e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...  (Przeczytany 18739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niusia Kobieta

Te bibulki są fajne... wchłaniają nadmiar tłuszczu bardzo fajnie... Bo też mam ten sam problem i zawsze się świecę.... Podkład jakiś moze by się przydał, bo wyrówna kolor skóry, ale w kwestii makijażu na wielkie okazje zawsze ufałam kosmetyczce... One mają jakieś specyfiki i makijaż faktycznie długo się trzyma i nie rozpływa tak bardzo nawet w upalne dni... A jak chcesz sama, to są takie bazy pod podkład które też wyrównują skórę, wchłaniają pot i utrzymują makijaż dłużej na swoim miejscu. Ostatnio jak byłam u kosmetyczki to poleciła mi podkład do tłustej cery Maybelline jakiś 24 h, matujący, podobno dobry, bo od paru osób słyszałam, ale jeszcze nie zdążyłam go kupić....

Offline gagatka Kobieta

Moniu na początek tulam Cię mocno na te wszystkie stresy przedślubne  :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: Trzymaj się dzielnie Kochana!! :-*
Makijażem się nie przejmuj i tak będziesz piękną Panną Młodą!! A bibułki to świetny pomysł, tyle że ja ich nigdzie nie mogę dostać  :nerwus: Pomogą Ci nawet przykładane do buźki takie zwykłe chusteczki, albo transparentny puder matujący - ja mam ten sam problem, ale kosmetyczka użyła na próbnym podkładu wchłaniającego tłuszczyk i było ok. 

Offline Lara_Croft Kobieta

wczoraj próbowalismy odtańczyc walca angielskiego :D :hahahaha: okazało się, że nawet sporo pamiętamy :hahahaha:
dzisiaj sala będzie już praktycznie ustrojona :D krzesła na sali biesiadnej będą ustwaione w dwie podkowy :D nad nami będą dwa serduszka :hahahaha: jedno będzie bordowe, a w drugim będzie napis :D

kreacja na poprawiny moja, już gotowa :D brewki wyregulowane :D naklejki na wódkę naklejone, na opakowania na ciasto dla gości też :D
część spożuwczych rzeczy już mamy, reszta ma się dowieść :)
a makijaż w sobotę będzie cudny, nie tyle makijaż co cała moja buzieńka i cała ja :D (ale skromna jestem :D )

rany, dzisiaj już wtorek :D :hahahaha:
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline gagatka Kobieta

a makijaż w sobotę będzie cudny, nie tyle makijaż co cała moja buzieńka i cała ja :D
I wszystko inne też będzie cudne, bo nie moze być inaczej!! :skacza:

Offline epox Kobieta

• maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
wszystko bedzie cudowne i wspaniałe  :los: :ok:

Offline siva Kobieta

a makijaż w sobotę będzie cudny, nie tyle makijaż co cała moja buzieńka i cała ja :D (ale skromna jestem :D )

I tak trzymać !!

Offline Barbart Kobieta

W koncu pozytywne myslenie ..... :!::!::!::!::!::!:

na pewno będzie ślicznie i wszytsko idealnie wyjdzie....

no i oczywiście relacyjka tez będzie czadowa ;)

dzisiaj jeszcze byłam u dentysty :( wymieniła mi lekarstwo w zębie, żeby nie bolał

a wieczorkiem idziemy trenować I taniec :D :hahahaha: :cancan:

martwi mnie tylko fakt, że im bliżej, tym bardziej niewyspana chodzę :( niezależnie czy spałam 6 godzin, 8 czy 10 :(
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline Barbart Kobieta

Stresik moja droga robi swoje...

Spróbuj sie w jakis sposób zrelaksować, zrób sobie jakąś przyjemność.... od razu sie lepiej oczujesz ;)

Offline siva Kobieta

Może przed snem zrób sobie relaksującą kąpiel, np z lawendowym płynem....

Offline _kasiek_ Kobieta

No Lara_Croft......no już baaaardzo blisko - ja nie mam czasu czytać teraz wszystkiego - przeglądnęłam tylko 4 ostatnie strony twojego wątku - poprawiona fryzurka mi się podoba, bo poprzednia nie była dla Ciebie :)

No i jakbym się nie odezwała przed naszymi ślubami - TO WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ  :bukiet: :bukiet: :skacza: :skacza: :skacza:

Offline Bernadetka Kobieta

No ja też nie odezwę się w ten weekend, więc wszystkiego najlepszego, radości miłości i spokoju wszytsko się pięknie potoczy.

Offline Barbart Kobieta

Lara_Croft to już jutro Twój wielki dzień....

Nie wiem czy będzie okazją więc zyczę Wam wszystkiego najlepszego i aby te dni związane ze ślubem i weselem były na prawdę wesołe i szczęsliwe i jedne z najpiękniejszych w zyciu !

jakimś cudem mnie się udało tu jeszcze dotrzeć, za każde słówko bardzo dziękuję :D

z wczoraj na dzisiaj spaliśmy (ja i Marcin) na sali i pilnowaliśmy dobytku (bo Brzegi to taka duża wieś) ok 22 padła nam chłodnia, ale ok 23 naprawili i może będzie wszystko ok :)

acha i jutro o tej porze będę już u fryzjerki :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline gagatka Kobieta

Moniczko życzę Wam jak najmniej stresu i żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście  :-* :przytul:

Offline katarzyna_84 Kobieta

Powodzenia jutro :!:

Offline _kasiek_ Kobieta

no to jutro ślubujemy :)

Ode mnie - dużo szczęścia i miłości, żeby wszystko poszło tak, jak sobie to wymarzyliście :)

Offline Niusia Kobieta

Wow, wow, wow, to dzis ten wielki dzien!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!! i czekam z niecierpliwościa, jak pewnie wszyscy, na relację ze ślubu!!!!!!!