e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: samochod w stylu retro?  (Przeczytany 99824 razy)

Offline nottinghill Kobieta

Odp: samochod w stylu retro?
8 lipca 2010, 10:48
Ja to bym najchętniej pojechała do ślubu oldschoolowym, wielkim, długim cadillakiem w psychodelicznym kolorze, najlepiej różowym albo fioletowym.  Wszyscy jeżdżą białymi albo czarnymi.  Tylko nie wiem, skąd takiego cadillaca wytrzasnąć.  Uwierzcie jednak, że byłabym wniebowzięta takim samochodem i wiem, że mój narzeczony również.  A co rodzina będzie myśleć, to ich sprawa :)

Offline anusia_118 Kobieta

8 lipca 2010, 16:25
My się jeszcze zastanawiamy, a mamy dośc dużo czasu;) jak jechać już do ślubu to czymś wyjątkowym - napewno nie limuzyna (to nie dla mnie) , myśle o czymś starym, stylowym - może nie dokońca, bo mamy możliwość pożyczenia auta od znajomego.  jest zapalonym właścicielem (uwaga uwaga ) pomarańczowego fiata 125.  autko zadbane, wycyckane, aż szok.  kolor troszkę szałowy ale jak dla mnie i koszt z głowy i takie autkop może być :) i zabawnie być może.  Wkońcu żadnych zakazów nie ma i można szaleć dowoli ;)

Offline Gaya Kobieta

20 września 2010, 13:42
Samochody w stylu retro to świetna sprawa! I nie tylko na ślub  ;)
My pojedziemy naszym pięknym krążownikiem szos. . .  Trabantem  :)
Wiele z nim przeszliśmy - ciężki remont, stres, etc. , ale ile daje nam teraz radości  :D

Offline anusia_118 Kobieta

22 września 2010, 14:46
Nie no extra   :)  Trabancik pierwsza klasa  ;D Jaki kolor zbajerowany  8)

Offline L123

29 września 2010, 20:22
Kolor Kolorem,ale tak naprawdę liczy się styl i to coś . . . . Byłam ostatnio na ślubie koleżanki i powiem Wam,jak podjechała samochodem, to wszyscy goście prawie usiedli na chodniku!Takiego pięknego auta nigdy nie widziałam. Te malutkie autka retro,w których młodzi jadą skuleni,bo inaczej się nie mieszczą,to jak zabawki dla dzieciaków. Koleżanka znalazła go w internecie,ale twierdziła ,że aż takiego fajnego się nie spodziewała,bo na zdjęciach nie wyglądał  tak okazale
« Ostatnia zmiana: 22 listopada 2010, 19:50 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline obserwator

30 września 2010, 09:31
Fajne autko, ale ceny też "fajne" ;D

Offline MAGDALENA1 Kobieta

16 listopada 2010, 23:11
Ja ostatnio w sieci znalazłam bardzo ciekawe autka zabytkowe i się w nich dosłownie zakochałam :)

Pierwotnie chcieliśmy jechać dorożką, ale dorożka ma ten minus że jak pada to kończy się frajda, w tych kabrioletach to zawsze można złożyć dach i po kłopocie.

Offline MAGDALENA1 Kobieta

16 listopada 2010, 23:16

« Ostatnia zmiana: 17 listopada 2010, 18:03 wysłana przez Anjuschka »

Offline Olaa Kobieta

17 listopada 2010, 00:55
Samochód fajny, ale bez podpisu w lewym dolnym rogu  ::)

Offline ciapa

17 listopada 2010, 13:43
Trabancik jest bajerancki:) szkoda tylko, że te retro autka sa takie drogie.  Ale za to można sie pewno poczuć wyjatkowo

Offline Gaya Kobieta

18 listopada 2010, 18:10
Wynajęcie retro autka to pewnie duży koszt. Zależy od marki i daty wyprodukowania. Limuzyna nie jest raczej tańsza, ale za to typowa. Warto popytać wśród znajomych. Może ktoś zna kogoś z fajnym kultowym autkiem. Rachunek za transport może być mniejszy  ;D

Offline ciapa

22 listopada 2010, 15:44
Maja ta alfa romeo jest nieziemska. . .

Pojazdyweselne

• Gość
4 grudnia 2010, 09:09
Podaje namiar na piękne auta retro z Warszawy.

Proszę, zapoznaj się z regulaminem forum.
« Ostatnia zmiana: 4 grudnia 2010, 09:23 wysłana przez Anjuschka »

Offline heartache Kobieta

18 maja 2011, 19:31
My jechaliśmy czymś takim :)
Jeśli ktoś sobie życzy namiary zapraszam na priv.

Offline lapeno Kobieta

18 czerwca 2011, 20:21
Dla mnie liczyłby się wyłącznie Dodge Charger. . . jak w Znikającym Punkcie :-*

Offline maksio Mężczyzna

22 października 2011, 23:29
A my będziemy jechać czymś takim, widzieliśmy to autko ostatnio na jasnych błoniach - po prostu odlot, wcześniej kolega pokazał mi zdjęcie tego autka, ale na żywo wygląda odjazdowo i ma składany dach jakby pogoda się popsuła.  Na sam widok autka humor się poprawia a co będzie podczas jazdy ::) ::)

POLECAM ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM!
« Ostatnia zmiana: 23 października 2011, 22:07 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline maksio Mężczyzna

22 października 2011, 23:35
Coś nie mogę wkleić zdjęcia - a ma tylko 83 kb i wyskakuje błąd że katalog załączników jest pełny????

Offline maksio Mężczyzna

21 grudnia 2011, 22:04
W Szczecinie można pojechać naprawdę niezłym wypasem ZAPRASZAM DO REGULAMINU! i do tego jeszcze autobus dla 60 gości wszystko naprawdę w dobrej cenie - ja zapłaciłem 1400 zł za całość.
« Ostatnia zmiana: 21 grudnia 2011, 22:10 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline Koozaa Kobieta

20 lutego 2012, 23:31
A co w szczecinie polecacie? Maksio poproszę linka na priv

Offline KathyLaPoz Kobieta

26 lutego 2012, 16:41
Cytat: Elcik link=topic=76. msg174248#msg174248 date=1165866039
Myśmy od razu byli zgodni, jakim autem pojedziemy (po części tego, że należymy do Stowarzyszenia FSO AK ;)):

Prześliczna prawda :)

Piękna Warszawa! Marzymy o przejażdżce taką.  Jednak w Naszym województwie (zachodniopomorskie) nie znalazłam takiej piękności. . .  Z jednej strony chciałabym się przejechać czymś takim "z duszą", ale z drugiej trasa przejazdu to tylko 2,2 km, więc nie sądzę, że wywalimy kasę na wynajem auta.  Może na sesję fotograficzną albo kiedyś w ramach jakiegoś prezentu. . .

Offline maxilus

18 sierpnia 2012, 11:44
auto w stylu retro tak , ale IMHO warszawa to taki styl PRL a retro to takie jak w poscie Magdaleny

16 grudnia 2012, 14:20
Styl retro strasznie mi się podoba i koniecznie chce miec samochód w takim klimacie!
Różowy caddilac. . .  omg, to byłoby coś fantastycznego :D
Mnie się jednak marzy stary kubański wóz, coś takiego jak na zdjęciu w tym linku
hxxp: www. nytimes. com/2004/10/27/automobiles/27MILL. html?_r=0
Obawiam sie jednak że w Polsce są niedostępne, ewentualnie może byłaby szansa znaleźć w jakimś muzeum - ale koszta pewnie są ogromne i pytanie czy auto dało by radę jeździć:(

Offline Tinny

24 marca 2013, 20:39
Jakiś pastelowy. . .  czemu nie?

Offline interieur Kobieta

3 kwietnia 2013, 23:58
ja jestem zakochana w starej warszawie w kolorze białym :D:D

Offline Kasia266 Kobieta

16 kwietnia 2013, 13:44
Stara Warszawa robi wrażenie:) u nas też będzie jakiś samochód retro na razie się rozglądamy:)

15 marca 2014, 17:11
Na własnym ślubie nie ma co oszczędzać, ślub jest tylko raz więc warto troszkę więcej odłożyć pieniążkow by wszystko wyglądało jak z bajki

Offline Giokonda_m Kobieta

3 maja 2014, 11:09
Ja jechałam do ślubu pięknym białym Buickiem :) a jestem z okolic śląska.  Jak ktoś byłby zainteresowany to mogę na priv podesłać zdjęcie i namiar na pana z Katowic bo ma piękny retro samochód i naprawdę niedużo bierze! :)

Offline Paweł Polino Mężczyzna

2 czerwca 2014, 23:40
Dziewczyny chciałbym jechać do ślubu dużym fiatem, czyli Fiatem 125, ale takim kultowym, czyli żółtą taksówką z filmu "Zmiennicy" 1313, przy czym moja narzeczona uważa że to obciach. . .  co mi poradzicie??
Pozdrawiam Paweł

Offline Vivka Kobieta

3 czerwca 2014, 09:37

ja jechałam do śluby zielonym dużym fiatem :)

to był strzał w dziesiątkę :) cieszę się że jechalismy czymś innym niż 90% par ;)

porozmawiaj z narzeczoną, poszukaj fajnych zdjęć ślubnych właśnie z dużym fiatem, może da się jednak przekonać?

Offline yanek Mężczyzna

30 czerwca 2014, 18:16
Na ogłoszeniach moto kilka takich fiatów na wesele widziałem.  Kwestia przekonania narzeczonej :)