2 miesięcznych maluchów i czy nie przelatuje przez nie kupa bo nam wciąż z pampersów wycieka na plecki a z huggisów bokiem koło nóżki :(

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Kitki - lidlowe są duzo sztywniesze niz pampki
nam nie przeciekały.
wcześniej ich uzywałam; teraz babcia nas zaopatrzyła w pampki...

Offline kitki82 Kobieta

• uzależniony
kurcze bo już mnie wkurzają jak jakaś większa kupa to wycieka wciąż na plecy  :-\

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
Tylko,że lidlowe(przynajmniej w 2 Lidlach, w których byłam) są tylko od rozmiaru 3, więc na 2 miesięcznego malucha będą chyba za duże :-\ Moja ma 3 i nadal są za duże :-\ A może za luźno zapinasz te pampki? Albo falbanek na wierzch nie bierzesz? Ja miałam i huggies i pampers i może ze 2 razy coś przeciekło.

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ale te z lidla są chyba od 4 kg ....
mój dwumiesięczniak je nosił

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
widocznie moja ma małą pupę ;) dzisiaj jej założyłam i jest już ok,ale teraz Ola waży już 6 kg...

• Global Moderator
  • Chuck Norris
pięknie "podchodowałaś" córcię  :)

• Chuck Norris
kitki a moze sa juz za małę?
wiecie moja nosi juz 4 bo reszta była jakas taka małą
obcierały udka i własnie kupa wyciekała

ja tez ostatnio dziękowałam że juz sie huggisy skończyły
chociaż pampy śmierdzą niemiłosiernie