Autor Wątek: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...  (Przeczytany 39134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #390 dnia: 21 Lipca 2007, 11:57 »
ale serwer dalej strajkuje :( i zdjęć na razie nie będzie
:buu: :buu: :buu: ale psotny ten serwerek ;D


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #391 dnia: 21 Lipca 2007, 13:23 »
Sala bardzo ładna, ciekawe rozwiązanie sali tanecznej, niby razem a osobno. Czekam na następną porcyjkę zdjęć.

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #392 dnia: 21 Lipca 2007, 18:45 »
Ale fajna ta sala. Czyli to są jakby dwie sale ale tylko rozdzielone filarami tak?
Ja też czekam na reszte zdjęć.



Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #393 dnia: 21 Lipca 2007, 20:18 »
Lara sala rewelacyjna bardzo mi się podoba  ;D  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #394 dnia: 22 Lipca 2007, 16:14 »
w końcu jezdem :D ząb dalej boli, ale jakoś sobie radzę :)

nie wiem, czy pisałam, ale we wtorek oprócz oglądania sali załatwiliśmy panią, która nam tą salę udekoruje za 500 zł :skacza: już we wtorek przed ślubem :D zastanawiamy się nad sztucznymi kwiatami na nasz stół, aby nie fatygować siostry pani dekoratorki i aby żywe nie padły do soboty :) i już ładne widziałam :) :D

we wtorek jeszcze dzwonili od obrączek :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: i były już do odebrania gotowe :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:

we środę rano umówiłam się z pani fryzjerką na czesanie, pojechała ze mną Agatka :D
sama fryzura podoba mi się :) ale..... (co ale to później)

te zrobione przed salonem na Placu Matejki







te zrobione u Marcina w domu


z lewego


z prawego


z tyłu



we wtorek na ok 13.30 byłyśmy umówione na przymiarkę, chociaż bez nerwów się nie obyło :( we wtorek wieczorem dzwoniła pani salonowa- córka, że się spóźni, ale żeby na nią czekać, bo ona chce być przy tej przymiarce. obie i starsza i młodsza salonowa zaczęły mamie wciskać kity odnośnie sukienki, a moja mama się na tym zna i myślałam, że zaraz którąś rzuci o ścianę z nerwów (tak ją wkurzyły) jeszcze się okazało, że rękawiczki obszyte nie tak jak powinny być, ale po przymierzeniu nie zamieniłabym je na inne, są śłiczne takie jakie są :D
no i zdjęcia





powiedzmy, że moje ulubione








dodam, że sukienka została z tyłu za mało skrócona :(  :klnie: :klnie: :klnie: :klnie: i panie podwijały jeszcze 3 cm, aby było dobrze
końcowy efekt mnie się nie podoba :( uważam, że wyglądam za poważnie  :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: i strasznie nie naturalnie  :'( :'( :'( :'( :'( :'( czego powodem jest fryzura :(
muszę dodać, że na głowie miałam ok 25 wsuwek i fryzura przetrwała całe dwa dni noszenia i dwie noce spania (tyle dobrze) w piątek rano mama zaczęła majstrować przy moich włosach, loki z przodu (te co robiły kopkę) wykidała do tyłu, a pagórek który został z przodu, ja na siłę poupinałam wsuwkami, aby był bardziej płaski => efekt mniej więcej coś takiego (ale zdjęcia marne i dużo lepiej wyglądam na żywo i takie mi się zdecydowanie bardziej podoba)







we środę teściowa idzie do tek fryzjerki, mam jechać z nimi i tłumaczyć poprawki :)

wieczorem we środę pojechaliśmy zobaczyć nasze obrączki :) rozmiarowo są  :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: podaliśmy panu grawerki :) na mojej będzie napisane Marcin i pełna data ślubu, a na Marcinowej Monika i pełna data ślubu :skacza: do odebrania są jutro, czyli w poniedziałek :D

we czwartek byliśmy u orkiestry :D i u nich już wszystko jest jasne i dograne praktycznie na zicher :D no i we czwartek załatwiliśmy ozdoby na samochód, rejestracje, przypinki i wstążki na samochody gości (ale o tym już pisałam) :)

w piątek zaczęłam robić w pokoju porządki przed wyprowadzkowe :) i troszku marnie mi poszło, ale najgorzej jest zacząć :)

w sobotę (wczoraj) byliśmy na działeczce świętować urodziny babci Marcina :D

a dzisiaj, w niedzielę, byliśmy u księdza prosić o przewodniczenie naszej Mszy :) bo troszku nam się to prowadzenie kiełbasi i musieliśmy prosić innego księdza, ale też takiego którego oboje lubimy :D no i wstępnie z grubsza umówiliśmy przebieg mszy, jak co ma wyglądać :D



skończyłam :D mam nadzieję, że nie zanudziłam was :)
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #395 dnia: 22 Lipca 2007, 16:27 »
nie,nie zanudziłaś,tyle spraw załatwionych i obrączki jutro bedą  :los:,a fryzurka no cóż ja bym jeszcze czegoś spróbowała,bo faktycznie jakoś tak poważnie wyglądasz i mi nie pasuje -przepraszam za szczerośc,ale taka już jestem,a sukienka jest śliczna  :los:

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #396 dnia: 22 Lipca 2007, 16:31 »
nie,nie zanudziłaś,tyle spraw załatwionych i obrączki jutro bedą  :los:,a fryzurka no cóż ja bym jeszcze czegoś spróbowała,bo faktycznie jakoś tak poważnie wyglądasz i mi nie pasuje -przepraszam za szczerośc,ale taka już jestem,a sukienka jest śliczna  :los:
epox, taka szczerość to skarb :) wiem, że wyglądałam w tej fryzurze nie najlepiej, bo nie powiem, że fatalnie i dobrze że jeszcze ktoś to widzi :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #397 dnia: 22 Lipca 2007, 18:34 »
Lara_Croft Sukienka mi się podoba. Jak już nadejdzie ten dzień to będzie super.
A fryzurka mi się nie widzi .Faktycznie wyglądasz zbyt poważnie. Moze pojdziesz jeszcze na inne próby do tej fryzjerki :drapanie:



Offline Niusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Mojego Misia!!!!!!!!!
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #398 dnia: 22 Lipca 2007, 19:50 »
Suknia śliczna a welon jak dla mnie boski.... I super Ci w takim właśnie welonie... Zawsze o takim marzyłam...

Offline KiP

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.X.2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #399 dnia: 22 Lipca 2007, 20:35 »
sukienka śliczna :) fajnie ci w niej, welon długaśny ale taki chciałaś i jest :ok: ( ja chyba antywelonowa jestem więc się mną nie przejmuj ;) ), a fryzurka no cóz ... moim zdaniem za bardzo poprowadzona w górę i udziwniona, sukienka jest prosta, skrona i dziewczęca i fryzik też taki powinien być ... wklejałaś kiedyś takie warkocze na około głowy lub cos w tym guście, może Pani Fryzjerka podejmie takie wyzwanie :?:


Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #400 dnia: 22 Lipca 2007, 20:46 »
jak dla mnie powinnaś mieć coś mocno sczesanego z czoła masz je niskie więc nie będzie problemu nic wokół twarzy też nie te warkocze, a najlepiej byłoby Ci z delikatnym podpięciu z loczkami tylko włoski powinny być zebrane z twarzy!!!


Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #401 dnia: 22 Lipca 2007, 22:55 »
jak dla mnie powinnaś mieć coś mocno sczesanego z czoła masz je niskie więc nie będzie problemu nic wokół twarzy też nie te warkocze, a najlepiej byłoby Ci z delikatnym podpięciu z loczkami tylko włoski powinny być zebrane z twarzy!!!
Zgadzam się z Bernadetką, no i moim zdaniem powinnaś ładnie wyregulować brwi. Wtedy twarz nabierze zupełnie innego wyrazu.

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #402 dnia: 23 Lipca 2007, 00:26 »
Zgadzam się z Bernadetką, no i moim zdaniem powinnaś ładnie wyregulować brwi. Wtedy twarz nabierze zupełnie innego wyrazu.
:) a ja się do gosiaczka  pomysłu dopisuję trafna uwaga!!!


Offline aeniołek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5175
  • Płeć: Kobieta
  • R+R+M+M = A :-)
  • data ślubu: 6.02.10
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #403 dnia: 23 Lipca 2007, 02:12 »
Fryzurka śliczna...ale wg mnie trochę za wysoka.Z przodu wygląda troche nienaturalnie przez to, że jest tak wysoko..Ale to oczywiscie tylko moje zdanie!!

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #404 dnia: 23 Lipca 2007, 11:40 »
dziękuję Wam ślicznie za każde uwagi
co do fryzury, to się tylko utwierdzam, że tamta była mało celna :( ale wiem już jak ją poprawić :jupi: i nowy pomysł na środę jest :D
a brwi :) to się do nich moja siostra na dniach doczepi i wyskubie :)
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline Magda_lenka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.10.2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #405 dnia: 23 Lipca 2007, 11:56 »
fajna sukienka  :) podobają mi się takie proste i skromne, pasuje do Ciebie, welon super... tez chyba wybiorę taki długi
natomiast fryzura chyba  troszkę przesadzona... nie pasuje do sukienki...

pozdrawiam

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #406 dnia: 23 Lipca 2007, 17:48 »
a brwi :) to się do nich moja siostra na dniach doczepi i wyskubie :)
nieeee :!: :!: idź do profesjonalistki za pierwszym razem bardzo dużo zależy od ręki i oka osóbki co to będzie robiła nie masz czasu na późniejsze korekty a to jest drobny koszt góra 15 zł.


Offline froogunia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1199
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16 września 2006r.
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #407 dnia: 23 Lipca 2007, 20:16 »
Zgadzam się z Bernadetką...profesjonalistka zrobi co należy....

Podzielam tez zdanie dziewczyn co do fryzurki...włosy z czoła zdecydowanie...a sukienka śliczna i ładnie na Tobie leży mimo tych zapasów :) A welon bardzo efektowny  ;)

"wszystkie zwieŻęta są rUwne, ale świnie są rUwniejsze"
Orwell G. "Folwark Zwierzęcy"

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #408 dnia: 23 Lipca 2007, 22:39 »
a brwi :) to się do nich moja siostra na dniach doczepi i wyskubie :)
nieeee :!: :!: idź do profesjonalistki za pierwszym razem bardzo dużo zależy od ręki i oka osóbki co to będzie robiła nie masz czasu na późniejsze korekty a to jest drobny koszt góra 15 zł.

dokładnie - musisz iśc do profesjonalistki, bo jesli za pierwszym razem źle Ci wyprofilują łuk to juz potem raczej nic nie zrobisz

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #409 dnia: 23 Lipca 2007, 23:23 »
chmmmmm, siostra już raz mi profilowała brewki i zrobiła to dobrze i ładnie :) , ale w takim razie jeszcze pomyślę co z tym zrobić :)

dzisiaj wymyśliliśmy podziękowania dla rodziców :D kupimy im takie duże puchary :) :D już mamy upatrzone, a jutro zamówimy :)

dzięki dziewczyny za komplementy odnośnie sukienki i welonu :D :skacza:
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline Barbart
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1029
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #410 dnia: 24 Lipca 2007, 07:27 »
Monia Sukienka bardzo ładna i długi welon....

Jeśli chodzi o fryzurę to zgadzam się z dziewczynami, że za bardzo Ci nie pasuje. POszukaj sobie coś prostszego i wdzięczniejszego.

Idziesz z załatwieniami jak torpeda ;)

No w sumie juz niedługo Wasz dzień.... :D

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #411 dnia: 24 Lipca 2007, 11:07 »
nom, czasu coraz mniej :) a licznik dzisiaj pokazuje 11 dni :skacza:
pomału zaczynam się denerwować, bo jeszcze nie wszystko mamy :( ale musi być dobrze :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #412 dnia: 24 Lipca 2007, 11:17 »
i będzie dobrze  :los: nie ma innej opcji,będziesz piękną panną młoda,a u Twojego boku będzie kroczył on,cudowny i uroczy jak nigdy,będzie cudownie i wspaniale,tak jak sobie wymarzyliście  :tak_2:

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #413 dnia: 24 Lipca 2007, 12:13 »
epox, pewnie że tak :D
przed wczoraj Marcin powiedział mi, że mi strasznie dziękuje :) ja się pytam, a za co?? :D a On, że za to, że dzięki mnie będzie miał wspaniały ślub i wesele :skacza: a czemu tak sądzisz? się pytam :D a On, że ja mam tyle pomysłów i dużo z nich jest superowych i dzięki nim będzie wszystko gites :D :skacza: ale mi się wtedy humor poprawił

ale wczoraj bliski znajomy, przyjaciel, poinformował mnie, że pomimo tego, że bardzo chcą przyjechać, to ich nie będzie na ślubie, bo jego Renia nie dostała urlopu :beczy: :Placz_1: :Placz_1: :Placz_1: :Placz_1: :Placz_1: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: głupia pani działowa :klnie: lub jakaś inna co nie chciała dać urlopu wcześniej, tylko dopiero 10 sierpnia :!: :!: a bez urlopu się nie obędzie, bo oni z Bytowa prawie nad samym morzem :buu: :Placz_1:
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #414 dnia: 24 Lipca 2007, 12:26 »
no widzisz już jest wspaniale  :wink: :los:

co do znajomych to strasznie mi przykro,ale wiesz jak to jest czasami choćbyśmy bardzo chcieli to się nie da,my tez mamy takich na których nam szczególnie zależało i też ich nie będzie,ale umówilismy się,że po ślubie to sobie odbijemy,wiem że to nie to samo ,no ale co zrobić  :roll:,więc tulam Cie mocno,głowa do góry  :przytul:

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #415 dnia: 24 Lipca 2007, 12:54 »
Marcin niby tez mówi, żeby sie nie przejmować, ale jednak mi ciężko :( bo ludzie się po prostu z takich czy innych względów wykruszają :( i nie mam na to żadnego wpływu :( przecież zaproszenie na ślub i wesele powinno być wyróżnieniem a nie karą :(
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #416 dnia: 24 Lipca 2007, 13:04 »
no wiem,że jest Ci przykro,ale na to wpływu nie mamy,ja sie cieszę,że w ogóle ktoś przyjdzie  :wink: :los:, zawsze sobie powtarzam,ze to i tak bedzie piękny dzień,a to że dla kogos to kara to zaproszenie no cóz,zostawie to bez komentarza,albo nie dodam tylko jeden,jakby ktoś taki miał mnie w ten sposób uszczęsliwić na siłe i przyjść,to wole,żeby jednak został w domu niż byc naburmuszony całe wesele


ps. u mnie też się wykruszaja,ale nawet gdyby miało zostać z tych 100 gości tylko 20 to wiem,że z nimi warto świętowac ten dzień,bo jestesmy dla nich ważni i że chcą z nami tam być

Offline Marcix
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 sierpień 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #417 dnia: 24 Lipca 2007, 13:30 »
Moni, jaka ty jestes szczupla, dziewczyno :shock: Sukienka bardzo fajna, a bedziesz miala jakas halke pod spodem? I ktory welon wybierasz, bo ja jestem za tym z koronka.

Co do fryzurki, to moim zdaniem ktos sie za bardzo nie napracowal przy tym. Wyglada jakbys przeciagala ciasnego t-shirta przez glowe kilka razy. Nie powinno byc takich kosmykow, powinna byc chyba bardziej ciasno zwiazana i raczej ladnie wygladzona. Wyprobuj moze innego fryzjera, jeszcze na pewno zdazysz, i porownaj. Koncepcja ogolnie jest dobra, bo ladnie ci w takim ksztalcie ale zeby byla bardziej dopracowana. Gon te panie fryzjerki, niech ci zrobia piekna fryzurke :Kill: i niech sie bardziej postaraja.

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #418 dnia: 24 Lipca 2007, 20:26 »
ps. u mnie też się wykruszaja,ale nawet gdyby miało zostać z tych 100 gości tylko 20 to wiem,że z nimi warto świętowac ten dzień,bo jestesmy dla nich ważni i że chcą z nami tam być
no i pewnie :) masz przeświętą rację :D

Moni, jaka ty jestes szczupla, dziewczyno :shock: Sukienka bardzo fajna, a bedziesz miala jakas halke pod spodem?
wiem, że jestem chuda :D w tej chwili pewnie mam 48 kg na wadze, ale cóż, nawet słodycze nie pomagają w przytyciu, to co się będę tym przejmować :D a halki będą i są już :) w tej chwili jest jedna długaśna od samej góry do dołu, jedna gdzieś chyba od pasa do dołu i trzecia od mniej więcej kolan do samego dołu :D ale jutro jeszcze będę mierzyć z kołem, bo coś mi się nie podoba jak mi się ta sukienka układa :(

Gon te panie fryzjerki, niech ci zrobia piekna fryzurke :Kill: i niech sie bardziej postaraja.
jutro będę gonić :D z rana jadę z Marcinem i teściową do fryzjerki i będę pertraktować :skacza:


cieszę się jeszcze jak głupia :skacza: bo :D kupiliśmy :
1. figurkę na tort
2. naklejki na opakowania na ciasto dla gości
3. druciki do kwiatuszków do kościoła (bo będziemy sami robić wystrój :D )
4. opakowania na ciasta

wczoraj zakupiłam chustę na oczepiny :D i wisiorek z kolczykami na ślub i wesele :D
w niedzielę skończyłam robić z kokardkami na samochody gości :skacza:
a jutro dorwiemy kościelnego i organistę :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...
« Odpowiedź #419 dnia: 25 Lipca 2007, 10:32 »
ale ze mnie  :glupek: zapomniałam wczoraj się pochwalić :D że odebraliśmy obrączki :skacza:
zdjęcia umieszczę troszku później :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021