e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...  (Przeczytany 17549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
To już prawie meta kochana, widzę że ostanie szlify i będzie gites majonez ;) obrączkami to się będziesz zachycać tuż po slubie ;) a potem z czasem Ci przejdzie.....jeśli chodzi o halki to ja bym z kołem spróbowała, teraz koła są miękkie-czy te wszystkie które opisałaś to miałas zamiar na raz założyć :o

Offline inesk Kobieta

• zapaleniec
 :hello:

Dawno mnie tu nie bylo. Ale przygotowania pelna para. :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:
Powodzenia na finiszu
Bardzo ladnie ci w tej sukience.

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • data ślubu: 08.2007
W sukience wyglądasz ślicznie. Co do fryzury to zgadzam się z dziewczynami,  masz za małą buźkę żeby tak stawiać ci włosy. Jestem ciekawa jakie poprawki naniosłaś...  Gratulacje odbioru obrączek i załatwienia pozostałych spraw.

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
No  i gdzie te obrączki? :tupot: :tupot:

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
obiecuję, że będą najdalej za pół godziny :D

acha

i odebrałam sukienkę :!::!::!::!::!::!: :skacza: :cancan:
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
siedze,choćby do 24:00,ale będę czekała na te fotki,nie ma siły,nic mnie nie ściągnie z krzesła  :tupot:

Offline Bernadetka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 01-09-2007
wg zapowiedzi to już tylko 4 minutki :czeka:

• maniak
już :skacza:

i przystrojenie ławek w Kościele, które będziemy robić same, ja i pani która ma msze przede mną :D

"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline epox Kobieta

• maniak
troche mało wyraźne,ale ciesze się,że się doczekałam  :wink: :los:,napewno są piękne,bo dla każdego z nas obrączki sa piękne,jedyne i niepowtarzalne  :los:,przystrojenie ławek ładne,skromne i nie przeładowane,podoba mi sie  :ok:

• maniak
no i to przystrojenie będziemy robić same :D
jak mi się uda przebrnąć przez mozillę do poczty, to może coś jeszcze dzisiaj wrzucę ze zdjęć :skacza:

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline epox Kobieta

• maniak
super,że robicie to sami.....a i jeszcze jedno mnie się nie spieszy to poczekam jeszcze na jakieś fotki  :wink: :los:

• maniak
figurka nasza na tort :D

i sukienka wisząca na meblach, rzut z tyłu :skacza:

acha i zapomniałabym
bo ostatnio stwierdziłam, że sukienka się z przodu układa jak firanka (takie falbanki pionowe się robią) pani salonowa włożyła koło i sukienka jest z kołem :D i jest genialna :skacza:
może nie jest taka wyśniona, ale jest cudowna i bardzo, bardzo mi się podoba :D :hahahaha:

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline epox Kobieta

• maniak
 :skacza: :skacza: ale masz superrrrrrr,jeszcze tylko kilka dni i wielki dzień,echhh teraz to pewnie już bardziej się czuje,że to już za chwile ten dzień  :hopsa:

• maniak
epox, w tej chwili mój pokój przypomina jeden wielki burdel :D na meblach sukienka, w siatce welon z kwiatkami do włosów i wisiorkiem, na biurku figurka na tort, na podłodze wielkie pudło z dekoracja na samochód :D i tablicami rejestracyjnymi :D na meblach leży siateczka z wstążkami na samochody gości i naklejki na opakowania na ciasto, pod oknem przy kaloryferze leżą opakowania na ciasto i 130 chyba półlitrowych kubeczków :)
jeszcze trochę a nie będzie dało się wejść

poprawione deczko fryzura :D z przodu loki, te co tak wyciągały głowę do tyłu są wykopane na tył nad koka i przód, po przedziałku z boku zcazesany gładko do tyłu (ale nagmatwałam :D )

i Monia (ja :hahahaha: ) jak robi ozdoby na samochody gości w poprawionej fryzurce

to na tyle dzisiaj :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline epox Kobieta

• maniak
 :los: ja to mam mała hurtownie w dużym pokoju,a to i tak mała część tego co jeszcze musze kupić
co do fryzurki,to jest lepiej,ale ja cały czas mysle,że powinnaś zrobić coś bardziej luźnego  :drapanie:,masz taka delikatna urode,to i fryzik taki dziewczęcy by był ładny,może loczki i delikatnie gdzie niegdzie poupinane :drapanie:,dobra już Cie nie męcze,bo napewno masz juz mnie dosyć na dzisiaj ,wiem,wiem wstrętna jestem jak na bestie przystało  :wink: :los:

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
Lara_Croft ślicznusie obrączki, a sukieka tak sobie wisi i
PM może ją zobaczyć? A co do fryzika ja popieram epoxik.

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
Monika jak ja ci zazdroszcze tego finiszu :) Trzymam kciuki rzeby ten tydzień który został był mało nerwówkowy :)

Offline Elcik Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.06.2007
A gdzie foty w haleczce i sukienusi heee  :drapanie: Prosimy prosimy  :skacza:

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
O tak tak baaaaaaaaardzo  :blagam: :blagam: :blagam:

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Troszkę widać wsuwki we włosach, szkoda że nie masz zdjęcia z przodu, ale tak, zeby było widać jak wysoko są włosy uniesione. Coraz bliżej... podejrzewam, ze każda z nas będzie miała burdel w swoim pokoju na kilka dni przed.

Offline Barbart Kobieta

• uzależniony
No ta druga fryzurka o wiele lepsza... wiadomo, że na gotowo bedzie dopracowana na maksa :)

Obrączki, zeczywiście niewyraźne ale potrafię sobie je wyobrazić i na pewno są ładne :D

O tak tak baaaaaaaaardzo  :blagam: :blagam: :blagam:
Prosimy :D

• maniak
kochane forumki :D
zdjęć więcej nie będzie na razie , bo najnormalniej nie mam czasu :(

załatwiamy teraz hurtowo wszystko, dzisiaj mamy odebrac alkohol, kupilismy fragment dekoracji na wejście do domu weselnego, kieliszeczki do wódki, akcyzy na niektóre butelki, przypinki dla tatów i świadka, zamówiulismy dzisiaj bukiet dla mnie, będzie trochu inny niż wyjściowo planowałam, ale też piekny i skromny i przede wszystkim jasny :D bo w odcieniach kremowych i białych z elementami zielonymi w postaci liści i bordowymi koralikami pod Marcina :D , mniejszy dla siostry- świadkowej i dwa dla rodziców, mamy juz zakupione puchary i grawerki na nie :D dzisiaj odebraliśmy grawerki
sukienka wisi nad łóżkiem już wyprasowana (mama prasowała wczoraj w pracy :D ) welon też

jeszcze jedno słówko odnośnie fryzury, ponieważ ja jestem totalne beztalencie i wyszła jaka wyszła, chodziło o ogólny efekt, żeby pokazać Wam :D jak ma to mniej więcej wyglądać
w sobotę podobnie będzie mnie czesać pani fryzjerka

wczoraj odbyło się malowanie próbne, któe zakńczyło się klęską :( makijaż, który ma się niby trzymać nawet 2 dni na mojej twarzy nie mógł wytrzymać 5 godzin, bo po takim właśnie czasie zaczęłam się od nowa świecić :( bo już nie wspomnę o tym, że kolory miałam niedobrane na całej linii :( i jak moje podejście do typwych majikajżów z podkładami i pudrami i całą taką obstawą nie jest nazbyt pozytywne, tak wczoraj się tylko jeszcze bardziej zniechęciłam :( pewnie skończy się na tym że umaluje mnie siostra, znaczy oczy, bo bardzo dobrze wie w czym dobrze wyglądam i bardzo naturalnie, a nie jak wamp, a pod ręką będę mieć cały czas husteczki odświeżające, żeby sioę nie świecić :(

w tej chwili robię porządki w pokoju, w końcu trzeba wszystko jakos poukładac, aby potem było się łatwiej wyprowadzić :) dlatego nie mam zbytnio czasu na klikanie i poprawianie błędów, więc za wszelakie błędy bardzo przepraszam :)
mam nadzieję, że uda mi się jeszcze coś przed śłubem skrobnąć w tym moim wąteczku :)
i jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, wiele waszych wątków śledze, ale teraz fizycznie nie dam rady ich teraz przeglądać i wam w przygotowaniach dopingować lub w jakiś sposób pomagać w waszych problemach (ale już zaczynam mieszcać) więc za to bardzo przepraszam :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
Będzie  dobrze. Może kosmetyczka źle dobrała podkład?? albo masz cere tłustą jak tak to zawsze będzie ci sie świecić.

• maniak
siva, czoło, nos i broda są praktycznie zawsze tłuste :(
dlatego nigdy nie miałam i pewnie nie będę mieć zaufania do malowania :(

w sobote pomalujemy tylko oczy :) cieniami i rzęski tuszem a na resztę twarzy chusteczki odświeżające i będzie gites :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
A może powinnaś kupić yyyy nie znam nazwy, ale słyszałam, że są takie bibułki matujące do cery tłustej. Jak cera zaczyna się świecić, to używasz tych bibułek i masz spokój na jakiś czas. Popytaj w drogerii.

• maniak
siva, właśnie w coś takiego muszę się zaopatrzyć :)

dzisiaj na giełdzie kupiliśmy bibułkę taką marszczoną, balonów sztuk 100 :D i kokardę do zdobienia ławek w kościele :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline tchiopentalik

• forumowicz
W końcu dotarłam. Będziesz pięknie wyglądała.

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
siva ma dobry pomysł z  tymi bibulkami. Sama muszę sie zorientowac co i jak.

• maniak
:Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy: udało nam się kupić cukrowe różyczki na tort :D :skacza: :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy: :Najlepszy:

no i mamy już alkohol :) 38 sztuk soków i napoi po 1,5 litra (ale napoje i soki to dopiero początek :) )

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy

Offline Barbart Kobieta

• uzależniony
Masz jeszcze trochę czasu więc popróbuj z buzią...

Na pewno znajdziesz jakieś rozwiązane na swój problem.

Nie dziwę i się, że masz awers do makijaży tzw. full ja też nigdy nie daję podkładów, pudrow itp...
Jak szłam ostatnio na wesele to kupilam podkład i nawet nawet.... ale uzylam go raz i siedzi w kosmetyczce...

Może idź do kosmetyczki lub dermatologa - a nuż Ci coś doradzi... :D