e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: samochod w stylu retro?  (Przeczytany 99832 razy)

Offline asiek

Odp: samochod w stylu retro?
5 lutego 2005, 15:15
z "charakterem" są garbusiki  :D

5 lutego 2005, 15:18
Asiek, masz 100% racji  :lol:

Offline asiek

5 lutego 2005, 15:33
dzięki  :D

Offline martulka Kobieta

6 lutego 2005, 11:01
Ja znalazłam coś takiego

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
8 lutego 2005, 11:38
Znalazłam jeszcze takie

Rewelacyjna dekoracja samochodziku - kolorowe kwiaty pięknie ozdabiała biel maski...dla mnie ten widok zniewalający

te co prawda trochę młodsze modele ale autko pow.30 lat to już zabytek  :wink:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
7 maja 2005, 16:39

Offline Tusia

9 maja 2005, 17:42
Cytat: "asiek"
z "charakterem" są garbusiki  :D

Nie wiedziałam ze na forum e-wesela są garbusiarze ;-) Dokładnie Asiek garbusy sa najlepsze, my z moim narzeczonym należymy do trójmiejskich garbusiarzy i do ślubu jedziemy bulikiem no i znajomi szykują nam mała paradę wiec kilka garbusków będzie

Offline asiek

9 maja 2005, 19:16
TUSIA!!!!!!!!! garbusiarze wszystkich miast łączmy się !!!  :skacza:
My jechaliśmy garbim czerwonym cabrio (zdjęcia są w Młode mężatki...). A bulik i ogorek to marzenie mojego Artura. Jak mu powiem,że jedziecie nim do ślubu, to oszaleje !!!  :brawo_2:  A co do parady, to zapewne będzizecie mieli. U nas było mało garbików, ponieważ ze Szczecina do Koszalina trochę daleko  :(  Ale 3 były! Zrobiliśmy furorę w mieście.
PS. może na jakims zlocie się spotkamy??

Offline Tusia

10 maja 2005, 11:51
Asiek może w spotkamy sie na zlocie w Dziwnowie to chyba w waszych okolicach,  zlot  tydzień po naszym ślubie ale mój przyszły mąż planuje że sie wybierzemy. Co do bulika którym jedziemy to niestety nie jest nasze autko wiezie nas nasz znajomy, a my mamy hipisowskiego ogórka  :D

Offline asiek

10 maja 2005, 22:50
Na pewno się spotkamy w czerwcu!!! My będziemy organizatorami tego zlotu w Dziwnowie.Mój mąż będzie Wam i nam przygrywał na baletach, tzn grał dyskotekę!
W takim razie powodzenia ze ślubem!!! i do zobaczenia w Dziwnowie!
PS. Jak mój Artur zobaczy ogóra, to ..... oszaleje,hihi.

Offline agulkaaa Kobieta

3 sierpnia 2005, 20:10
ja marze o bardzo starym , wrecz muzealnym samochodzie ktorym bysmy pojechali do slubu to takie fajne i orginalne ale niestety oszczednosci nas zmuszaja do skorzystania z samochodu kolegi ktory do muzealnych nie nalezy :( zazdroszcze wszystkim ktorzy jada staruszkami:) szcegolnie tej osobie nie pamietam kto to byl ale samochodzik byl boski stary VW tak zwany ogorek:)

5 lutego 2006, 14:19
Po targach we Wrocławiu służe namairami na stare autka,tyle że chyba raczej Wrocławiankom :lol:

Offline Ecia

6 lutego 2006, 10:47
wiolik to ja bym bardzo prosiła o namiary, bo nie udało mi się na targach pojawić :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
6 lutego 2006, 22:03
...ojej jak ja bardzo chcę takiego zabytkowego auciaka....albo cabrio
bardzo proszę o namiary na priva...Stargard - szczecin i okolice;
Z góry dziękuje!!!!

rybkawiedenka

• Gość
27 maja 2006, 12:29
My do cywilnego pojedziemy naszym cudaczkiem:

Offline Tagusek Kobieta

27 maja 2006, 20:07
ale fajowy i jaki ładny. Ccccuuuuuddddddoooo  :!:  :!:  :!:
Uwielbiam stare samochody. Kiedyś mieliśmy Citroena ds rocznik 1960 to taki jak u góry na zdjęciu (bordowy z białym dachem)

Offline gosiaczekk Kobieta

27 maja 2006, 20:12
no tak, ale nigdzie nie można znaleźć takich zabytkowych autek na wynajem  :cry:  przynajmniej ja nie mogę.

rybkawiedenka

• Gość
27 maja 2006, 23:27
Troche tego jest na wynajem. Ja akurat znam miejsce pod Warszawą gdzie wynajmująróżne starocie i w Katowicahc też. J mam to szczęście że mój tato ma swoją własną kolekcjętakich staroci i kilka z nich jest już odrestaurowanych więc możemy sobie z nich korzystać.

Pozdrawiam was dziewczyny!

Offline Gosia-oosta Kobieta

27 maja 2006, 23:45
rybkawiedenka, a czy mogłabyś mi przesłać na priva namiar na wypozyczalnie w katowicach :?:

27 maja 2006, 23:52
Być może, że na Śląsku są  :lol: ale ja jestem z okolic Szczecina więc nie będę się wygłupiać i sprowadzać z końca Polski

rybkawiedenka

• Gość
27 maja 2006, 23:57
Gosiaczku poszukaj dobrze w prasie i popytaj w salonach z cukniami. Tam mogą mieć takie namiary!

oosta-  zaraz ci przeslę :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
29 maja 2006, 20:42
Dziewczyny ale gdzie w Szczecinie można znaleźć takie ładne, stare cacko? Podajcie namiary bo ja nie mam pojęcia:( Pozdrowionka

29 maja 2006, 20:56
Chciałabym bardzo takim starym autkiem, ale zastanawiam sie cały czas czy to będzie pasować do miejsca, w którym będę miała wesele (Dworek Hetmański w Koszewku). MOże lepsza byłaby limuzyna? Co Wy o tym sądzicie? Chciałabym żeby to współgrało jedno z drugim.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
30 maja 2006, 08:23
jak dworek to raczej koniki :wink:

30 maja 2006, 10:24
no ale konikiem ze Stargardu z kościoła? Chyba za daleko  :)  I to październik to raczej zimno już  :(

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
30 maja 2006, 10:26
hmm, ze Stargadu... aaaa bo Wy ślubujecie w Miłosierdziu :| no to ja nie mam pomysłu- chyba bym widziała białego merola w tej roli

30 maja 2006, 10:34
Teraz jestem w pracy,ale za godzinkę będę w domku i popstaram się wkleić autka, któe mogłabym wynająć. Może mi Maju coś doradzisz?  :D

rybkawiedenka

• Gość
30 maja 2006, 11:43
Na koniki to rzeczywiciście troszke za chłodno....CHyba że zamknięta kareta i ty w białym płąszczu...tka jka królowa śniegu. Gorzej jak zacznie lac....Ale odpukać - nie będize!!!

Offline mariol

30 maja 2006, 11:50
Limuzyna pasuje zarówno do dworku,pałacu jak i do restauracji przy hotelu w centrum miasta.Z tego co zdążyłam sie zoriętować  to w Szczecinie nie ma zabytkowych samochodów do wynajęcia,oczywiście jeśli jest mowa o  pojazdach z przed 1945 roku.
Na imprezach czasem widuje sie jedynie małe dwu osobowe BMW z lat 30-tych ale to jest mniejsze od malucha.Natomiast na zabytkowych tablicach rejstracyjnych jest czarna  dyplomatyczna limuzyna z firmy z Dąbia, co ciekawe kierowcą jest kobitka.
Samochód jak wynika z opisu jest  z początku lat 80-tych więc  jest raczej młodym zabytkiem ale wygląda  imponująco.

30 maja 2006, 13:19
Czy taki?

a może lepiej taki?

albo taki?

Poradźcie coś szczerze, bo ja już głupia jestem  :lol: