Autor Wątek: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi  (Przeczytany 4712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiasz_84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« dnia: 30 Maja 2007, 10:10 »
Hey wszystkim,
własnie z moim przyszłym mężem zaczynamy się rozglądać za salami, może znacie jakieś na które warto zwrócić uwagę.  Interesuja mnie informacje zarówno o restauracjach z obsługa jaki i wynajecie samej sali bez żadnej obsługi.
Z góry dziękuję i czekam na wiadomości
PA

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maja 2007, 19:31 »
Zależy na którym roku wam zależy 2008 czy 09??
Ja mam wesele w Anmarku w Czeladzi !! więc polecam ale z tego co wiem to ciężko z terminami na 08 rok!
fajnie tez jest w Różanej Dolinie -bedzin nawet tam bylam na weseleu w tamtym roku i Jubilat tez jest oki w Bedzinie!
jak coś to pisz na priv!! Pozdrawiam


Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maja 2007, 20:09 »
Kasiasz napisz na ile osób poszukujesz sali i jaki termin Cie interesuje.

Offline kasiasz_84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maja 2007, 21:44 »
Sale poszukuje dopiero na wiosne - lato 2009 więc czasu mamy z Miśkiem dość sporo aby coś znaleść, mysle że około 100 osób do zaproszenia się uzbiera (oczywiście nie wszyscy się zjawią)  ;) Wstępnie jak narazie interesują mnie sale z obsługą oraz tylko sama sala do wynajęcia, gdzie trzeba wszytko robić samemu, musimy sobie poprzeliczać i zastanowić się co się bardziej opłaca no i z czego będziemy bardziej zadowoleni ;p
Jeśli masz może namiary i jakieś konkretne opinie to bardzo proszę o ranę ;)
Dzieki za zainteresowanie PA

Offline kasiasz_84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Czerwca 2007, 09:21 »
Hey szatina, i jak znasz jakieś interesujace sale godne polecenia ;)

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Czerwca 2007, 16:36 »
Ja mam wesele w Dorado na Zagórzu bardzo ładna i duża sala.Z czystym sumieniem mogę Ci polecić dom weselny Jubilat koło targu w Będzinie,ładna sala i jedzonko też przepyszne wiele znajomych było tam na weselu i same superlatywy słysze, to jest taka sala góra 80-90 osób, tam babka mówi że zmieści się ponad 100 ale wtedy to juz będzie wielki ścisk.Nie polecam Ci SHUMY nad Pogorią 3, piękna sala ale jedzenie i  obsługa do bani, podają zimne jedzenie w bardzo małych ilościach i nie sprzątają ze stołów więc za taką wygórowaną cenę jaką oni sobie życzą nie ma co zniszczyć sobie tego szczególnego dnia.Bardzo ładna sala jest w Szafranowym Dworze koło M1 ale minusem jest to że napoje i alkohol trzeba kupić u nich a ceny tego są bardzo wygórowane.

Offline hebdzia
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Czerwca 2007, 10:31 »
Ja mam w remizie w Łośniu. Sala ładna odremontowana, remiza zresztą całkiem nowa. Jest z obsługą bardzo dobre jedzenie i fajni kelnerzy a do tego jest możliwość wynajęcia pokoi za nieduże pieniądze.

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Czerwca 2007, 17:18 »
Ja mam wesele w Domu Weselnym Rafael w Sławkowie.Jak cię to interesuje to może sobie ją obejrzeć na internecie-wpisz porostu nazwę w goglach.Jeszce mogę polecić remizę w Strzemieszycach jest wyremontowana z zewnątrz i na wewnątrz i jest naprawdę bardzo ładna (chyba nigdzie nie ma tak odremontowanej remizy) -sala jest ogrodzona i z zewnątrz ci nikt nie wejdzie.

Offline klaudik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.05.2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Września 2007, 11:32 »
Nie polecam Ci SHUMY nad Pogorią 3, piękna sala ale jedzenie i  obsługa do bani, podają zimne jedzenie w bardzo małych ilościach i nie sprzątają ze stołów więc za taką wygórowaną cenę jaką oni sobie życzą nie ma co zniszczyć sobie tego szczególnego dnia..

szatina a skąd to wiesz odnośnie Shumy? Plotki czy sprawdziłaś na własnej skorze??  ???

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Września 2007, 13:16 »
Ja mogę polecić Ci Różaną Dolinę, w lipcu mieliśmy tam wesele i wszystko było w jak najlepszym porządku.

Offline anirolak

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • Zabiorę Cię właśnie tam...
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #10 dnia: 1 Października 2007, 10:37 »
Cytat: Katrinka link=topic=7186. msg297808#msg297808 date=1180546276
Zależy na którym roku wam zależy 2008 czy 09??
Ja mam wesele w Anmarku w Czeladzi !! więc polecam ale z tego co wiem to ciężko z terminami na 08 rok!
fajnie tez jest w Różanej Dolinie -bedzin nawet tam bylam na weseleu w tamtym roku i Jubilat tez jest oki w Bedzinie!
jak coś to pisz na priv!! Pozdrawiam

Nareszcie ktoś kto miał weselew anmarku, mogę liczyć na jakieś opinie bo sala straszanie nam się podoba.  Będę wdzięczna za każdą info o jedzonku, cenach i obsłudze.  Pozdrowionka  :)

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #11 dnia: 1 Października 2007, 12:12 »
 A ja polecam bardzo ASTRE w Dabr. Górniczej , z własnego dośwaidzcenia wiem jak tam jest :) 

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #12 dnia: 1 Października 2007, 15:41 »
Ja też bylam bardzo napalona na Anmark. Miałam opinie od znajomych źe sala ładna i jedzenie dobre i dużo. Ale ....
No właśnie ale zraziłam się do nich. Parenaście dni temu pojechaliśmy tam w sobotę z narzeczonym. nie wiedzieliśmy za bardzo gdzie się mamy kierować i przez przypadek trafiliśmy na jedną z sal gdzie zespół muzyczny przygotowywał się do wesela w tym dniu więc obejrzeliśmy sale, wystrój ładny typowo weselny choć kolor nie do końca w moim guście (różowy ale nie brzydki).
Bardzo miły Pan z zespołu zaprowadził nas do jakiejś Pani (chyba kierowniczki). Od Pana wzieliśmy zreszta namiary :)
Pani nie byłoa już tak miła, bardzo ją trzeba bylo ciągnąć za jęxyk. Spytaliśmy czy ma jeszcze cos wolnego na lato 2009 (bo wiadnomo źe na 2008 sezon letni wszystko zajęte) a pani na to że jeszcze nie przyjmuja zapisow i cisza. wiec my na to pytamy: kiedy można przyjść sie czegoś bliżej dowiedzieć (bo byliśmy wcześniej w kilku lokalach i wszędzie przyjmowali zapisy a w jednym już mieli tylko 4 wolne terminy: 2 na maj i 2 na lipiec , reszta do września zajęta!!!) a ona (niezbyt miło) no może pod koniec października. Więc dalej próbujemy ciągnąc rozmowę jak wygląda kwestia meny itd. dowiedzieliśmy się tylko jaka jest teraz cena. A potem wreszcie panie sama skleciła pytanie: a na ile osób wesele? a my na to źe koło 50 a ona się skrzywiła i odpowiada źe oni to robią od 70 bo 50 osób to by zgnięlo na tej sali i  by to brzydko wyglądała (chyba na jej konicie bankowym), ja nie uważam źeby sala była aż tak ogromna (oczywiście mówię o rózowej sali, bo mają jeszcze jedną chyba zieloną i ta owszem jest duża).
Zdziwiło mnie jej stwierdzenie bo jeszcze jakis czas temu nie mieli takich ograniczeń (wiem tylko że przy większej ilości osób cena na os. byla niższa).
Zraziła mnie Ta pani do siebie i Anmarku a szkoda bo był to mój lokal nr. 1 ale już zdecydowaliśmy się na inny i mam nadzieje źe nie bedziemy żałować  :)



Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Października 2007, 15:45 »
I jeszcze jedno. Przed naszą wizytą w Anmarku wysłałam do nich maila z prośbą o informacje jak wygląda kwestia rezerwacji na 2009 rok. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi.

Uważam że to zwyczajne lekceważenie klienta bo nawet jeśli rezerwacji nie przyjmują lub też wesela na 50 osób nie opłaca im się zorganizować to wypadało by w cywilizowany sposób odpowiedzieć a tu echo. Totalna ignorancja.

Tak nie robią poważni ludzie



Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #14 dnia: 2 Października 2007, 10:21 »
Ja mialam wesele w Anmarku i nie wiem skad takie opinie!! nigdy sie z tym nie spotkalam!!
terminy z tego co pytala moja siostra sa juz na 2009 rezerwowane a pani moze nie byla kierowniczka!!
My bylismy w pazdzierniku 2005 roku zamawiac termin i bez problemu wszystko nam pani wyjasnila jakie menu pokazywala zdjecia z roznych imprez jaka dekoracja stolow nam sie najbardziej podoba!
podaa cene za osobei do wesela cena ta nie ulegla zmianie! a jesli chodzi o liczbe gosci no to powyzej 60 robia wesela w rozowej sali a my mielismy 55 i mielismy i tak w ozowej bo chcielismy tak i nie bylo problemow!!
i nikt nam nie mowil ze mamy miec 70 czy 80 gosci!! u nich to nie ma znaczenia! robia wesele w rozowej albo zieloej sali i tylklo jest jedno wsele w dniu!! jesli ktos ma pyt. co do Anmarku to zapraszam na priv!! i do mojej relacji ze slubu !! a takze wystroj stolo jest w Dziewczyny z zagłębia!! zobaczcie!!!!!


Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #15 dnia: 2 Października 2007, 11:10 »
TEŻ BYŁAM W CIEŻKIM SZOKU BO WCZEŚNIEJ SŁYSZAŁAM SAME DOBRE OPINIE ALE BYŁAM TAM OSOBISCIE I OSOBIŚCIE SŁYSZAŁAM CO MI POWIEDZIANO.



Offline elka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 140
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Października 2007, 18:51 »
Cytat: gogosia1 link=topic=7186. msg390061#msg390061 date=1191233560
A ja polecam bardzo ASTRE w Dabr.  Górniczej , z własnego dośwaidzcenia wiem jak tam jest :) 

Gogosiu, czekam na Twoja relację ze ślubu i wesela, gdyz sama mam wesele w Astrze.  Ciesze się, że ty jesteś zadowolona, bo to i mnie dobrze wróży.  Wiadomo,że sala jest śliczna, ale chciałabym wiedzieć tez coś więcej na temat obsługi, jedzenia itp.  Pozdrawiam  :)

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Października 2007, 08:18 »
Nie ma sprawy tylko wysle to dopiero poopołudniu :(

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #18 dnia: 5 Października 2007, 09:35 »
Elu wysłałam na priva :)

Offline werci

  • Zawsze razem...
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 sierpień 2009
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #19 dnia: 8 Maja 2008, 11:04 »
Astra ładna sala, byłam tam na wesele, no i mieszkam niedaleko. Jednym minusem, i to dużym jak dla mnie, jest parkiet. Moim zdaniem jest on stanowczo za mały....
<a href="http://www.swadba.pl" border="0">[img width= height= alt=swadba.pl]http://www.swadba.pl/suwaczki/000131010a31323531343936383030.jpg[/img][/url]

        

Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Maja 2008, 11:31 »
Balaton! sama mam tam wesele i na nie jednej imprezie tam byłam!!  8)parkiet duży, jedzenie bardzo dobre, i tak okolica!!!! Jak dla mnie Bomba!!

Offline werci

  • Zawsze razem...
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 sierpień 2009
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #21 dnia: 8 Maja 2008, 11:58 »
faktycznie sala ładna, okolica tez, ale wygląd zewnętrzny pozostawia, jak dla mnie, wiele do życzenia...
<a href="http://www.swadba.pl" border="0">[img width= height= alt=swadba.pl]http://www.swadba.pl/suwaczki/000131010a31323531343936383030.jpg[/img][/url]

        

Offline SAbina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Maja 2008, 12:26 »
Właśnie wróciłam z Balatonu byłam potwierdzić termin. W tej chwili kończą remont elewacji i zaczyna to wyglądać coraz lepiej. Za rok ma być już wszystko gotowe. Budynek odnowiony, nowe tynki.... Mnie tam mury nie do końca przeszkadzają dobrze, że jest ten lasek/park, zalew...

Offline pativiki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-04-2013
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #23 dnia: 9 Maja 2008, 11:57 »
na balatonie podloge na parkiecie tez zmienili ? jak bylam tam, to mieli wykladzine. . .  mnie osobiscie to nie odpowiada.  Dziewczyny macie jakies info na temat remizy w Strzemieszycach? Slyszalam, ze ladna sala tam jest. 

Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Maja 2008, 14:10 »
hehe, ja mam zdjęcia :D wyślę Ci na maila, to będziesz mogła zobaczyć ,jak było przystrojone przed weselem.

Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: Sala w okolicach Sosnowca, Czeladzi
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Maja 2008, 14:20 »
Pativiki- wysłałam Ci już maila ze zdjęciami :)