e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...  (Przeczytany 14097 razy)

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
ponieważ troszkę smutno zrobiło się praz tą głupią przymiarkę, postanowiłam poprawić wszystkim humor zdjątkami. Tym razem zdjęcia ze wschodów słońca, jakie mogę oglądać z okna :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • data ślubu: 08.2007
Kobito to ty tak wcześnie wstajesz???? ja nie pamiętam kiedy ostatnio wschód słońca widziałam.  Może to też dlatego że tu zazwyczaj jest  pochmurno, albo pada. Jeny, jak mi brakuje słońca, bez wiatru. Ciepełka.  :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: jeszcze  12 dni i może...

• maniak
Kobito to ty tak wcześnie wstajesz???? ja nie pamiętam kiedy ostatnio wschód słońca widziałam.  Może to też dlatego że tu zazwyczaj jest  pochmurno, albo pada. Jeny, jak mi brakuje słońca, bez wiatru. Ciepełka.  :okularnik: :okularnik: :okularnik: :okularnik: jeszcze  12 dni i może...

siva, to nie takie trudne takie ładne zdjątka zrobić :) te są zrobione w tamtym rouk w grudniu, kiedy o 7 rano szłam na autobus, aby dojechać na uczelnię :) tak więc to nie jest takie wcześnie. Owszem, jakby chciał zrobic takie teraz, w czerwcu, to trzeba wstać duuużo wcześniej.

i kolejne poniżej :)
Napisane: Czerwiec 04, 2007, 23:15:05
przed ostatnie dwa :D
Napisane: Czerwiec 04, 2007, 23:16:42
ostatnie ze zdjęć jest zrobione o 7:12 jak już szłam chodnikiem na przystanek :)
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Aha. Śliczne te wschody,  cośmi się dziś zdania  nie kleją. czas spać.

Offline Niki Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
Rozmarzyłam się... przypomniały mi się wschody słońca nad morzem  :okularnik:

• maniak
muszę sie pochwalić :D dzisiaj dzwoniłam do księdza- przyjaciela :telefon: i umówiłam się z nim na piątek na 9.00 :czeka: i mamy przyjść i spisać protokół  :gazeta: w końcu :D
A co za tym idzie, już w najbliższą niedzielę będziemy "wisieć" na zapowiedziach :D  :hopsa:

Żeby nie było nudo, to wkleję propozycje dekoracji stołów na wesele :D  :cancan: :skacza: nie wiem tylko c z tego wyjdzie, bo firma, która sprzedawała cały osprzęt zwinęła swoje jedyne stoisko jakie miała w Krakowie :( :urwanie_glowy:

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Hmm. Znajomy ksiądzpowiadasz?  podaj mi też jego nr. tel. :brewki: :brewki:  Fajne te dekoracje, ciekawe  gdzie można coś takiego dostać...

• maniak
a tak siva :) znajomy-przyjaciel i w dodatku ksiądz :D parafia w Płaszowie przy saskiej 2 :D
a co do dekoracji, swego czasu mieli swoje malutkie stoisko w selgrosie zaraz przy wyjściu (tak, że można było do nich podejść nawet gdy nie posiadało/nie posiada się karty do selgrosa) ale z tydzień temu mama mnie powaliła i powiedziała, że ich już nie ma  :'( i teraz nie bardzo wiemy co dalej a nowych- ciekawych pomysłów brak  :pogrzeb:

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Dzięlki za namiary, ale wiesz,.... jest taki mały problem,  jak na razie to jestem ok 2000km od domku, a nawet jak będe  w polszy to do Krakowa mam yyyy kupe kilometrów.  Zamkneli działalność ?  czy przenieśli siedzibe? Powinna być jakaś notka na ich byłym lokalu, a jak nie to popytaj sąsiednie stoiska. Może ktoś coś wie.

• maniak
siva, chmmmm jakby Ci to wytłumaczyć, selgros, to tak jak makro :) albo np real lub inne tego typu tyle, że ze sprzedażą hurtową. Czasami w takich sklepach są za kasami stoiska różnych firm i właśnie ta firma tak sobie z boczku stała i nikomu nie przeszkadzała. Jeśli pytać, to pewnie gdzieś u kierownictwa :(
Strona internetowa tej firmy jeszcze działa i nie ma żadnej informacji, co by mieli działalność zawiesić, więc pewnie będziemy zamawiać i żeby nam paczuszką wysłali :D
link do tej firmy:
http://www.swiecewodne.com.pl/galeria.htm

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
o Dzięki. czy orientujesz się ile jedno takie cudo kosztuje? Ja bym nie wytrzymała  i meila już wysłała. A Twoja mama jest pewna że to ich stoiskozamknięte było??  byłaś sprawdzić?

• maniak
na pewno było zamknięte, bo nie było dwóch potężnych półek, na których mieli wszystko rozstawione.
W skład tego cuda wchodzi 5 pływaczków, ok 1m sznureczka na knotek i chyba 3 barwniki, albo 4. W Krakowie taki zestaw kosztował 16 zł. :)
Ale szukając po sieci znalazłam jeszcze takie, podobne pomysły:
Napisane: Czerwiec 06, 2007, 08:28:06
.

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Fajne są te dekoracje. Nie wiem czemu ale otworzyły mi się tylko 2 zdjęcia  :drapanie: :drapanie: coś problem z tym ostatnio mam.

Offline Anjuschka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Kurcze, odpisywałam tutaj wczoraj na Twój watek i nie ma mojego postu!

Ach... trudno!

• maniak
jejku :( nie wiem co się dzieje, ale jakby co to zamieszczę zdjęcia jeszcze raz, jakby nie chciały dalej wchodzić :)
dzięki wielkie, że zaglądacie :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Ja naprawde niwiem o co chodzi, ale teraz mi się załadowały wszystkie 4 zdjątka. Po tych zmianach na forum coś się chyba pie...  Poczekamy, może się ustabilizuje.

• maniak
siva, do tej pory wszystkie zdjęcia umieszczałam od siebie z komputera (bo była taka możliwość, a innej metody nie znałam), dopiero wczoraj przez przypadek odkryłam jak umieścić duże zdjęcie ze strony z sieci :D
może to dlatego, że ode mnie z kompa, to się tak wczytać nie mogą? :?:

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony

siva, do tej pory wszystkie zdjęcia umieszczałam od siebie z komputera (bo była taka możliwość, a innej metody nie znałam), dopiero wczoraj przez przypadek odkryłam jak umieścić duże zdjęcie ze strony z sieci :D
może to dlatego, że ode mnie z kompa, to się tak wczytać nie mogą? :?:
hmmm. Niewiem. Ja zawsze wklejam z serwera. Ale niedawno przeglądałam wątek gdzie jeszcze niedawno było dużo zdjęć. i co???? większości nie ma.  Niewiem o co chodzi.

• maniak
usówane są :(

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

• maniak
właśnie jedziemy do księdza spisać protokół przedmałżeński :D  :brawo_2: :brawo_2: :skacza: :hopsa:

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline Niki Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
No i jak wrażenia z wizyty u księdza :?:

• maniak
nie wiem czy sie śmiać  ;D czy płakać  :'(, ale fakt jest faktem, że od samego początku mamy wesoło :)
Najpierw rejestracja w USC w dziale do bieżącej rejestracji zgonów  :pogrzeb: a teraz to :)
Kiedy przyszliśmy, księdzu zaspany, oczka malutkie i jeszcze mu się ziewało  :szczeka: prawie tak :)
Z plebanii przeszliśmy do Zakrystii, bo tam wszystkie papiórki i inne takie w wielkich szafach pochowane  :mdleje:
Usiedliśmy, a księdzu zaczął szukać odpowiednich kartuszek :) Potem wpisywał jakieś numerki i datę ślubu :) I w trzech linijkach, które zdążył napisać dwa razy się pomylił :D Najpierw z numerkiem protokołu (ale to wina innego księdza, bo źle włożył poprzedni i nie ostatnio podpisywany był na wierzchu) a potem w dacie naszego ślubu :) z rozpędu wpisał 3 sierpnia :D Musiał wyciągnąć nowy protokół i od nawa wypisywać dane :)
Potem spisał nasze dane: adresy zamieszkania, imiona rodziców i ich zawody, wykształcenie i wyprosił Marcina za drzwi :D  :skacza: dalsza część protokołu musi być wypełniona oddzielnie :) Zaczął zadawać pytania o to czy chcę w wierze katolickiej wziąć ślub, jak długo sie znamy, kiedy były zaręczyny, czy rodzice wiedzą, czy sie rodzice zgadzają :) Po uzupełnieniu ostatniej rubryczki kapnęliśmy sie, że wpisywał moje odpowiedzi do kolumny narzeczonego :D  :mdleje: no, ale przeszliśmy dalej, czy nie ma przeciwwskazań co do pokrewieństwa, chorób i innych takich i już wpisywał w odpowiednią kolumnę :D I tak dobrnęliśmy do końca pytań. Potem ja wyszłam, a wszedł Marcin :D i zabawa się zaczęła :D Marcin odpowiadał dosyć głośno i na korytarzu słyszałam jak na pytanie jak długo sie znamy księdzu podał Marcinowi okres 10 lat, a Marcin w ciężkim szoku: 10??  :skacza: no bo tak nieprecyzyjnie ten protokół skonstruowany :) bo znać, to się znamy faktycznie z 10 lat, ale razem jesteśmy niecałe 5 :D później pytanie o datę zaręczyn :D Marcin zaczął odtwarzać, kiedy to mnie prosił, a księdzu się tylko spytał, czy chodzi o 28 października ubiegłego roku :D  :hopsa:
Potem dostaliśmy karteczki do spowiedzi :) i umówiliśmy się na wizytę 2 sierpnia, aby dograć szczegóły mszy :D I w najbliższą niedzielę będziemy już na zapowiedziach :D  :skacza: :hopsa: :brawo_2: :brawo_2: :brawo: :cancan:

Idę dzwonić o przymiarkę sukienki, bo po tamtym odwołaniu, jeszcze się nie umawiałam :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

• maniak
no więc dzwoniłam do salonu. Pani salonowa- córka powiedziała, że w przyszłym tygodniu jest sama i ma juz komplet przymiarek, więc żeby sie umówić na kolejny tydzień, to znaczy po 18 :( ale jeszcze w panikę nie wpadam  :nerwus: :boje_sie: :beczy: bo to w końcu ponad miesiąc zostało. Wiem, że sukienka prawie gotowa :D, to chociaż tyle dobrze :)
W między czasie przeglądam bukiety i sie bawię w fatalne fotomontaże :)

pierwszy fotomontaż

i wiązanka sama

drugi fotomontaż

i wiązanka sama

Ponad to podoba mi się jeszcze ta:

tylko bez kokardy i tych paprotek koło trawy :) ale pierwsza zdecydowanie jest faworytem :) :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Pierwszy bukietfajny, ale czy nie za ciemny?? gdyby jego rozjaśnić dodając inne jasne kwiatki byłoby ok. a jesteś pewna że chcesz taki kształt wiązanki??  Drugi bukiet zdecydowanie za duży ale ciekawy, 3 bez kokardy faktycznie byłby lepszy.

• maniak
siva, sprawa wygląda tak, że zdjęcia bukietów mam z sieci, a tam są różnej jakości :( obcinałam tło w zwykłym paintcie i nie wyszło to najlepiej, ale chodzi o jakieś wyobrażenie. Z drugim bukietem trochę nie wyszło, bo chyba za mało go zmniejszyłam :( a szczerze mówiąc ten pierwszy bardzo mi się podoba, z tymi takimi trawami i białymi kwiatuszkami na trawie :) A trzeba jeszcze dodać, że sukienka tez nie najlepiej sfotografowana :(

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline kawaii2 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30-08-2008
A ja sie dopiero przylaczam i witam serdecznie!!! :D
Czy ta sukienka to nie z madonny w Krk?

Offline moonia

• nowicjusz
  • data ślubu: 06-09-2008
Witam i ja moja imienniczke  :) troszke pozno ale jestem i bede odwiedzac twoje odliczanko.  Monika - suknia poprostu sliczna tak jak jej wlascicielka.  Zycze Ci aby ten dzien byl taki jaki sobie wymarzylas.  :) :)

• maniak
A ja sie dopiero przylaczam i witam serdecznie!!! :D
Czy ta sukienka to nie z madonny w Krk?

i ja witam gorąco :D i sukienka nie jest z tego salonu. Salon, w którym jest szyta znajduje się na Placu Matejki, prawie centralnie na przeciwko ASP :)

Witam i ja moja imienniczke  :) troszke pozno ale jestem i bede odwiedzac twoje odliczanko.  Monika - suknia poprostu sliczna tak jak jej wlascicielka.  Zycze Ci aby ten dzien byl taki jaki sobie wymarzylas.  :) :)

Dziękuje moonia za dobre słówka :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
a może takie bukieciki ci sie spodobają :?: sa takie pomiędzy tymi które pokazałaś,  bo czerwony jest zbyt intensywny a kremowy zbyt blady jak dla ciebie, takie mam wrażenie ...

Offline _kasiek_ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 4sierpień2007
fajny pomysł z tymi "fotomontażami" - nie wpadłam na takie sprawdzanie :)

KiP - ciekawy ten pierwszy bukiecik, który wkleiłaś :)