e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Mateuszek - Braciszek Ewelinki i ich Kofana Rodzinka  (Przeczytany 227091 razy)

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Zgadza się Ewelinko i Dziękować, Dziękować za Życzonka ale przynajmniej dostałem od Was fantastyczny prezent bo niecodziennie zostaje się Tato-Dziadkiem    :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you:

Teraz ja Mateuszek, dzisiaj mam badania kontrolne u ortopedy, ciekawe co powie na temat moich prób siadania  :?: :?: :?: a tak w ogóle to myślę czy o mnie nie zapominacie bo rzadko mnie odwiedzacie

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
I jak tam badania kontrolne czy to popoludniu??

A Mateuszek ma wielkie oczka dalej i chyba mu takie zostana. :)

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
No i Mateuszek po badaniu  :cancan: wszystko jest oki. Ortopeda nie stwierdził żadnych nieprawidłowości a powiem więcej, gdy lekarz chwycił go leżącego za rączki i powiedział no choć s... i nie zdążył skończyć (siłaczu) a Mateuszek już siedział i patrzył mu swymi wielkimi oczkami w twarz. Oczywiście uśmialiśmy się, że rośnie mały Pucianowski  :ok: :ok: :ok: Następna wizyta jak zacznie chodzić  :brawo: :hopsa: :id_juz:

• Chuck Norris
Ciesze sie ze wszytsko oki :) bedzie maly siłcz z niego :)

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Oj rośnie w siłę Twój Braciszek Ewelinko  :cancan: Wczoraj w ramach nagrody musiałem mu zakupić nowe body i śpioszki na 80 cm bo już wyrasta z tych co ma  :taktak: :taktak: :taktak: ale to z pożytkiem dla Ciebie Kochanie bo wszystko jest skrzętnie chowane dla Wnuczki lub Wnuka
:serce: :ok: :serce: :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Super , że u ortopedy ok :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Nio Super ja też się cieszę

Przez moment myślałem, że mam bliźniaka więc chciałem pogadać jak Mateuszek z Mateuszkiem

I jeszcze kilka fotek a co  :dzidzia: :dzidzia: :dzidzia:

Wersja Piracka

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Super są foteczki w reczniczkach :)
Słodziak z niego :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Super Mateuszek a na jednej fotce ladnie widac jednego loka jak wystaje spod recznika  ;D

Offline Chrzestna Kobieta

• bywalec
A nasz skarb jak zwykle sliczny  :dzidzia: :dzidzia: :dzidzia: :calus:  :calus: :calus: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you:no braciszku te fotki sa bardzo fajne  :skacza: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Witaj Jagna77 - powiem Ci, że Wszystkie Mateuszki to Fajne Chłopaki  :dzidzia: :dzidzia:
a loczki ma po Tatce  :Serduszka: . Dzięki za odwiedzinki  :Daje_kwiatka: :Zakochany:

Siostrzyczko ja robię tylko fajne fotki  :p :p :p :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: wiem zarozumialec jam Ci  :okularnik:
Wczoraj kurier przywiózł mi nową zabawkę na wymianę Nokię N73 więc kto mnie zna to wie, że Mirusia amba wcięła bo ma gadżecik   :ekxpert: :gazeta: :ekxpert: Dzisiaj już do 1 w nocy miałem zajęcie a ile jeszcze przede mną  :okularnik: :ok: :okularnik:
Pozdrowionka
PS. Dzisiaj priorytet to wizyta Ewelinki na badaniach ale damy radę i będzie oki Córeczko a zapomniałem całuski od Róży i Mateuszka  :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany:

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Kto czyta stronkę Ewelinki ten wie, że wyniki oki więc plan zrealizowany w 100%  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:
Dzisiaj zważyliśmy Mateuszka i sami jesteśmy troszkę zdziwieni bo Nasze Kochanie waży już 8200 :hopsa:
Prawda, że niezła waga  :?: :?: :?: :ok: :ok: :ok:
W ramach szukania jak ubrać Mateuszka na najważniejszy Dzień Siostrzyczki znaleźliśmy fantastyczne ubranko, spodenki w paski materiałowe do tego kamizelka, koszula z muszką i tylko szukamy czarnego obuwia najlepiej lakierków  :hopsa: :hopsa: :hopsa:   
Tylko z zakupem się wstrzymujemy bo może do grudnia podrosnąć.  :tupot: :tupot: :tupot:

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Witamy Wszystkich  :uscisk: :cancan: :Zakochany:

Mateuszek dzisiaj zaczął rozróżniać zabawki w pozycji siedząc ale ...

... wszystko kończyło się sprawdzaniem smaku  :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Jakiego brum bruma ma :D

A ile Mateuszek ma miesiecy ? Bo nigdy nie pamietam :( ...bo nie ma liczniczka..

• bywalec
Sliczniy jest ten nasz skarb   :dzidzia: :dzidzia: :dzidzia: i bardzo go  :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: a te jego oczka zniewalaja :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:

• Chuck Norris
Slicznie sie ten moj Braciszek bawi :)

A Mateuszek ma 27 listopada bedzie miał 5 miesiacy tzn jutro :)

A rączka mi jakas znajoma :)

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
ela - zrozumiałem i jak widać już się poprawiłem  :uscisk: :tak_2:

Tak Ewelinko jutro Mateuszek kończy 5 miesięcy  :skacza: zgadza się rączki jakieś znajome  :dzidzia: :dzidzia:

Offline RenataITomek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 26.06.2010r. godz. 18.00
...Długo nas nie było na stronce Mateuszka ale już też jesteśmy i śledzimy poczynania, więc powiemy tylko tyle że Mateuszek to super facet...a jego oczka są naprawde zniewalające... i takie ładne :). Pomyśleć że Mateuszek niedawno był taki malutki a teraz.... pozdrawiamy i całujemy  :skacza:  :skacza:

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Dzisiaj Nasze Szczęście Mateuszek kończy 5 Miesięcy i w ramach przypomnienia nam o fakcie swoich Narodzin od 4.30 chciał z nami porozmawiać  :cancan:  Trudno jego prawo a Nasza Radość. Jak mówi Chrzestna "kto ma pszczoły ten ma miód kto ma dzieci ten ma smród"
Jak tu nie Kochać Dzieci  :dzidzia: :dzidzia: :dzidzia:

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Czyż Mateuszek to nie prawdziwy Aniołek  :?: :?: :?: :cancan:

• Chuck Norris
Z okazji 5 miesiecy Wszytskigo dobrego Mateuszku :) :bukiet: :bukiet:

Pewnie ze to Aniołek :)

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Śliczne Dzięki Kochana Siostrzyczko  :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany:

Offline RenataITomek Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 26.06.2010r. godz. 18.00
...I my także dołączymy się do życzeń a więc Mateuszku Wszystkiego Najlepszego w Dniu skończenia już 5 miesiąca składają Chrzestny i ciocia Renatka  :Najlepszy:  :Najlepszy:  :Najlepszy:  :cancan:  :cancan:  :cancan:  :disco:

• bywalec
 :uscisk:  :uscisk: :uscisk: ja tez dołączam sie do życzen dla naszego szkraba  :-* :-* :-* :-*  :Zakochany: :Zakochany: :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
denkju za licznik :D
Wszystkiego najlepszego dla 5-cio miesieczniaka :D

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
Serdecznie dziękuję za Życzenia - Tatko uciął mi troszkę główkę  :frajer:

W ramach miesięcznej rocznicy dostałem nowe brum brum troszkę mnie to zdziwiło

ale pomału, pomału

okazało się nawet fajne

Jeszcze raz Serdeczne Dzięki Wszystkim za Życzonka  :  :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany: :Zakochany:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Super zrobiłes tą fote z aniołkiem :D
...ja nie potrafie powiekszyc rozmiarów mojej głowy :p
Masz calą wersje czy tylko demo ?

Offline macher Mężczyzna

• Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
To akurat stary programik który dawno wywaliłem bo wymaga dużo pracy nawet zapomniałem nazwy ale jak sobie przypomnę to dam ci znać.
A co do powiększenie głowy to możesz iść do fryzjera w przeciwieństwie do mnie i jako tako głowa będzie powiększona , sorki za żarcik
 :uscisk: :uscisk: :uscisk: :uscisk: :uscisk: :uscisk: :skacza: :skacza: :uscisk: :uscisk: :uscisk: :uscisk:

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Ale się uśmiałam .................aż monitor oplułam....dobre :D

O ku.... dobre , naprawde :D

Offline pomarancza Kobieta

• entuzjasta
Serdeczne życzonka dla Mateuszka! Już wagą przegoniła moją Jagodzię, niedługo jeszcze długością włosów chyba też, hehe.
Pozdrowienia