e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Gdy serduszko zaczyna mocniej bić...  (Przeczytany 14090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
I wydaje mi się, że podawanie na umowie o zakup sukni ślubnej terminu ślubu na 2-3 tygodnie przed faktycznym terminem ślubu jest super pomysłem. Ja sama tak zrobiłam i na pierwszej przymiarce poinformowałam panie z salonu o zmianie daty ślubu.

że tez sama na to nie wpadłam :(

i obiecane zdjęcia:

najpierw kolczyki, zrobiłam dwa, ale nie wiem, które lepsze, to wklejam obydwa

podwiązka :D

pończoszki :D :skacza: , tyle, że na ślub są identyczne, tylko że w kolorze białym :D białych nie chciałam ubierać, żeby czasami nie potargać czy zaciągnąć :D
« Ostatnia zmiana: 21 czerwca 2007, 16:18 wysłana przez Lara_Croft »
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
kolczyki mało widoczne,ale jak się przyglądam to wyglądają fajnie,podwiązka-one zawsze są takie słodkie :Serduszka:,a to udeczkoooo no,no,no  :brewki:-bardzo ładnie się prezentują  :los:

• maniak
wiesz, epox, z tymi pończoszkami to jedna wielka tragedia :( jestem bardzo szczupła, bo nie powiem, że chuda i pończoszki firmy gatta, są najnormalniej na mnie za duże (nawet te najmniejsze rozmiary) no dzisiaj się udało kupić świetne :D :skacza:

dzięki epox za uznanie :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
Lara_Croft A ja się tak niecierpliwilam, bo chcialma zobaczyć Ciebie w tej wyśnionej sukience...ale poczekam cierpliwie do poniedzialku.
A pończoszki  i kolczyki super. Tka w ogóle to fajnie że teściowa Ci takie prezenty robi.

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
A z takich pozytywnych wiadomości, to mój Marcin się wziął za siebie :D :skacza: mój dzielny :skacza:
Już tłumaczę o co chodzi :D Marcin jest troszku przy kości. Troszku bo przydało by Mu się zrzucić z 5 kg i będzie ok  :ok: :D
z tym braniem się męźczyzn za siebie to trzeba uważać, My chodzimy raz w tygodniu na basen, w międzyczasie jakąś rowerkową wycieczke zaliczymy, właśnie w celu pozbycia się tych 3-4 kilogramików u P..... i wszystko byłoby fajnie gdyby nie ciasteczka :) One wołają do mojego Piotrusia zjedz nas ... i jak przychodze do niego to niema ciasteczek, jakieś skrzaty, myszki czy coś buszowało po szafkach ... i tym sposobem zamiast ubywać to brzusio dalej taki sam :) pocieszam się że nie rośnie ... ;)

• maniak
KiP i kółeczko się zamyka :) Marcin też lubi pojeść, ale próbuje się pilnować od jakiegoś miesiąca czy dwóch i nie najgorzej Mu to wychodzi :D

Jakimś cudem udało nam się dzisiaj dotrzeć do poradni i zostać przyjętym (w tamtym tygodniu pan nam podziękował) zrobiliśmy tylko jedną z obiecanych dwóch za jednym zamachem wizyt :( Pana za tydzień nie będzie, bo jedzie na urlop, ale za dwa tygodnie przyjmie nas na bank :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
Kurcze to widze,że problem paru dodatkowych kilogramów u faceta to norma.Mój Tomek jest wielki, ma 194cm wzrostu.I jest duzy, ale nie gruby tylko rozrośnięty.No ale brzuszek ma...i uwielbia jadać wieczorem.A ruchu stosunkowo mało.Przydałoby się cos na brzuszek..Ale to niestety u nas temat drazliwy bo na każdą moją nawet najdelikatniejszą sugestie on wpada w furię...:(.A przydałoby mu się schudnąć 5-6 kg.Ech, i jak to zrobić  ???

Offline Anjuschka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
Mój Piotrek też jest duży i rozrośnięty :)
Ma 188cm i waży  ponad 100 kg :P
Ogólnie to on ma tylko wielki brzuch... reszta jest OK! Ale garnitur ciężko kupić!

• maniak
mój Marcin jest ciut niższy, bo ma 182 cm wzrostu, a waży średnio 91 kg
To i tak nie jest źle, ale jak wchodzi do pokoju, to najpierw brzuch (trzy żeberkowy kaloryfer :D ) a potem reszta Marcina :)

Po tym bieganiu, to chodzi cały połamany, tak Go mięśnie bolą :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

• maniak
cosik mały zastój w tym moim wąteczku :(
w piątek byliśmy na 18-stce mojego przyszłego szwagra :D i chyba po tej imprezie mnie tak nogi strasznie bolą :(
dzisiaj z zaproszeniami, na całe szczęście bez żadnej wpadki :D
a jutro najpierw ostatni egzamin na moim drugim kierunku, a potem upragniona przymiarka :skacza: zdjęcia pewnie będą późnym wieczorkiem :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
CZEKAMY na foteczki z niecierpliwością!! :)

Offline milenaw Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08-09-2007
No  i jak po przymiarce?
Pokażesz nam rezultat?ja tuptam :tupot: :tupot: :tupot:

Offline _kasiek_ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 4sierpień2007
ja też czekam na foteczki :)

Lara_Croft, powiedz mi - denerwujesz się :?: bo ja coraz bardziej :|

Offline Niki Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
Lara_Croft trzymam kciuki za ostatni egzamin :ok:
I czekam na fotki z przymiarki  :tupot: :tupot: :tupot:

• maniak
no więc tak :skacza: tak mam w serduchu
ale egzamin jeszcze w następny poniedziałek, bo pan profesor powiedział, że za mało umiem :(

a przymiarka po prostu fenomenalnie :skacza: ale się cieszę :skacza: zdjęcia będą, jak tylko moja Agatka prześle mi na maila :D a na razie tylko wkleję zdjęcie mojej cudownej bramy, która przejdziemy, gdy już razem ode mnie pojedziemy do kościółka :skacza: na samej górze będzie jeszcze napis "Witamy Pana Młodego" :skacza:

Kasiek i ja się nie denerwuję :D troszkę mnie przeraża fakt, że zostało nam dużo takich drobnych szczegółów do załatwienia, ale stresowi przed ślubem mówimy stanowcze NIE :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Super,że jesteś zadowolona z przymiarki!! To najważniejsze!! Czekamy na fotki z niecierpliwością!! :)

• maniak
dobra :skacza:
wklejamy zdjęcia :skacza: :D

na sam początek moje ulubione (jedno z wielu :D )

zbliżenie na koroneczkę :D

i przykładowy welon :D

więcej będzie za chwil kilka :skacza:

jeszcze małym problemem stał się właśnie welon :( jeden do wyboru, to ten powyżej, potem wkleję jeszcze dwa

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
ŚŚŚŚlicznie wyglądasz!! Czekamy na wiecej fotek w sukni i zdjątka welonów!!!! :)

• maniak
ciąg dalszy :skacza:

nadal ten sam welon, pani wpina mi wkrętki-perełki

kolejne z serii moje ulubione :D

jeszcze raz ten sam welon

inny, bardziej strojny :D

i trzeci (chodzi głównie o fason a nie kolorystykę, czy obramowanie) zrobiony kilka chwil temu i mniej więcej taki jest zamówiony, trzy-częściowy, jedna część po ramiona, druga po pas, a trzecia na 2,5 metra, wszystko będzie obszyte tak jak sukienka, taka jakby falbanką

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
Ten ostatni jest suuuuperrr!!! :) Piękny i użyteczny. Domyślam się,że najdłuższy jest do kościoła, a krótsze na wesele i oczepiny :).

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
ostatni welon rewelacjaaaaaaaaaaaa  :brawo_2: :brawo_2:

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
no no no ... Moniczka wyglądasz ślicznie :) i widać że zadowolona jesteś ;) tak trzymać :ok:

Offline aniuska25 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 22.09.2007
 :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: Bardzo ładnie wygladasz ;D Pasuje do Ciebie ta sukienka.
Ja obstawiałabym welon 1 (bo lubie krótkie) albo 3, z tym,że dłuższy to chyba tylko do kościoła??? Ale jakby był obszyty ta koronka co suknia to byłoby miodzio!!!

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Lara_Croft wyglądasz cudnie tak subtelnie i kobieco  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: Ja wolę krótsze welony i moim typem jest nr 1 (jeżeli planujesz drugi na wesele i oczepiny), ale ten 3 jest też bardzo ładny i do kościoła jak najbardziej  :ok:

Offline _kasiek_ Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 4sierpień2007
wydaje mi się, że do twojej sukni pasuje krótszy welon :) no ale to tylko moje zdanie  ::) ::) ::)

• maniak
dzięki dziewczyny za opinie :D aż się popłakałam ze wzruszenia :)
tak, ten mój welon jaki by nie był, będzie obszyty tym samym wykończeniem co sukienka (widać na niektórych zdjęciach to wykończenie) i trzecia część będzie tylko do kościółka :D
rękawiczki też będą miały ten sam element wspólny- to wykończenie- i wszystko będzie ładnie :D
jak mi się uda, to jeszcze później coś wkleję :)

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

• maniak
hihihihihi, teraz tak zauważyłam, że sukienka troszku jakby mnie pogrubia :D
dla porównania najpierw stara, potem nowa :D

może dlatego tez, że sukienka nie ma koła na dole :D ale za to już są trzy halki, a będzie jeszcze jedna :( no i oczywiście jest luźniejsza od wersji pierwotnej :D
:skacza:

i pozostałe fotki :D

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Lara_Croft , a ta druga nie jest za luźna :?: W tej pierwszej jakby bardziej talia jest zarysowana, jak było z rozmiatem, ok :?:

• maniak
Lara_Croft , a ta druga nie jest za luźna :?: W tej pierwszej jakby bardziej talia jest zarysowana, jak było z rozmiatem, ok :?:

właśnie ona ma być luźniejsza :) w biuście ma być dopasowana, a w pasie jest chyba ze 3 cm więcej niż mam faktycznie :) i tak właśnie ma być, bo dopasowanej nie chcę

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008

właśnie ona ma być luźniejsza :) w biuście ma być dopasowana, a w pasie jest chyba ze 3 cm więcej niż mam faktycznie :) i tak właśnie ma być, bo dopasowanej nie chcę

Aha skoro ma tak być to oki, ta jest idealna w takim razie.